Şimdi Ara

Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
4
Favori
77.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3DMark06 Skor. Notebooku ilk açtığım gibi yaptım. en küçük bir ayar yoktur.

Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle)

Genel görünüm..

Kapalı hali. Kapağı bence oldukça şık duruyor..

Ben birde şöyle bir soğutucu aldım. Uzun süre açık tutarken ve oyun oynarsam eğer kullanırım diye..

Çok fazla düşünecek birşey yok beyler. Ben 2.000 tl vermeye hazırken bir notebook için, Samsung XS08TR yi görünce bu fiyat/performans a kayıtsız kalamadım. Şu an fiyatı 1.215 e kadar düştü.

• 1203tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

1203tl

Hangisinde :D?
  • Bu fiyata bu özellikler gerçektende hoş gözüküyor. Bence ekranın yeterince parlak olmaması sıkıntı yaratabilir, hele ki gündüz aydınlık ortamlarda kullanacaksanız. Kafama takılan tek nokta bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ci021

quote:

1203tl

Hangisinde :D?

eksen bilgisayarda su an o fiyattan satılıyor

quote:

Bu fiyata bu özellikler gerçektende hoş gözüküyor. Bence ekranın yeterince parlak olmaması sıkıntı yaratabilir, hele ki gündüz aydınlık ortamlarda kullanacaksanız. Kafama takılan tek nokta bu.

bende ise bir sürü soru var kafama takılan özellikle servis durumu cunku laptop kral ozellikler ama aldıktan 3-5ay sonra sıkıntı yaratırsa o zaman kotu olur işte bilmedigimiz için samsungu biraz temkinli yaklasıyom işte

• quote:

Orijinalden alıntı: tenten77

Samsung notebookta paneli kendisi üretmiyormuş???
    kaynak, sikayetvar.
    LG alın LGr710

1 Samsung R522 xs04tr-xs08tr , LG R710 u katlar.
    2 Biri 4650 biri 3650 . Sen diyorsun ki seneye 4650 vasat bi kart olacak.Biri 4650 biri 3650. O zaman 3650 anahtarlık niyetine kullanılır .
    3 Notebookta arıza çıkarsa garantisi var. İçine sinmiyorsa garnatisi bitince satarsın .
    4 Samsung kendi panelini kendi üretmiyormuş diyorsun da lg nin monitörünü kullandım 2 yıl garantisi geçti. 3 gün sonra arıza gösterdi .Çöp oldu mönitör. Buna ne diyeceksin ?
    5 LG nin servisi iyi demişsin iyi olabilir ama Samsungun servisinin kötü olduğunu nasıl iddia edebiliyorsun ?

FANATİKLİK YAPIP İNSANLARI YANILTMA .SAÇMALAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 24 Temmuz 2009; 12:31:44 >

• beyler şimdi r522 alıcam netten.

bu aleti axess'e peşin fiyatına 10 taksitle nereden alabilirim ??
  • stabwound, bu sitelere bak istersen.

http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1954 8 Taksit * 160,25 YTL = 1.281,98 TL

http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=11201275031# 10 Taksit * 130,74 TL = 1.307,42 TL

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=23081 8 Taksit * 158,84 TL = 1.270,73 TL

12 taksitte vardı. Ben yazmadım. Sen bakarsın artık.

• urunu alanlar acaba klavyenin su geçirmez olup olmadıgını bildirebilirlermi samsung kendi sitesinde o sekilde belirtmişte

http://www.samsung.com/tr/consumer/detail/detail.do?group=computersperipherals&type=notebookcomputers&subtype=rseries&model_cd=NP-R522-XS03TR

ve 5 saate kadar pil demiş dogrumu yukardaki linkte yazılanlar.. ve darbelere karsı dayanaklı kasa falan yazıyor sizcede oylemi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

stabwound, bu sitelere bak istersen.

http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1954 8 Taksit * 160,25 YTL = 1.281,98 TL

http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=11201275031# 10 Taksit * 130,74 TL = 1.307,42 TL

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=23081 8 Taksit * 158,84 TL = 1.270,73 TL

12 taksitte vardı. Ben yazmadım. Sen bakarsın artık.

saolasın azönce eksenden aldım. sipariş için onay bekliyorum. 8 taksite aldım. 1270 e yani :) onay verilince mecidiyeköye gidip aleti elden alıcam :)

