Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv için özel mikrofiber bulundurmalı, sadece tvde kullanılmalı kimyasalsız
  • Samsung magazalarinda 3lu bi set var hdmi kablo aski aparati ve solüsyonu ile mikrofiber bez. Ama o solüsyonu kullanmali mi insan cekiniyor
  • Sene 2020 Dokunulmaz 1 Panel Üretmiş Samsung,Mikrofiber Ucu Dokunsa Direk Mavi Leke Veriyor,Silmek Mümkün Değil,Mikro İle,Sıcak Soğuk Fark Etmiyor

Tvnin Ekranı Komple Toz Ömür Boyu Silemeyeceksin Mikro İle Sebeb"Yansıma Önleyici Katman" "anti glare coating"

Arkadaş Parmak İzi Olmuş ,MikroFiberle Değer Değmez Pamuk Gibi Yumuşak Şekilde Hemde ,Bam Direk Mavi Leke

Daha Kralı Gelse Çıkartamaz Ömür Boyu SeninleSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

70T(Rtingste Anti Glaere Kaplama Gözkümüyor)Bizde Satılandan Durum Nedir Belli Değil

80T

95T Hepsinde Mevcut Bu İllet Katman Benden Söylemesi,Tvyi Nasıl Satacaz Diyor Arkadaş,El Değmiyor,Panele ,1 Yerden Yere Nasıl Sevk Edilecek Bilmiyorum Panele en Ufak 1 Baskı Mavi LekeSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 27 Kasım 2020; 16:49:53 >

• Benim anlamadığım tv de şu anda 1gb lık yer var google asistan ne kadar yer kaplayacak ?

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Ben 70T kullanıyorum günahım kadar sevmem onu diyeyim samsungun müşteri memnuniyetinden de nefret ettim ama benim tv yi bildiğiniz 3 kere cam sil ile sildim bez olarakta farklı marka 2 bez kullandım hiç bir şey olmadı ya da oldu da daha ben görmedim :) umarımda görmem vallahi atarım şu lanet tvyi :)

Bendede q80 var oğlan bastırarak parmak gezdirdi mavi
    filan olmadı ayrıca kutusuyla taşınır niye sorun olsunki?
  • DaRK BLooD kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir kimyasal kullanma her türlü hatalı kullanıcı oluyor Samsung işin yolunu bulmuş bundan QLED serisi alırsam ilkönce panel bilgi toplamadan almiyacağim
    Hocam çok güzel yazmışsın dünya para ver sonrası eziyet
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Mavi ekran sorunu 80 ve 90 serileri oluyor hocam seninki pek sorun olucağini zannetmiyorum
  • Mavi ekran sorunu nedir 80 90 en tepe model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt

Gözümle Gördüm,MikroFiber Değer Değmez Mavileşti 2 Gün Önce

Bırak Parmağı Pamuk Değse Mavileşiyor,Bak Yandan Panele Güneş Işığı Odan Alıyorsa,Nasıl Mavi Mavi Gözküyor 2Tane Q95T Panelde Test Ettim Değmesiyle Mavileşmesi 1 Oldu,Yemin Ederim Arkadaşlar Böyle 100%100 DoğrudurSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 27 Kasım 2020; 16:40:29 >
  • Q80T ya da Q90T modeli ile beraber Xbox Series X kullanan var mı aramızda?

4K - 120HZ - VRR açık ayarlarda ekranda parlamalar ve kırılmalar yaşıyorum. Konsol HDMI 4 portuna bağlı ve oyun modu açık durumda. TV ise en son güncel sürümde.

Biraz araştırdığımda neredeyse bu 2 aleti beraber kullanan herkes aynı durumdan şikayetçi, Samsung ve Microsoft forumlarında sayfalarca başlıklar mevcut. Henüz bir çözüm bulunamamış durumda. İnsanlar samsung ya da microsoft'tan güncelleme bekliyorlar. Umarım güncelleme ile düzelebilecek bir durumdur.

Ayrıca konsolda ses ayarı Dolby Atmos'a alındığında Samsung Soundbar'dan (HDMI eARC'a bağlı) ses gecikmeli olarak geliyor.

Yine bu konuda da yüzlerce kişi şikayetçi ve sorunun çözülmesini bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pierluigi Casiraghi -- 27 Kasım 2020; 16:42:47 >
  • Pierluigi Casiraghi kullanıcısına yanıt

Samsung Umrumda Değil Hocam

Yurt Dışında "Micro Stuttering" Sıkıntı Resmi Forumlarında Diğer Forumlarda 100 Lerce Şikayet Var,Adamlar İlgilenmiyor Bile

Kullanıcıya Yada Kulladığın Ekipmana Suç AtıyorlarSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

4K - 120HZ - VRR Bunların Hepsini 1 Arada Samsung Mühendislerinin Beceriksiz Vizyonuyla Çok Zor ,Beklentiyi Düşük Tutun Derim,Çünkü Sırada

İnverse Ghostinciler

Micro Stutteringciler Var

2021 Samsung Tvler Gösterilecek Biz Hala Güncelleme Bekliyoruzki Düzeltsinler,Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

çocuğum parmakla gezdi ekran dalgalandı hatta iki çocuk yaptılar diyorum mavi bişey yok

Bizde Satılan Q80T Anti Glare Coating Katman Olmadığının İşaretidir,Başka Açıklaması Yok Çünkü,Olsa İdi Komple Ekran Mavi Lekeyle Dolardı Kaçış Mümkün Değil,Yıllardan Beri Bu Sıkıntı Var Yeni Değil,Bizdeki Q95T Iskarta Çıkar Dokunusan Bile Bırak Çoçuğu, Yanına Yaklaşmaya ÇekiniyoruzSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Ama Yine Bunu Okuyan Q80T Kullanan Arkadaşlar Dikkat Etsin Derim,Güçlü Işık Ve Güneş Işığında Belli Ediyor KendiniSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

