Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadays

Benim bildiğim otomatik

Neden kapatmak istiyorsnuz?

Alıntıları Göster
    Görüntüyü beğenmiyorum ve çok karanlık buluyorum. Reddit forumlarında ve samsung forumlarında benim gibi bu dertten muzdarip netflix özelinde epey kullanıcı var. Daha önce kapatılabiliyormuş. Ancak media playerın bu desteği veriyorsa oradan kapatılabiliyormuş zorla nvidia shields aldıracak bu samsung bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• dinamik görüntü modunda bile mi karanlık
  • Arkadaşlar dün mediamarkttan Samsung 55Q70T satın aldım. Henüz kutu açılımı yapılmadı. Okuduğum bir kaç yorumdan sonra geri vermeyi düşünüyorum. TV 8 bin TL bu fiyatta daha iyi sorun yaşamayacağım bir TV tavsiyeniz varmı ?

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu kadar olumsuz görüşten sonra, hala Q95T almayı düşünebiliyorsun, bravo sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: owolfo

Kardeş bu kadar olumsuz görüşten sonra, hala Q95T almayı düşünebiliyorsun, bravo sana.
    Hiç bir görüş okumadım hala düşünmüyorum sadece bu incelemede oyundaki farkı gördüm. Beni başkasıyla karıştırdiniz sanırım.

• Merhaba herkese,

55q95t ile aranıza katıldım. Fakat bir problemim var. Kablolu veya kablosuz bağlantı ile hiç bir şekilde uygulama indiremiyorum.

Var mıdır çözümü ?

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Televizyon dilini ingilizce yapınca düzeldi. Amazon prime açılmayan arkadaşlara tavsiye 👍👍

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Geriye doğru yorumları okumanızı öneririm.

Özellikle, Roronoa Zoro arkadaşımızın cihaz ile ilgili inceleme ve yorumlarını okumanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

dinamik görüntü modunda bile mi karanlık
    Evet karanlık dediğim gibi epey kişi bundan şikayetçi. Burada bundan bahsedilmemiş olması da ilginç geldi ya da ben görmedim. 4k hdr olmayan netflix filmlerinde görüntü çok iyi ama hdrye geçinçe iş değişiyor.

• Banding olayı olmasa çok memnunum ben tvden ama bu banding gerçekten çok can sıkıcı. Samsungun uyduruk tvlerinde bile banding yok anlamadım ben bu işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrast İyileştirici'yi hangi ayarda kullanıyorsunuz arkadaşlar?

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Yüksekte olmasın da gerisi senin göz zevkin hocam 👍

• Ben netflixte değil ama prime da hdr izliyorum gayet memnunum benim şikayetim parlak alanlarda daha parlak olması mesela bulutlar devreye giriyor birden parlıyor bulutlu sahnelwr atiyorum sagnak yağmurda goruntu parlıyor gibi

• Full Array local dimming özelliğine sahip olan birçok TV'de vertical banding ya da Dirty Screen Effect sorunu görülme olasılığı edge led olanlara göre daha fazla maalesef , Zamanında FALD TV'lerin en iyilerinden olan Toshiba 46SV685D kullanmıştım onda bile vardı bir noktada , bu gidişle ben TU8000 serilerinden birine odaklanacağım gibi duruyor , varsın siyahlar FALD kadar olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 27 Eylül 2020; 19:25:9 >
  • Edelion kullanıcısına yanıt
    Üstad bendeki Q70R nin görüntüsü böyle

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeyilmaz -- 27 Eylül 2020; 21:14:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Ben netflixte değil ama prime da hdr izliyorum gayet memnunum benim şikayetim parlak alanlarda daha parlak olması mesela bulutlar devreye giriyor birden parlıyor bulutlu sahnelwr atiyorum sagnak yağmurda goruntu parlıyor gibi
    Q80r mi? Bilmiyorum ama bu durum güzel değil pek 1 aylık qled q80r kullanıcısı olarak eski tvmin üzerine ilk aldığımda da belirttiğim gibi c650 den sonra wooow dedirtmedi bir de ekran silme vs gibi konularda da dikkat etmem gerektiğini öğrendim. Çok şükür burada yazılanları okudum da kuru bezle siliyorum. Oledlerde yanık vs oluyor derken benim de buna dikkat etmem gerekiyormuş. Şuan olsa gider sony xf veya xg serisi alırdım bu cihazdan alt sınıf olsa da gözü kapalı test yapılsa sony daha iyi diyecek epey insan olur. Sonynin renkleri çok doğal geldi bana. Ama onda da sevmediğim android tv var. Ben alırken rtingsi de baz aldım zaten o kadar fark da yoktu puan olarak. Yani bana c650 sonrası mataf bir tv gelmedi bi de bu hdr vs gibi istemediğim özelliği kapatamama sorunum oldu. Velhasıl çok da abartmamak gerekiyor gibime geldi bu tvyi ☺️

• Benim beklentimin altında kaldi 70t modeli şimdi bulutlanma problemi için iade ya da değişim hakkı için samsungun aramasını bekliyorum ama iade edebilirsem ya daha dusuk miktara philips 8505 alırım (fiyatına gore beklentimde dusuk okur) ya da sony serisi

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Kenar aydınlatmadaki backlight bleeding problemi de ayrı bir can sıkıcı. Tabi orta ve ileri düzey bir vertical banding daha kötü.

• Aynen bende C650 den Q70R ye geçtim. Ekranımın büyümesi Smart özellikleri dışında görüntü anlamında C650 yi arıyorum. Bu da Samsung un ayıbı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Benim beklentimin altında kaldi 70t modeli şimdi bulutlanma problemi için iade ya da değişim hakkı için samsungun aramasını bekliyorum ama iade edebilirsem ya daha dusuk miktara philips 8505 alırım (fiyatına gore beklentimde dusuk okur) ya da sony serisi
    Valla ben bu t serisi kırpılmış model dediler diye hiç bakmadım bulursan r serisi al dedi herkes. Ki q80r q80tden daha iyi üstelik her anlamda. Benim Şuanki aklım olsa sony alırdım.

• 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.