Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10200 ödedim 600 iade 100 e yakında puan geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt

Mağazadan mı hocam dedim ya sizi almadı sanıyordum bende q80t bakıyordum ama bütçe meselesi işte çıkamadım o fiyatlara ama hep bi gönlüm Samsung veya sony de olmuştu ama olmadı işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skymasterrr kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Bende bugun aynı şekilde aldım. Ancak 100 puanı hangi kartla kazandınız acaba ?

• reys R kullanıcısına yanıt
    Shop & fly hocam kişiye özel harcama kampanyası sanırım

• reys R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Sizede hayırlı olsun

• Yok mudur hic 58q60t kullanan tavsiye ediyor musunuz.

• karti K kullanıcısına yanıt
    Hocam tv alıken biri sordu bayide o da tavsiye etmedi tu serisi var sanırım onu al diyodu fiytları aynı sayılır

• bana lütfen biri akıl versin....

Samsung 75tu7100 veya 75tu8000 mi? LG LG 75UN850006LA mı? ikiside aynı fiyat arada kaldım lütfen yardımcı olun. birde nanocell ile bu lg tv arasında çok fark varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Müşteri Hizmetleri İle 6 Gün Sonra Ancak Konuşabildim

Q95T Kurtulmak İçin

Ukala Ve Yukardan Bakan ,Azarlayıcı 1 Kadınla Konuştum

Diyorumki "2 Kere Servis Geldi,Kimin İade yetkisi Varsa Onunla İletişime Geçim,Resim Göndermem,Direk İlk Ağızdan Proplemlerini Söylemem Lazım" Diyorum

Ukala Samsung Müşteri Hizmetleri:"Görüşemessiniz",Sert 1 Ses Tonuyla

Niye

"Görüşemessiniz"

Nasıl Budurumu Anlatacam Sıkıntımı

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

"Hayır Görüşemessiniz"

Yetkin Yok Senin Kimim Yetkisi Varsa Onunla Konuşalım Diyorum,2 Kere Servis Geldi, Ama Genel Merkez İade Almıyor,"Normal Diyor (Yukardaki Resim İçin)

Boş Konuşmalar,Kibirli Üstten Konuşmalara Devam Ediyor,

Tamam Dedim Yeter Senin Yetkin Yok(Bunu Dedikçe SinirleniyorSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] )

Sen Konudan 1 Habersin,Tşk Edip Kapattım.

Bu Leş Q95T Elimizde Patladı Çok Şükür,Böyle Kullanıyoruz,Ekranda 100 Lerce Olan Siyah Kirli Şeritler Görmemek İçin

Fotoyu Ben Çektim,Durum Böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 11 Kasım 2020; 13:25:43 >

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Hocam thh ye başvurmayı denediniz mi e devletten başvurun gerçi thh de de fiyat sınırı var sanırım belli bir fiyattan sonra başvurulmuyormuş eğer uyuyorsa resim yükleyin bide güzel bir dilekçe bakalım ne olacak hiç değilse şansınızı denemiş olursunuz.

• Arkadaşlar benim birkaç sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle 65q60rat model tvmin panali ölü piksel olduğu için değiştirildi ve alttaki resimde fark ettiğim çerçeve kenarlarında ışık sızması mevcut. ne yapmamı tavsiye edersiniz. bu normal mi?

ikinci sorum ise gerçek ekran yenileme hızı 100hz olan panelden neden 60hz alıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

• 65 inç model tu8000 almak yerine 55 inç'e düşüp 55q70t modelini almak daha mantıklı olur mu? yani 10 inç ekrandan feragat edip bu tv'ye sahip olmak aynı paraya mantıklı olur mu? oturma odam çok büyük değil.

fikir verebilir misiniz arkadaşlar? bütçe 7000-7500 civarı

• Samsung ne zaman OLED panele geçiş yapacak?

Merhaba Hocam ,

Bende bugün HDMI problemi yüzünden iade talep ettim. Bakalım merkezden nasıl bir cevap alacağız. TV kurulalı 1 ay oldu hiç bir HDMI bağlantısı yapamadık. Servis en son One Connect Box ın ana kartını değiştirdi sonuç yine aynı.

Benim panelle ilgili bir sorunum yoktu. TV duvara asılı ve askı aparatının yapısından dolayı biraz öne eğimli duruyor. Buda sizin bulduğunuz çözüme benzeyen bir etken olabilir. Sizde cihazı daha güvenli olması açısından duvar askı aparatı ile kullanabilirsiniz. Bulduğunuz yöntemle benzer bir etki yapar mı denemek lazım.

Cihazdan çok memnun olmamla birlikte ,değişim aldığımda benzer panel sorunu yaşamak beni düşündürüyor. bu yüzden iade istedim.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

10 Ay Oldu Pc Monötörü İademi Bile Cevaplanmadı Hocam Thh,Hala Belli Deği

10 Ay Bekliyeceğime Satar Çıkarım Uğraşılmaz Thh İle Çok Çok Uzun Sürüyor.

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt

Panelin Temiz Çıkması Çok Çok Güzel,1 Az Öne Eğimde Evet Daha Temiz Oluyor,Başka Kurtuluşu Yok Bunun

Ama Sizdede One Connet Box Sıkıntısı Var,Değişim Almayın Dediğiniz Gibi İade Alın Ne Geleceği Belli Değil

Hocam bu kadar kötümser olmayın 3 4 aya çözülür diyorlar satacaksınız da baya bi ucuza gider zarara girersiniz.

Ya bişey soracağım bu attığınız bulutlu gökyüzü videosunda neye dikkat edeceğiz anlamadım

Grimsi,Kahverengimsi Izgara Desenleri Var,Bütün Ekranı Taramış Hocam,

10 Ay Önceki Sıkımtımı Çözsünler Hala Bekliyoruz Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

Nasıl oluyor denedim ama ben bişey göremedim heryer beyaz ve bulutlu anlayamadım o yüzden sordum. Dediğim gibi deneyin şansınızı derim

Biraz Üstünde Oynadım,Bu Şeritleri Görüyorsun Hareketli Sahnelerde

Bu Tarama Çizgileri Olmaması Lazım,Sıra Sıra Gidiyor

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.