• 70T söyledindiği için atladım :) Hiç önemli değil önemli olan bunlara rağmen hala bu tvnin satılıyor olması bana göre memnun sayısı, memnuniyetsiz olan hatta memnun olur muyum diyenlerin sayısından az o sebeple bu tv nasıldır diye soranlar bu formu iyice incelesinler. içinizde kuşku olduğu an başka markaya yönelin. Ha diğer markada sorun yok mu illaki olacaktır ama emin olun en azından param buydu buda bu kadardı dersiniz.20bin tv ye verip ekranı silince mavi leke olur mu şaka gibi. Ben size farklı uygulamaları anlatayım

Samsung yetkili servis: abi bu bulutlanma ama derecesi önemli o sebeple gm karar verecek

samsung fabrika servisi: bu bulutlanma değil gayet normal bulutlanma olması için gündüz bakılıp renk atması var ise o zaman bulutlanma deriz

samsung yetkili servis: bize 6 dan aşağı ölü piksel için gelmeyin dediler. öyle tek tekten ziyade yan yana grup grup var ise bize gönderin

samsung fabrika servisi: öyle kolay değil bu işler 2m den ölü pikselin gözükmesi gerek (hangi göz seçer anlamadım) / yada tabandaki renkten farklı yanması gerek, ama bende 3 tane çizgi şeklinde 2 tane de ayrı ayrı var. yok kabul etmez ben yine de senin gazını almak için yazayım ama bekleme (3 haftadır aranmıyorum ).

instagram - twitter - şikayetvar - qled ile inceleme yapan gördüm form sitesi hepsine yazdım. özellikle sosyal medyadan hemen telimi alıp size geri döneceğiz diyorlar ve hep aynı kadın arıyor belliki beni ona envanterlemişler oda elimden bir şey gelmez diyor.

Şimdi bunları yaşayan ben anlatan ben okuyanda siz, ben açıkçası okusam almam ha alana da bir şey demem tercih meselesi. 80T 95T gibi modellere ciddi paralar ödeniyor özellikle ekran büyüdüğü için ve herkesin dediği geçen senenin modellerinden daha düşük kaliteli ee okuyan arkadaşlar almayın bu kadar basit bir markaya en güzel tepkiyi yine biz veririz 1 2 değil olay geçen haftalarda şikayet vara destek atın durumum için dedim (amaç benim bir şeyi değiştirmem iade etmem değil farkındalık olsun diye), 2 arkadaş dışında 1 i buradan forumdan diğeri de derdimi anlayan bir okur , destek veren olmadı e o zaman bu marka her türlü biz yolabilecektir neden daha kaliteli bir ürün üretsinki ne olursa olsun zaten alıyorlar

Aynı düşünün vw ilk dsg yi çıkarttıktan sonra 2014-2015 yılına kadar dsg de ciddi problemler vardı ve buna rağmen ciddi satış rakamlarına ulaşıyorlardı. Araç satılırken abi bunların dsg sinde problem olabilir garantiyi uzat diye satıldı bu araçlar. Otomatik şanzumancılar deli para kazandı sonra baktı bu yedekte çok iyi para var doğuş vites için yedek parça tedariğini azalttıki bana gelsinler ben kazıklayacağım diye.

Bir örnek daha arkadaşımda ford kuga vardı benzinli T aracının motorunda bir hata çıktı ve 35bin₺ garantili arabadan motor parası istediler ve motordaki hata bizim teknik liselerde gösterilen bir hata imiş amerikada dalga konusu olmuş. Burada ancak 20bin₺ ye düşürebildi garantili ve fordun hatası olan bir durum olmasına rağmen. Sonra ford usa şikate yazdı onlar biz ilgilenmiyoruz avrupa için almanya ile görüşün demişler. Sonra almanya ile görüşmüşler almanyanın cevabı bütün bu yazdıklarımı özetler nitelikte biz Türkiye ye karışmıyoruz ithalat anlaşmamız farklı kendi içinizde halletmeniz gerekiyor. NOKTA

• stagemasterone kullanıcısına yanıt

Hocam Sizi Anlıyorum

Gerçekten Bu Yıl Samsung Tv Almak Akıl Karı Değil,Kalite Kontrol Yok,Amiral Gemi Model Tvleri Dahil Proplem Çıkma Olasılığı Çok Yüksek,Samsung Genel Merkezi Her Şeye "Normal" Diyor,Tv Öne Yatık Kullanıyoruz (Fald Grid) Vertical Banding Gözükmesin DiyeSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

Fiyatı 19,20 Milyar Panel/(Gri Tekdüzelik Leşinde Leşi)

Komple Ekran Toz Oldu Elimizi SüremiyoruzSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (Mavi Ekran Olacak Diye)

Oyunlarda İnverse Ghosting Var

Gündüz Işık Gelse Yanlardan Ekran Komple Gökkuşağı Doluyor Göz Gözü Görmüyor Panelde

Tv Değil Dert Küpü.

İşte eğer sorunlu tv uretmisseniz ve bunun sayisi fazla ise ve bu durum turkiye de ise 'gayet normal' cevabı almamiz gayet doğal çünkü ulkede yalniziz sadece firmanin iki dudağında basvurabilecegimiz tek yer thh onunda garantisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam görüntüyü çok etkiliyor mu yansıma durumu nasıl
  • Boldrex kullanıcısına yanıt
    Gündüz parlıyor karşına oturunca kendini görüyosun akşam fena değil ben misafir gelirse kullanıyorum o yüzden sorun olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.