Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.096
Cevap
219
Favori
93.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1029
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 222
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (793 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (577 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (269 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5195 mesaj) Mobil (4558 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (981 mesaj) Uygulama (2698 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Tam olarak nerede yazıyor hocam göremedim ben de.

Ana menü tuşuna basıp en sola gidin. Ok'e basarak içine girmeyin, yukarı basarak üstteki seçeneklere gidin. Oradaki görüntü ayarlarında dinamik-dinamik hdr veya standart-standart hdr diye yazar içeriğiniz neyse.

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

arkadaslar 55' Q95t almayi dusunuyorum fakat duvara sifir asmak istiyorum ve duvari delme sansim maalesef yok. Duvari delmeden samsung'un duvara sifir aparitiyla bunu asan var mi, estetik duruyor mu tam sifir olarak?

Ayrica one connect kablosunun cabuk bozulduguyla ilgili yorumlar var yabanci sitelerde, bu konuda sorun yasayan oldu mu?

• Teğmen
    228 Mesaj
    Q80t ile lg 55cx arasinda cok kaldim ve oled aldım goruntu kalitesi ve siyahlar cok iyi ama gunduz camdan falan yansima cok oluyor bunu goz önünde bulundurun ama karanlik biyerde kullancaksaniz kesinlikle tavsiye ederim.
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    Bein Connect uygulamasını bir türlü yükleyemiyorum hata veriyor. Var mı yükleyebilen
  • Emekli Yönetici
    4175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

Q80t ile lg 55cx arasinda cok kaldim ve oled aldım goruntu kalitesi ve siyahlar cok iyi ama gunduz camdan falan yansima cok oluyor bunu goz önünde bulundurun ama karanlik biyerde kullancaksaniz kesinlikle tavsiye ederim.

Ben de CX ile 95T arasında çok kararsız kaldım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2163 Mesaj

Tv nin dilini İngilizce yapın o sekilde indirin.

|
    |
    gokaykac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

bu sorunla karşılaşan başka kullancı var mı qled de

Alıntıları Göster

Q70R kullanıyorum. hareketli sahnelerde titremeler pırpırlanmalar mevcut

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

Q70R kullanıyorum. hareketli sahnelerde titremeler pırpırlanmalar mevcut

Alıntıları Göster

Anlaşılan olayın 50hz 100 hz ile alakası yok

• Yüzbaşı
    486 Mesaj

hayır yok, filmler 25-30 fps zaten

|
    |
    volkancan1993 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Hocam youtube örnek video link atabilir misiniz?
    |
    |
    kingofbet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Bein Connect uygulamasını bir türlü yükleyemiyorum hata veriyor. Var mı yükleyebilen

Tv nin güncellemesi gelmiş olabilir onuda kontrol edin hocam

• Yüzbaşı
    597 Mesaj

Teşekkür ederim yüklen:) tabi her zaman ki gibi tv nin fişini çekmek zorunda kaldım uygulama yüklemesi için. Gün aşırı uygulama yüklemek istersem hep tv nin fişini çekmek zorunda kalıyorum.
    |
    |
    elmariacci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Teşekkür ederim destek sitesinden kontrol ediyorum ara ara son sürüm var şu an tv de. Google asistan gelcek deniyor bakalım
    |
    |
    kartalgücü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Ben de merak ediyorum bu pırpırlanmaları. Video olursa iyi olur
    |
    |
    skymasterrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Anlaşılan olayın 50hz 100 hz ile alakası yok

Alıntıları Göster

Bu aşağıdakini deneyin Q70R için bu konuda çözüm var, eğer izlediğiniz 24p kaynak hatalı değilse sorunun çözülmesi gerekir

TİTREŞİM AYARLARI

Samsung Q70R titremeyi tüm kaynaklardan kaldırabilir, ancak birkaç ayarın etkinleştirilmesi gerekir. 24p içeriğin titremesiz oynatılmasını sağlamak için, Auto Motion Plus'ı her iki kaydırıcı da "0" olarak ayarlanmış şekilde "Özel" olarak ayarlayın. Bu, herhangi bir hareket enterpolasyonu eklemeden titremesiz 24p oynatmayı etkinleştirir.

