Şimdi Ara

Samsung S3 CM13 H Simgesi + Ünlem İşareti, İnternet Sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
1
Favori
474
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung S3 CM13 H Simgesi + Ünlem İşareti, İnternet Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    119 Mesaj
    Samsung S3 kullanıyorum, CM 11 ya da Orjinal ROM herhangi bir sorun yoktu.

Dün CM 13 kurduktan sonra aşağıdaki resimde görülen H simgesinin yanında bir ünlem çıktı. İnternet bağlantısında sorun var. Gariptir WhatsApp çalışıyor ama hiç bir tarayıcıdan internete giremiyorum. Gmail, Google vs. hi birisi çalışmıyor. CM 11' e de dönmek istemiyorum bu daha stabil gibi görünüyor.

XDA vs. forumlarda bikaç yorum yapılmış ama hiç birisi çözüm olmadı. Ama çözüm bulamazsam mecbur dönülecek tabi.

Yardımlarınızı beklerim.

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    Aynen bende de aynı sorun var benim telefonum da General Mobile 4G çözüm bulamadım. Müşteri hizmetleri herşeyi aradım yok. Siz çözebildiniz mi problemi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

nasil bir cozum buldunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çözüm mü:)

CM 11 e döndüm.
    |
    |

merhaba, aylarca cm13 kullandım nightly sürümlerini ancak böyle bi problemle karşılaşmadım. apn'leri kontrol etmiş miydiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmicsea -- 29 Eylül 2016; 23:30:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: madbrave

apn ayarlarindan degil cunku bana whatsapp tan msj geliyordu ama tarayicida net yoktu :)

galiba vodafone kullananlara ozel bu durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tüm APN leri sildikten sonra tekrar oluşturarak denedim ancak yine değişiklik olmadı. Aynı operatörde başka bir telefondan APN ekledim ama yine çare olmadı.
    |
    |
    cosmicsea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: madbrave

Tüm APN leri sildikten sonra tekrar oluşturarak denedim ancak yine değişiklik olmadı. Aynı operatörde başka bir telefondan APN ekledim ama yine çare olmadı.

turkcell operatör, ugna8 (sanırım) baseband ile bir problem olmamıştı bende aylarca. Hangi nightly kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak farklı bir nightly ya da snapshot sürümü ile denemenizi öneririm. Hatırlayamadığım bir nightly sürümünde dialer (telefon arama fonksiyonu) çalışmıyordu

Şuan cm13 kullanmıyorum ancak cm13 cidden çok iyi bi rom, eğer batarya ömrü kaygınız yoksa kullanabileceğiniz en iyi romlardan biri şuan.
    |
    |

• Çavuş
    91 Mesaj
    kolay gelsin arkadaşlar gapss sorunu yaşıyorum eroor code 40 alıyorum acil cevap ne yapabilirim
    |
    |
    Intel 5.nesil i7 5500U işlemci//8 gb 1600 mhz ddr3 ram//256gb Kingston Hyper X ssd//Nvida GTX 950m ekran kartı//Philips Spa 5300 2 1//Samsun UE6270 55inch//Samsung HT TZ215 Home Theater System//İphone 5s 64gb//
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.