Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: underphenom Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12.843
Cevap
216
Favori
70.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 992
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 219
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (787 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (561 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (268 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5035 mesaj) Mobil (4466 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (943 mesaj) Uygulama (2698 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    3583 Mesaj

Aynen hocam o yüzden bende artık takmıyorum üst seviye TV de bütçe olarak çıkamam zaten ama servis dediğiniz gibi normal dedi geçti 2 3 hafta uğraştım ama artık pes ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 11 Kasım 2020; 20:54:40 >
    |
    |
    Roronoa Zoro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Hocam Bu Resimle Test Olmaz,Hiç Uğraşmayın Bile,

Bu Fotoğraf Makinesiyle Alınmış Tvini Fotosu,Benim Gözümle Gördüğüm 1 Foto,Örnek Olsun Diye Attım

Kimse Test Etmesin ,Uğraşmasın,Ben Sıkıntımı Anlayın Diye Attım:)

Bu Bana Özel 1 Resim,Benim Sıkıntıma Ait,Test Resmi Değil,Bu Olay Bambaşka 1 Sorun Edge Led Tvlerde Olmaz Zaten:)

Fald Tvlere Özel 1 Sıkıntı,Benim Gözümle Gördğüm 1 Olayı Sizde Görün Diye Test Değil Denemeyin:))

Q95T Alırsanız Görmeniz Yüksek Olasılık, 

Resimle değil bir önceki sayfada Youtube linki vardı onu açtım TV'de. Sende bizi cahil ettin gittin valla. Benim gibi teknoloji canavarı 20 yılından fazlasını teknolojiye vermiş birine bu kadar cahilce bir hareket yapabileceğini düşünmen bile hakarettir.

Hemen formu terk ediyorum teknoloji hayatımı sonlandıracağım  

• Binbaşı
    1371 Mesaj

Hocam Video Desene, Ben Resim Üzerinden Anlattığım İçin Sizde Resimde Görmüyorsunuz Zannediyorum 

OLmasın Zaten,Sevinmeniz Lazım Bu Duruma Keşke Bende Görmesem Sizin Gibi.

Estağfurullah Hocam Kimseyi Cahil Demeyiz:)

|
    |
    Gopc@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6219 Mesaj
    İşin şakası bir yana bakalım Q70T siparişim onaylanırsa artık onda denerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    5265 Mesaj

Hocam cevabınız için teşekkür ederim, toplantı odamız cam kenarında değil, o yüzden o dezavantajlar bizi etkilemeyecek.

Genel olarak anladığım, ufak tefek şikayetleriniz var, sizi pozitif yönden şaşırtmamış ama beklentilerinizi karşılamış gibi, ben haftasonu alacağım, muhtemelen önümüzdeki haftaiçi teslim ederler.

Air mouse mevzusunu Samsung neden es geçiyor anlamış değilim, eski nesillerde samsung bu tarz kumandalara sahipti fakat günümüz neslinde bunu yapmıyorlar, tarayıcı tarafında gerçekten işlevsel oluyor.

hocam yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim. İyi günlerde keyifle kullanın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bukowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bu akşam yeni aldığım 55q80t kurulumu yapıldı.ölü piksel testi ışık sızdırma testleri yaptım şimdilik bir sıkıntısı yok ama ilerde ne olur bilmem. ps4 pro ve netflix deneyimledim herkese gönül rahatlığı ile öneririm eğer sorun çıkarmazsa çok memnun kaldım görüntü kalitesi muazzam.hiç düşünmenize gerek yok eğer bütçe tam bu tv fiyat aralığında ise başka tv bakmayın diyebilirim.

• Yarbay
    3583 Mesaj

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın bi sıkıntı çıkmadığına sevindim sizin adınıza darısı başına diyelim artık 

|
    |
    skymasterrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    595 Mesaj
    Bende bugun amazondan 55” Q60T modelini alarak aranıza katıldım umarım cihazın sorunsuz ve ölü pikselsiz teslim alırız. Daha alt seviye modeller bakarken bir anda bu cihazı aldım umarım pişman olmayız.

|
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj

Merhaba 75Q900R modelini almayı düşünüyorum kullanan veya bu tv hakkında tecrübesi olan var mı hiç? Memnuniyet veya memnuniyetsizlik yazabilirmisiniz. Teşekkürler

• Yarbay
    3288 Mesaj

75q900mu sormasi ayip olmasin maasiniz 20 30bin falanmi?

|
    |
    onurdurust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

Ben de dün bu tv yi aldım. Bekledim bekledim her saat fiyatı arttı gece 11:30 da pes ettim aldım. Kargo gözüküyor ama takip yapamıyorum şirket sitesine girilmiyor. Hayırlı olsun Sıkıntısız kullanırız umarım.

|
    |
    Gopc@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

55q80 modeline güncelleme geldi yükledim. Başka yükleyen var mı ne gibi değişiklikler var? 1372.2 gibi bir adı vardı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

k400 başarılı

|
    |
  • Binbaşı
    1088 Mesaj

Nasıl yapıyorsunuz bu testleri biz de yapsak. Ayarlarınıda var mı?

|
    |
  • Yarbay
    3583 Mesaj

Hayır hocam ayarlardan değil YouTube a gir ölü piksel testi yaz çıkar vede tv test yaz orda testler var ordan yapılıyor

|
    |
    tornado34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1088 Mesaj

Teşekkürler. Servis kurarken yapar değil mi.. nelere dikkat etmek lazım ilk kurulumda?

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3583 Mesaj

Hocam ilk kurulumu servis yapar zaten siz onlara rica edin ölü piksel testi yapın diye onlar yaparlar geri kalan testleride onlar gittikten sonra da yaparsınız zor bişey değil anlayacağınız

|
    |
    tornado34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    115 Mesaj

55Q70T modeli alarak aranıza katıldım.

Kuruluma geldiklerinde ölü piksel ve ışık sızması hariç diğer hangi testleri yapmalıyım?

Nelere dikkat etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkcont -- 13 Kasım 2020; 0:40:38 >
    |
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Herkese iyi forumlar.Samsung 49q60r modelim var 1 yıl oldu fabrika ayarlarına geri dönmem icap etti kurulumu yapıyorum fakat kurulum tamamlanıp tvyi kapattığım zaman yine fabrika ayarları yapmak için tv kurulum ekranına dönüyor.Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj

Hocam izleme mesafeniz düşükse 65 almayın sakın hem ekrana tam hakim olamıyorsunz hemde göz ve baş ağrısı yapıyor.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,101
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.