Şimdi Ara

Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
4
Favori
77.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung R522-XS08TR modelini alanlar Resimlerini,3dmark performans Ekran görüntülerini Buraya Koymanız Rica olunur.

İşlemci Tipi Intel Core 2 Duo
    İşlemci Türü Core 2 Duo P7350 2.0 Ghz - 3 Mb
    Bellek 4096 Mb
    Bellek Türü DDR II 800
    Maksimum Bellek 4096 Mb
    Sabit Disk 320 Gb
    Disk Dönüş Hızı 5400 Rpm
    Ekran Boyutu 15.6"
    Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768
    Ekran Türü LED HD
    Ekran Kartı Türü Paylaşımsız
    Ekran Kartı ATI Mobility Radeon HD 4650 - 1 Gb - DDR3
    Optik Sürücü DVD Rw
    Ses Kartı MS Sound Uyumlu Ses Sistemi
    Ethernet 10/100/1000 Mbps
    Kablosuz Ağ 802.11 b/g
    Bluetooth Yok
    Kamera Var
    Ağırlık 2.5 - 3 Kg
    İşletim Sistemi Vista Home Basic
    Portlar 4 x USB, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-11, 1 x RJ-45, 1 x Ses Çıkışı, 1 x Mikrofon Girişi,1 x E-Sata Çıkışı
    Kart Okuyucu 3-in-1 (SD, SDHC, MMC), Express Card (54 mm)
    Pil Tipi Li-Ion 6 cell
    Garanti 24 Ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canarif -- 22 Temmuz 2009; 20:38:42 >

• Ya inceleyin artık şu aleti. Forumdan çoğu kişi aldı bu notebooku ama kimse incelemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 1905 -- 22 Temmuz 2009; 21:00:33 >
  • canarif bende incelemeyi sen yaptın sandım valla kimse incelemiyor artık cuma günü ben alınca inceleme yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: justify34

canarif bende incelemeyi sen yaptın sandım valla kimse incelemiyor artık cuma günü ben alınca inceleme yaparım

Evet arkadaşım alan laptobu 10'üzerinde, bir kişide çıkıp ben aldım işte resimleri demiyor. Bende alıcam haftaya ama burdaki mağazalarda bu modeli yok onun için biraz bekliyorum.
    Aldığın zaman ilk yazdığım msja resimlerini ekleyebilirsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canarif -- 22 Temmuz 2009; 21:35:00 >
  • bunlar yeterli şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII -- 22 Temmuz 2009; 22:22:22 >

• daha detaylı sekilde resimli falan bi inceleme olsa baslıkta oyle yazıyo ama
  • gta4 full ayarlarda oynanabiliniyorsa hemen alırım.
  •  Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle)

galeri
    http://forum.donanimhaber.com/m_33224537/tm.htm
    amatörce bukadar işte.3dmar yapamam şuan programı yok malesef.kendisi 500mb...başka kolay birşey varsa sorun söyleleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII -- 22 Temmuz 2009; 22:54:46 >

• http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-samsung+laptop-0-0-0--406624-.html

ve

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-samsung+laptop-0-0-0--427185-.html burdaki şikayetler kafamı karıstırdı tam alacakken ...

şimdi size tek bir sorum var ...

daha onceden baska marka bir laptop kullanıpta bu laptop ile aradaki farkı karsılastıracak varmı ...yani samsung teknik servis , garanti sorunları, .. kasa saglamlık vs...bunun gibi sorunları yasamıs kullancılardan tecrubelerini paylasabilirlermi bizimle...

• quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-samsung+laptop-0-0-0--406624-.html

ve

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-samsung+laptop-0-0-0--427185-.html burdaki şikayetler kafamı karıstırdı tam alacakken ...

şimdi size tek bir sorum var ...

daha onceden baska marka bir laptop kullanıpta bu laptop ile aradaki farkı karsılastıracak varmı ...yani samsung teknik servis , garanti sorunları, .. kasa saglamlık vs...bunun gibi sorunları yasamıs kullancılardan tecrubelerini paylasabilirlermi bizimle...

