Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bu_rock01 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
13.083
Cevap
219
Favori
91.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1025
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 222
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (793 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (577 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (269 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5187 mesaj) Mobil (4553 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (981 mesaj) Uygulama (2698 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    425 Mesaj

Hocam ölü pikseller ilk aldığınızda varmıydı sonradan mı oldu?
    |
    |
    helvetia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1210 Mesaj

İlk aldığımda sanırım yoktu ya da gözden kaçtı. Zaten 1 tanesi ölü piksel değil. Panel arasında bir toz parçası var. Yan yana 3 pikseli birden etkiliyor.

Buna rağmen yetkili servis "NORMAL" dedi. Ancak heyet "KUSUR" olarak gördü. Karara bağlanması 4 ay' ı geçti. PTT ile tebligatların yapılmasından sonra 15 gün kesinleşme süresi var.

Toplamda 5 ay' ı buluyor süreç.

• Binbaşı
    1300 Mesaj

Bende de 2 ölü birde 3 pikseli etkikeyen çizgi var normal dedi ama thh bulutlanma sebebi ile vermiştim bu sorunu daha sonra farkettim herhalde diğeri olumsuz sonuçlanır ise bu seferde ölü pikselden vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    helvetia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj

Benim de dün kartlar geldi. Daha bir de açılması için bekleyecekmişiz bir hafta. Öff
    |
    |
    Cnr Detailing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Arkadaslar bu hediye kartım kullanım süresi ne kadar. 18 Kasım da kullanıma açıldı ama bir süre belirtmiyor mesajda

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

Dün bana verilen bilgi kullanıma açıldıktan sonra 1 ay içerisinde kullanmamız gerektiği idi.
    |
    |
    adnan104 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 17 saat 2 dakika kadarı kaldı.

Hayirli olsun kasim kampanyasi ile mi aldiniz. Bana daha ikinci sms gelmedi inceleniyor diye ilk sms geldi ustunden 2 hafta gecti. Siz ne kadar surdu. Bu arada 28 subata kadar kullanim suresi kartin.
    |
    |
    adnan104 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    Beinhaber kanalında sağda akan ve çeşitli bilgileri içeren listelerde fazlasıyla pırpırlanma var. Bazı görüntü modlarında olmuyor ama sık kullandığım dinamikte göze batıyor.

|
    |

• Yarbay
    6462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Arkadaslar selamlar,

Q7FN kullaniyorum (2018), son guncelleme sonrasi (1310.4) YouTube 4K videolarda problem var. Bu konu hakkinda gelisme var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 26 Kasım 2020; 4:54:28 >
    |
    |

• Er
    10 Mesaj
    Ben de q80t aldım 55 inch... televizyon ayakta yandan bakında aşağıya doğru eğik duruyor. Bu normal midir yoksa ayakta yanlış montaj veya bir hata mı vardır... sizde var mı böyle bir şey? Normalde düz durması gerek benim bildiğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayann -- 26 Kasım 2020; 8:59:9 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

55q80r kullanıyorum oldukça memnunum. Google asistan özelliğinin geleceğini okudum geçmiş sayfalarda. Türkçe dil desteği ile olursa, bixby kullanamayan bizler için güzel ve pratik bir çözüm olacaktır. Hadi inş diyelim  

|
    |
  • Binbaşı
    1405 Mesaj
    Sevgili dostlar,bende cuma gunu q80t 55inch montajı yaptiracagim, 120hz ve hdmi 2.1 olmasi nedeniyle tercih ettim oyun konsolu ile kullanacagim.. bu model konusunda dikkat etmen gereken veya bak kardesim bunu aldin ama keske almasaydın veya farkli deneyimleriniz varsa benimle paylasirsaniz cidden cok memnun olurum.

• Yüzbaşı
    425 Mesaj

Bendede var hayırlı olsun bence çok doğru bir tercih olmuş hayırlı olsun.
    |
    |
    eternalsun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1405 Mesaj

Hocam montaj yapilirken nelere dikkat edeyim, olu pixel, bulutlanma vs nasil bakarim montaj sirasinda inan yani tv konusuyla ilgilenmeyeli 9 sene oldu paslandim ve yaslandim kafam basmıyor desem yeridir :(

|
    |
    skymasterrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Hayırlı olsun Onlarda test videolarının olduğu USB oluyor.
    Taktırıp testleri yaptırın beraber bakın.
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Sevgili dostlar geçen hafta cuma günü aldığım 15300e aldığım 65q80t aynı mağazada 13799 a düşmüş. Tv yi alalı 6 gün oldu. 800 iade 1 yıl da vatan garantisi vermişlerdi. Ne yapılabilir? Fikir alayım isterim.

|
    |
  • Binbaşı
    1405 Mesaj

Tamamdir ustadim, ekstra olarak usb ye simsiyah ve bembeyaz bir foto koyup actirayim diyorum olu pixel vs kontrolu icin.

|
    |
    gokaykac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Bende öyle yaptırdım hocam yeterli olur .ölü piksel bi siyah ekrana bak çok da zorlama mutlaka her üründe bir kusur vardır :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    bu arada ben n11 den ekran koruyu aldım 330 a. eve çocuklu misafir filan gelmeden çıkarıp takıyorum televizyona :))
  • Yarbay
    15132 Mesaj

Arkadaşlar Samsung Tu8000 almayı düşünüyordum ama SAMSUNG QE50Q60TAUXTK 6000 TL altında düşmüş. Kullananların fikrini alayım dedim. Yalnız şikayetvar sitesinde biri 1 kasım günü yazdığı yazıda üretimden kaldırılıyor demiş o kafamı kurcaladı

Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.