Bileşen ve taramalı (480i, 1080i) kaynaklarla kullanılabilen bir Film Modu ayarı da vardır. Bu titremeyi ortadan kaldırmaz, bunun yerine bir çerçeve karıştırma biçimi kullanır. Etkiden hoşlanmadığınız sürece bunu kapalı bırakmanızı öneririz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/06/ac/80/06ac807aa97a460b494ec71f0a65c3c9.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/87/32/4a/87324a677c5bab0ab58b5b5cf06c7e20.png&t=0&width=480&text=1

• Çavuş
    65 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Ben de CX ile 95T arasında çok kararsız kaldım :)

Alıntıları Göster

Bende aynı iki model arasında kaldım. tercihimi nihayetinde q95t den yana kullandım. Bu tv Oled kadar olmasada çok iyi siyahlara sahip ve hdr bu tv'de çok iyi. Pc ve konsola bağladım Pc monitöründen geri kalır yanı yok benim hissettiğim bir gecikme yok ama rekabetçi oyunlarda fark edecektir muhtemelen. Her yönü ile mükemmele yakın tv. q95t yi tercih ettiğim için memnun oldum. Ama teknoloji işi biraz da şans işi

• Emekli Yönetici
    4175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: syukseker

Bende aynı iki model arasında kaldım. tercihimi nihayetinde q95t den yana kullandım. Bu tv Oled kadar olmasada çok iyi siyahlara sahip ve hdr bu tv'de çok iyi. Pc ve konsola bağladım Pc monitöründen geri kalır yanı yok benim hissettiğim bir gecikme yok ama rekabetçi oyunlarda fark edecektir muhtemelen. Her yönü ile mükemmele yakın tv. q95t yi tercih ettiğim için memnun oldum. Ama teknoloji işi biraz da şans işi

Alıntıları Göster

Sorma hala çok karasızım ama Cuma akşamına kadar bu işi çözüp kurtulmak istiyorum. Q95T’yi ne kadara aldın dostum ?

• Çavuş
    65 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Sorma hala çok karasızım ama Cuma akşamına kadar bu işi çözüp kurtulmak istiyorum. Q95T’yi ne kadara aldın dostum ?

Alıntıları Göster

Vatan Bilgisayar'dan pazarlık yaptım + 3 yıl garanti ile 13080 geldi .tv 11750 gibi fir fiyata gelmiş oldu artı 750 tl yüklü kart gönderilecek

|
    |
  • Binbaşı
    1211 Mesaj

Merhaba arkadaşlar 55Q80R televizyonumda 2 adet ölü piksel olması sebebiyle yüketici hakem heyetine başvuruda bulunmuştum.

Bedel iadesi onaylandı, 9500TL iade edilecek.

Bu hafta indirim olursa diye erkenden alayım yeni tv' yi diyorum. Aklımda 65Q95T var ancak rakam oldukça yüksek. 65Q80T alsam pişman olur muyum?

65Q95T 17.500₺ -->Kart indirimi ile 16.000₺

65Q80T 13.800₺ -->Kart indirimi ile 13.000₺

Q95T maddi olarak çok zorlayacak, 80T bile zorlayacak ama imkanları seferber edeceğim.

Ya da 55Q95T ye mi yöneleyim?

TV monitör olarak kullanılıyor ve sürekli PC' ye bağlı. PC den 24p film izleme ve oyun amaçlı kullanıyorum.

En kısa zamanda gidip mağazada inceleyeceğim ama fikirlerinizi de almak istiyorum.

Teşekkürler...

• Teğmen
    171 Mesaj
    Arkadaşlar selamlar. Bendeki 65Q80’de youtube yayınlarını izlerken yayınlar bazen donuyor ve kumandaya tepki vermiyor. Sadece home tuşu ile çıkış yapabiliyorum. Benzer sorun yaşayan var mı?
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.