Şikayetler ciddi. Ben de caydım şimdi, Toshiba'mı sevmek zorundayım galiba

• topu topu 2 şikayet var adamı kıllanırmıyorda değil ama bu fiyatada başka ürün yok artık deneyip görecez hayırlısı olsun
  • Topu topu iki şikayet var ve ikisininde r520 veya r522 ile alakası yok ben henüz bir şikyet duymadım bizim kullandığımız bilgisayarlarla alakalı.
  • Alanlar memnun arkadaşlar ben şikayet edeni duymadım
  • fan sesi durumu nasıl acaba? normal internet kullanırken yada normal çözünürlükte bir video çalıştırırken devamlı çalışıyormu fanı? Çalışıyorsa ses durumu nedir? Çalıştığım yer epey sessiz olduğu için bu ses olayına takmış durumdayım.
  • HD4650 olan üstün özelliklerle bu fiyata hem de Samsung diyorsunuz ama panelini kendi üretmiyormuş. Servisi de yaygın değil.
    Hem şimdi HD4650 iyi olabilir ama 1 yıl sonra özellikle oyunlarda çok vasat olacak bu kart onun için sadece ekran kartına bakıp şu anki oyun performansına bakıp Notebook almak yanlıştır. Masaüstü gibi düşünmeyiniz. Kesinlikle masaüstünde servisle alakanız olmayabilir hatta kendiniz çözüm getirebilirsiniz ama Notebookta bir arıza çıktı mı canınız çok yanabilir.

Ben bu ayarlara yakın servisi iyi LGyi öneririm ama para önemli değilse Sony
  • aslında diger firmaların şikayetlerine bakarsanız daha fazla cunku samsung yeni laptop uretiyor ama işte benim sorumda diger marka laptop kullananların sorunlarının bu laptop uzerindeki ile karsılastırması biz ne kadar ozelliklerine bakıp mukemmel desek bu fiyata baska markalar cok daha pahalı desekte esas olan bu laptop ile baska laptopları kullananların verecegi cevaptır onlar bizden daha tecrubeli konumda dene olsa... onların yorumları daha onemli sonucta laptopu aldıktan sonraki asamalarda onemli garanti teknik servis , saglamlık gibi durumlar.. benim gittigim bilgisayarcılar genelde samsungtan şikayet olmadı dedi ama ikinci seviye kalitede laptoptur birinci kalite laptoplar gibi asus hp sony yerine koyamazsın dedi ama işte sizden bekliyoruz yorumlarıda

• maxelll doğru söylemişsinde arkadaşlar da makineyi yeni yeni kullanıyorlar benim bildiğim r522 serisi 2 aylık bir seri bu durum da kalite sağlamlık açısından bişeyler söylemek için zor
    sanırım samsungun iyi laptop ürettiğine biz alan ve alacak olan arkadaşlar karar verecek Nitekim bundan önceki laptopum hp 6000 serisiydi. ilk 6 ay herşey güllük gülistanlıktı sonra bi başladı arızalar 3 ayda bir servisteydim ven sonunda garanti bitti makine çöp oldu. Hp servis konusunda mükemmel cihazı mı hep tamir ettiler ama hep bozuldu buda kötü bişey benim tek merak ettiğim samsung serviside süründürürmü bizi 1-2 şikayet bu konuda fikiğr vermez ama samsung servisine işi düşenlerden yorum bekliyoruz tv olur monitör olur
  • Beyler bende daha alalı yaklaşık 10 gün felan oldu. Bende R522 XS04TR modeli var. Laptop performans olarak çok kral! Olumsuz yanı var mı ? VAR!

Laptopun üst plastiğinde parmak izi çok kalıyor.
    Birde işlemci oyunlarda çok ısınıyor yaklaşık 70 derecelerde geziniyor. Oyun oynarken laptop soğutucusuyla oynarsanız sorun olmaz. Ben crysis i yüksek detayda bitirdim sorun olmadı ama genede içime sinmedi.

Başka bir sorunu yok. Vista puanı 5.1 O da sanırım işlemciden kaynaklanıyor . Benimkinde T6600 var.

Tavsiye ederim pil ömrüde gayet iyi ancak linux sürücülerinin olmaması ve samsung update yazılımının çok salakça güncelleme yapması bir dezavantaj..

Teknik destek hakkında pek bir fikrim yok.
  • ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenten77 -- 24 Temmuz 2009; 22:54:58 >
  • arkadaşlar samsung un bu p7350 li modelimi daha iyi yoksa t6600 işlemcili olan laptop umu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.