Şimdi Ara

Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
4
Favori
77.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soğutucu hakkında bilgi verirmisiniz. nasıl takıyosunuz makineye nasıl sogutma yapıyor ses fln yapıyo mu resimli video lu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: klutch

soğutucu hakkında bilgi verirmisiniz. nasıl takıyosunuz makineye nasıl sogutma yapıyor ses fln yapıyo mu resimli video lu?

biyere takmıyorsun. altlık gibi birşey. laptopun altına koyuyorsun usb den laptopa bağlıyorsun bukadar. ses çok fazla yapmaz. aslında soğutmuyor herkez bunu yanlış biliyor. fanların üflediği sıcak havayı çekiyor uç kısımlardan dışarıya atıyor. soğutucu olmayınca fanlar sıcak havayı laptopun bulunduğu zemine üflüyor. sıcak hava zemine çarparak fanın üflediği sıcak havaların dışarı çıkmasını engelliyor böylece laptopun içinde donanıma zarar veren sıcak hava dolaşıyor.. bu laptopta arkada bir fan var onu çok iyi düşünmüşler o yüzden çok ısınmıyor sanırım ekran kartının fanı o.. işlemci fanı ise laptopun altındaymış duyumlarıma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 25 Temmuz 2009; 16:43:31 >

• Bir numara makine iyiki seçmişim yanılmadım
  • Güncel driverlarla 3dmark06 ta kaç puan alıyor?
  • Bu arada arkadaşlar T6600 ile P7350 işlemcilerinin karşılaştırmalarını ve diğer tüm işlemcileri aşağıdaki linkten görebilirsiniz. T6600 biraz daha iyi görünüyor

Ayrıca kendi bilgisayarınızın işlemcisini de gene sitede yayınlanan 11mb lık bir programla test edebilirsiniz

http://www.cpubenchmark.net/cpu_lookup.php?cpu=Intel+Core2+Duo+T6600+%40+2.20GHz

• quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

Orijinalden alıntı: klutch

soğutucu hakkında bilgi verirmisiniz. nasıl takıyosunuz makineye nasıl sogutma yapıyor ses fln yapıyo mu resimli video lu?

biyere takmıyorsun. altlık gibi birşey. laptopun altına koyuyorsun usb den laptopa bağlıyorsun bukadar. ses çok fazla yapmaz. aslında soğutmuyor herkez bunu yanlış biliyor. fanların üflediği sıcak havayı çekiyor uç kısımlardan dışarıya atıyor. soğutucu olmayınca fanlar sıcak havayı laptopun bulunduğu zemine üflüyor. sıcak hava zemine çarparak fanın üflediği sıcak havaların dışarı çıkmasını engelliyor böylece laptopun içinde donanıma zarar veren sıcak hava dolaşıyor.. bu laptopta arkada bir fan var onu çok iyi düşünmüşler o yüzden çok ısınmıyor sanırım ekran kartının fanı o.. işlemci fanı ise laptopun altındaymış duyumlarıma göre.

teşekkürler bilgi için. baya aydınlatıcı oldu.

Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle)

Samsung R522-XS08TR inceLeme (Resimlerle)

• cihazın stoklardaki son durumu nedir acaba bilen varmı ??
  • En kötü ihtimalle hepsiburadadan falan alırsın biraz daha fazla verip. Stok olayına çok kafayı takma bence.

@klutch ; eğer bu laptobu alacaksan laptop soğutucusunda da bir 50-55 ytlye kıyıp coolermaster falan almanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rukh -- 25 Temmuz 2009; 20:35:08 >
  • gta 4 ü denedim 1.4 patch'iyle birlikte. herşey full çözünürlükte full herşey açık sadece gölgeler low'da ortalama 26 fps aldım benchmarkta. 30 u aşıyor fps inanılmaz bişi :D hp'liler 20 küsür fps alıyordu gta 4 ten
  • Bilgisayarımın harddiskindeki dosyaların hepsini notebooka nasıl aktarabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 1905 -- 26 Temmuz 2009; 13:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Bilgisayarımın harddiskindeki dosyaların hepsini notebooka nasıl aktarabilirim?

hardiske e sata uyumlu kasa varsa harcic olarak baglayıp cok hızlı bir sekilde atabilirsin yada bi ethernet ile bagla o sekildede olur ama yavas olur ..
  • arkadaşlar bu modelde dijital ses çıkışı var mı? 5+1 ses sistemi kullanan varmı aranızda?
  • Bende R522 XF03TR almayı düşünüyorum nasıl bilirsiniz acaba?Teşekkürler.
  • Bende SAMSUNG R522-XS08TRyi yorumlarınıza dayanarak almayı düşünüyorum işallah bişi çıkmaz.Ben almadan inceleme yapacak bir kahraman yokmu?
  • Ya burda çok fena terledim ben de almak istiyom cihazdan ama babam almıyo ekonomik durum yüzünden.Eski p4 sistemimle devam ediyorum daha fazla yorum okursam kafayı yiyicem o yüzden size güle güle kullanmalar...
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Aşağıdaki üç sitede en uygun fiyatlar var. Sizce hangisinden sipariş vermeliyim. Güvenililirlik bakımından vs.

bilgisayaralisveris.com 1.193 TL
    eksenbilgisayar.com 1.203 TL
    sadecenotebook.com 1.218 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkumsel

Merhaba Arkadaşlar,

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Aşağıdaki üç sitede en uygun fiyatlar var. Sizce hangisinden sipariş vermeliyim. Güvenililirlik bakımından vs.

eksenbilgisayardan almanı tavsiye ederim ben ordan aldım çok memnunum..

buarda arkadaşlar 64bit vista kurdum gta 4'ü tekrar denedim. 64 bit destekli bir oyunmu bilmiyorum ama 1366x768 çözünürlük. büyün özellikler high değil very high. herşey en son ayarda benchmark testinden ortalama 28 fps aldım. 1 kere olsun takılma yaşamıyorum oyunda. 64 bit işletim sistemi kurun
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

buarda arkadaşlar 64bit vista kurdum gta 4'ü tekrar denedim. 64 bit destekli bir oyunmu bilmiyorum ama 1366x768 çözünürlük. büyün özellikler high değil very high. herşey en son ayarda benchmark testinden ortalama 28 fps aldım. 1 kere olsun takılma yaşamıyorum oyunda. 64 bit işletim sistemi kurun

64 bit kurduktan sonra driver kurulumu vs yapmak gerekiyor mu? Yani driverları internetten indirmekle uğraştın mı?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

64 bit kurduktan sonra driver kurulumu vs yapmak gerekiyor mu? Yani driverları internetten indirmekle uğraştın mı?

hayır kendi dvd'sindeki ve samsung'un sitesindeki driverler hem 32 hem 64 için uyumlu. herhangibir sorun yaşamadım

• Ufak bir soru daha;

taşıma çantası orjinal kolinin içinden mi çıkıyor,
    yoksa o laptopu aldığınızı yere göre değişiyor mu hediye olup olmaması.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.