Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.329
Cevap
378
Favori
635.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha Yüksek Boyutlusunu İndirdim Bende,Farkı Bilmiyorum Malesef Aynı Gözküsede ,1 Mb Fazla Olanı İndirip Yüklüyorum Her Zaman.

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    "
    partial UI update to clean up app response times and menu performance. Also cleaned up the connections for eARC support and looks like theyve prepped the code for Google Assistant to roll out by the end of December."

Samsung community sayfasında birisi, bu güncelleme ile geldiğini ancak ay sonunda aktif edileceğini yazmış.
  • tc_cse T kullanıcısına yanıt
    Evet sayfadaki yorumları okudum, net bir bilgi göremedim.
  • tc_cse T kullanıcısına yanıt
    Eğer sadece bu ise Şu cevaptan 1 GB dan fazla güncellemenin kocaman bir hiç olduğunu anlıyorum 😊
  • Soldaki 70R(80T de muhtemelen böyle görüntü verir))
    sağdaki ise 70T
    Sağdakini soldakilere benzetmenin en iyi yolu dinamik mod renk 40 gölge ayrıntısı -5 kontrast ise yüksek.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• kingofbet K kullanıcısına yanıt

Sağol. Bende o ayarı yapayım bundan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler 50 q60T düşünüyorum ama edge Led olduğu için ışık sızması olur diye korkuyorum. Genel çoğunlukta bu sorun var mu yoksa sadece bazılarında mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Gençler 50 q60T düşünüyorum ama edge Led olduğu için ışık sızması olur diye korkuyorum. Genel çoğunlukta bu sorun var mu yoksa sadece bazılarında mı?

1 haftadır kullanıyorum ışık sızması gibi sorun görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Samsung Resmi Sayfasından Usb Atıp,Güncelliyorum

https://www.samsung.com/tr/tvs/qled-tv/q70t-55-inch-qled-4k-smart-tv-qe55q70tatxtk//

Destek

Kılavuzlar ve İndirmeler

Upgrade File(USB type)

• Versiyon 1460.9
    • 1603.25 MB
    • 2020-12-08
    Guncelledikten sonra TV kablosuz ağa bağlanmadı bir türü. TV ağ resetledim yine olmadı. Modemi resetleyice düzeldi 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr_trace -- 9 Aralık 2020; 17:51:36 >

• Kullanmış olduğum Samsung UE65TU8500 isimli 2020 model televizyonda bu şekilde ışık sızması var.

• bu panelin va olduğuna eminmisiniz?

• RNNN kullanıcısına yanıt

Va değil hocam diğer tv tavsiye bölümünde de söyledi 1 iki kişi ama her yerde olduğu gibi adama laf söylediler bende bir kaç tane resim attım tu8500 ile ilgili ama ne hakaretler ettiler daha da tu8500 alın diye tavsiye verdiler bakın bi kişi daha mağdur oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

bu panelin va olduğuna eminmisiniz?

Bence bu sorun vaips değil de edge Led olmasından kaynaklanıyor. Yanlış mı düşünüyorum?

• hrn001 H kullanıcısına yanıt

hocam sızmayla alakalı yazmadım o konuda dediğiniz gibi ama sızma olmayan yerlerdeki siyahlar siyah değil ips siyahı o yüzden sordum va olduğuna eminmisiniz diye

Hocam siz yok muydunuz bilmiyorum ama tv tavsiye forumunda söylediler 65 olanlar pls yani ıps diye hatta alanlar da va diye aldık demişlerdi yaklaşık 2 ay falan oluyor.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

doğrudur hocam va olanlarda vardı ondan sordum

Hocam yanlış hatırlamıyorsam sadece 65 olanı dediler di ama sonradan 43 olanda böyle diye resim atan oldu. Bu sene çoğu marka milleti ters köşe yaptı biliyorsunuz aynı vaka benim de başıma gelmişti Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] hatırlıyorsanız.

Üstad siz bu konunun en başından beri yazıyorsunuz çoğunu okudum. Konuya hakimsiniz diye soruyorum. Q60T alırsak ışık sızması görme olasılığımız kaçtır önce alanlara bakarsak?
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt

hocam bunun cevabını size kimse veremez tamamen şans işi..ama q60t nin sorunsuz hali siyah tekdüzelik konusunda çok iyi üst model fald moıdellerden bile iyi sorunsuzu denk gelirse siyah konusunda tatmin eder diye düşünüyorum

Yok sormak istediğim sık rastlanan bir şey mi yoksa nadir mi görülüyor? Elbette bana gelenin ne olacağını bilemeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.