• mecidiyekoye elden almaya gidince sor bakalım stokta kac tane kalmıs ürün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 24 Temmuz 2009; 16:40:53 >
  • quote:

mecidiyekoye elden almaya gidince sor bakalım stokta kac tane kalmıs ürün..

telefonda sormuştum mecidiyeköy şubelerinde 3 tane varmış işte birini ben aldım kaldı 2 tane
  • Hadi hayırlısı. En kısa zamanda detaylı bir inceleme bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

mecidiyekoye elden almaya gidince sor bakalım stokta kac tane kalmıs ürün..

telefonda sormuştum mecidiyeköy şubelerinde 3 tane varmış işte birini ben aldım kaldı 2 tane

iki gun once foruma yazmıslardı 50+ stoklarımız diye ... yoksa baska firmamıydı o

haftaya alcaktım ama kalmayacak galiba bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 24 Temmuz 2009; 19:18:49 >

• Sırf bu başlığa yorum yapmak için üye oldum =)

1 haftadır laptoplara bakınıyordum, bugün hepsiburdaya girdiğim anda bu çıktı. İlk fiyata baktım sonra ekran kartına baktım ve sonra yine fiyata baktım. HD 4650 için 1.330 ytl şaka olmalı dedim ve başka yerlerde daha da ucuz. Görüntüde fiyata göre muhteşem bir alet ama performans nasıl olur bilmiyorum, merak ediyorum.

Alan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa çok makbule geçer hatta windows 7 falan yükleyen varsa lütfen cevap atsın.

Umarım sağlam bir alettir bende 2-3 güne almayı planlıyorum.

Saygılar, sevgiler.
  • @maxell, hocam bence artık karar ver. Bak 1.200 tl ye kadar düştü fiyat. Sonra bulamayacak ve üzüleceksin gibime geliyor.
  • evet beyler R522 yi almış bulunmaktayım şuan laptoptan yazıyorum. 1 tek bile eksi yönünü göremedim tasarım mükemmel ama şu vista home basic olayına uyuz oldum. birazdan win 7 yi indirip yüklicem. forumdan bir arkadaşla daha karşılaştık eksen bilgisayar mecidiyeköy şubesinde ama nickini sormayı unuttum.
  • birkaç izlenimimi yazmak istiyorum.. öncelikle ses konusunda bu alet resmen sınıfta kalmış. bas tonları sıfır ki ben bas seslerini çok severim. belki ayarları vardır neyse beraberinde gelen vista basic ve üzerindeki programlar bilgisayarı az da olsa yavaşlatıyor birazdan win 7 indirip yüklicem. filmlerdeki görüntü kalitesi iyi sayılır çünkü benim eski dell 1520 ile arasında bir fark göremedim ama genel anlamda ekran çok daha güzel net ve parlak.. klavyesini herkes çok övmüş ama sanki yerinden çıkacak gibi geliyor yani bu benim düşüncem dell 1520 deki klavye daha çok hoşuma gitmişti.. ve makine gerçekten soğuk ısınmıyor. dell 1520 kış aylarında beni resmen ısıtıyordu bu makineyi kullanırken üşütürüm heralde :p bu laptopu alacak olanlar klavye konusunu kafasına takmasın çok kaliteli olduğu belli ama alışamadığım içindir.. ama ses konusu çok önemli çünkü yüksek bas sesi veren kulaklıktan bile istediğim sesi alamadım.. makinenin eksileri ses ve beraberinde gelen işletim sistemi.. okadar :) bu laptopu elimden alsalar hiç düşünmeden 1270 değilde 1500 olsa dahi yine bu laptopu alırdım..

• GTA4 yükleyip test eden var mı? Nedir durum.
    Pazar günü LGr710 almama rağmen hala gönlüm bu cihazda kaldı :(
  • kim ne derse desin şu anda kullanıyorum ve bu mesajı yazıyorum, inanın 2 sene beklememe değdi eski pentium 4 2.0 ghz compaq yeteri kadar dayandı bana, en sonunda dayanamadım ve aldım laptopu inanın mükemmel bir alet, performansı çok ama çok güzel, yukarda vista puanlarıda yazıyor zaten, Ekran kartının DDR2 değilde ddr3 olması oyunlarda kesinlikle farkettiriyor. Ben çok beğendim, iyiki aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.