Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal , dagcikartal Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada q Led evet şanş işine döndü. Bende 80 qt var. Şükür bir sorun yaşamadım. Bu riske karşılık samsung mağazalarından alırsanız bir nebze Bu riski azaltırsınız. Onlar baya ilgileniyor.
  • hardday kullanıcısına yanıt

Yardımınız için tşk ederim .izleme olayım netflix belgesel film ve karasal yayın daha çok böyle olacak.Oyun için laptop yetiyor şimdilik.İnş aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşamam.

peki aldıktan sonra servis kuruluma geldiğinde onlar gitmeden yapacağım test edeceğim bir durum varmı.Vatandan alan bir ark kurulum olduktan sonra gece ekranda leke görmüş sonraki gün gelmişler o malüm 20 günlük sıkıcı süreç başlamış değişim e karar vermişler ama 2-3 hafta tv siz baya zorlanmış

tamamen şans bakalım kısmet bende olmaz inş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palsak P kullanıcısına yanıt
    Ölü piksel testi onu var yapıyorlar..birde siyah ekran testi dediğimiz panel ışık süzme durumu var. Bunu gece daha iyi anlıyorsunuz. Gündüz pek anlaşılmıyor. Q80 de çok yok bu panel ışıl sızması duymadık. Q70 yaşamış arkadaş vardı burada. Ben Q70 i mağazada test ettim canavar gibiydi. Şanş diye bunun için diyoruz işte ☺️ ama sağolsunlar ilgileniyorlar.
  • palsak P kullanıcısına yanıt
    http://https://youtu.be/1F9qmga3Gf0
  • hardday kullanıcısına yanıt

Ben media markt’tan almıştım. Onlar da çok ilgilendiler. Hep kotu ornekleri paylaşıyoruz. İyi örnekleri de paylaşmak lazım. Benim süreç uzun ama herkesin ilgilendiği bir süreç oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi placebo972 -- 6 Aralık 2020; 16:16:14 >
  • Dostlar q80t nin backlight ayarlamasini nereden yapiyoruz? Acaba servis menusunun icinde mi gizli bu ayar?

• Merhaba arkadaşlar.
    Halen 55F8000 ve 49Q60R kullanıcısıyım. Kendime minik bi sinema odası yaptım ve oraya tv düşünüyorum. Sizin de fikrinizi almak istedim. Max 2.7m izleme mesafem var. 65 veya 75 inç düşünüyorum. Fiyat olarak birbirine çok yakın iki modele seçeneklerimi indirgedim. 75Q70T mi 65Q95T mi? Görüşleriniz benim için önemli. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Merhaba arkadaşlar.
    Halen 55F8000 ve 49Q60R kullanıcısıyım. Kendime minik bi sinema odası yaptım ve oraya tv düşünüyorum. Sizin de fikrinizi almak istedim. Max 2.7m izleme mesafem var. 65 veya 75 inç düşünüyorum. Fiyat olarak birbirine çok yakın iki modele seçeneklerimi indirgedim. 75Q70T mi 65Q95T mi? Görüşleriniz benim için önemli. Teşekkür ederim.

mesafeye göre 55 inç aslında yeterli, sizin seçeneklerinizde 65 75 var. bu durumda ben size son teknolojiyi yakalamış olmanız açısından 65 inç q95i seçin derim. ayrıca kendisinde olan ses yeteneği ekstra bir ses düzeni yapmanıza gerek duydurtmayabilir. o bakımdan da avantajlı olabilir.

• es29en54 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍🏼
  • es29en54 kullanıcısına yanıt
    Bu yoruma katılıyorum 75 baş ağrısı yapar göz bozar o mesafede. Üstelik 65 de 4k top cihazı çok daha cazip. Ancak 65Q800T yi de düşünebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokaykac -- 7 Aralık 2020; 14:30:11 >
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. Q800T bütçeyi baya zorluyor ne yazık ki.
  • TV’nin akıllı kumandasıyla kanal listesine (rehber değil, sağdaki hızlı ulaşım listesi) hızlı ulaşmanın bir yolu var mı? Ch+- tuşuna basınca rehber çıkıyor ama o biraz hantal malum.

• altugbank kullanıcısına yanıt
    2.7. MT mesafe için 75 inç seçmezdim. Sebebi uydu yayınlarının kalitesi çok yetersiz. Verdigim paranın karşılığını alamazdim
  • Arkadaşlar Q70R kullanıcısıyım. PC'yi Tvye bağladığımda HDR destekli oyunlarda hdr görüntü alamıyorum neden acaba

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Bence o mesafede 65 bile göz yorar akşamları 2 saat ps4 oynasam ertesi gün baş ağrısı yapıyor mesafe 2,5 m
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Sinema odasını umarım uydu yayını izlemek için yapmıyordur 😂😂
  • falconeye66 kullanıcısına yanıt
    Kanal listesi için 123 tuşuna hızlıca 2 kere basıp sonra yukarıya basıyorum
    Başka yol var mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

Arkadaşlar Q70R kullanıcısıyım. PC'yi Tvye bağladığımda HDR destekli oyunlarda hdr görüntü alamıyorum neden acaba

Pc'niz dizüstü bilgisayarsa maalesef böyle bir sıkıntı oluyor. Ben de QE60 var dizüstünü bağlayınca aynı sorun bende de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Kanal listesi için 123 tuşuna hızlıca 2 kere basıp sonra yukarıya basıyorum
    Başka yol var mı bilmiyorum
    Kanal listesi için kanal değiştirme tuşuna uzun basacaksınız. Normalde aşağı ve yukarı hareketlerle kanal zapladığımız tuştan bahsediyorum. O tuşa bu kez aşağı veya yukarı değil de üstten içine girecek şekilde uzun basmanız gerekir. Aynı şekilde ses açma ve kısma tuşuna da bir kez içine girecek şekilde basarsanız sessize alır tvyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Pc'niz dizüstü bilgisayarsa maalesef böyle bir sıkıntı oluyor. Ben de QE60 var dizüstünü bağlayınca aynı sorun bende de var.

Alıntıları Göster

Masaustu hocam. Ekran karti hdmi2.0 destekli, belki kablodan kaynaklidir. Yeni bir kablo alip deneyecegim bakalim

• 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.