Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50q60t almayı düşünüyorum Önerir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • owolfo O kullanıcısına yanıt
    Attığım fotoğraflara göre değişim istemeli miyim sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Hocam

Sizi ne kadar rahatsız ettiğine bağlı, açıkçası ben resimlerde çok bir şey göremiyorum.Bazen gözle görüyorsunuz ama resimlere yansımayabiliyor.

Dediğim gibi sizi ne kadar rahatsız ettiğine bağlı, yeni gelen tv de de olur mu olmaz mı ? Olursa bundan az mı olur çok mu olur ?

Dediğim gibi gözümle görmediğim için bi yorum yapamıyorum.

Kendinize şu soruyu sorun, beni ne kadar rahatsız ediyor ?

Q95T de ki ni gördünüz, sizin ki asla o kadar değil bunu söyleyebilirim sadece.

Başka arkadaşlarda yorumlarsa iyi olur.

• Dün gidip vatan bilgisayardan lg 55b9sla tv'yi 10.000 TL + 950 TL ek garanti + 600 vade farkı olarak toplamda 11.450 TL ye aldım iyi mi ettim kötümü bilmiyorum

Evimde ki herşey samsung marka ve dün 55q95t almak için vatana gittim ne oldu nasıl oldu bilmiyorum hiç incelemediğim araştırmadığım bu modelle dödüm..

Servisi arıyorum haftaya cuma günü gelip kurarız diyor merkez değil köy diye
    Daha sonra lg yetkililerini arıyorum yahu bakın ben meraklı bir insanım tv yanımda şuan 1 hafta bekleyemem köyümüz 20d mesafe yol otoban gibi buna servis karar verir diyor.
    Bakın ilk defa lg aldım beni soğutmayın diyorum buna servis karar verir diyor..

Bende 3 güne gelmezse ürünü geri götürecem dedim yine aynı cevap :)))

Normalde 1 hafta 1 ay donanım forumda araştırmadan ürün almayan ben !!!

Geceden biraz baktım ölü piksel ve ekran yanığı sorunu varmış zaten bütün amoled süper amoled süper amoled plus ve oledlerde yanık olur bunu kimse inkar edemez kullandığım samsung telefonlardan bilirim ama bu telefon değil tv inşallah pişman olmam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu arada pazartesiye kadar beklerim servis gelmezse geri iade edeceğim lg ile maceram kosa sürecek anlaşılan

• İade edin bence hocam Q95T alın kafanız rahat olur. Bende ilk başta oled düşünüyordum ama eninde sonunda ekran yanması oluyor.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Hocam beklerim pazaryesiye kadar gelmezlerse bu dsha hayırlı deyip iade ederim...

Servis konusunda en kötü deneyimi baymak klimada yaşamıştım ve benden sonra benim mahalleme baymak marka ürün girmedi kimsenin almasına müsaade etmedim....

Bakalım hayırlısı neyse o olsun

Resimde Pek Anlaşılmıyor Şiddeti Hocam Görüyorsanız Değişim isteyin Çoğu Yurt Dışında Değişim Alıyor (Alsa Ne Olacak Gelende Aynıya)
    Blooming,Ölü Piksel,Vinyet Efekti Bu Sıkıntının Yanında Çoçuk Oyuncağı
    Adamlar Bu Yıl Komple Fabrika Çıkışlı Hatalı Q80T Ve Q95T Leri Piyasaya İtelemiş Hapishane Demirleri Gibi Ekranı Kaplıyor Malesef
    Yeni Gelende O Aydınlatma Izgaraları Yine Vardır,Veya Daha Azdır Ben Direk İade Aldırmaya Çalışacam 65Q95T Kurtulmak İçin+Ha 1 De 6 Dakikada Ekran Parlaklığı %50 Düşürüyor 4 Aydan Beri Samsung Cevap Bile Vermiyor Ne Olacağı Belli Değil En Üst Model 4k Amiral Gemi Modeli Değil Sıradan Markasız Led Tvde Böyle Sorunlar Yoktur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 26 Eylül 2020; 13:0:5 >

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum hocam ama keşke Sony x950h alsaydım diyorum. Şu banding olayı gerçekten aşırı can sıkıcı, gözüm ayrılmıyor ekranda düz pastel bir renk çıkmaya görsün. Maç yayınında da demir parmaklıklar hiç bırakmıyor ekranı.

Aynen Hocam 100%100 Haklısınız
    + Biraz Önce Oyun Oynuyordum Bölüm Sonu Boss u Geldi Pat Ekran Yarı Yarıya Karardı Oyunamı Devam Edim Kumandadan Tvye Restartmı Çekim ,Böyle Hatalı Panel Görmedim Yazıklar Olsun Diyorum 1 An Önce İade Alıp Parayı Kurtarma Derdine Düştük Şuan
    Bu acaba tüm fald led tvlerin sorunu olabilir mi? Rtingsten baktım x950h 0.2 puan daha yüksek almış q80tden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayır Hocam Sony Xf9005 Var Zerre Veritcal Banding Yok Samsung A Özel
    Sony Renk Bütünlüğüne Ve Temizliğine Bakın
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
    Samsung Leşliğne Bakın
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Bütün Tv İzleme Keyfini Bitiriyor Bu Durum, Şuan Sony Xh Bizde Olsaydı İnanın Hocam Zerresini Görmezdik Bu Rezilliğin.

hocam xf90 dada köşelerde kararma var artı xh serisindede banding var samsungdaki kadar olmasada yani bu tv lerde sorunsuz değiller..

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Vignette (Vinyet)Efekti Varya Bunun Yanında Hiç Hocam Hiç, Işığı Açarsın 1 Miktar Silersin Kararmayı Xf9005 Kullandığım İçin Biliyorum ,Samsung Rezil Rezil 20 Milyar Para Ver Koca Ekranda Demir Parmaklık Seyret,Yukarda Resimleri Attım 1 İnceleyin Hocam Aklı Olan Buna Q95t Bulaşmaz Biz Yandık Başkaları Yanmasın Millette Dalga Geçiyorlar
  • Selam arkadaşlar malum bende 70t modeli var kurulurken ve sonrasındaki sorunlar bir kenara kurulum yaparken servis evrensel kumanda için 100₺ demişti bugun aradılar 150₺ dediler önceki fiyatta yine merkeze sorularak yazılmıştı ama bende sinirlendim kabul etmedim. Sizden kumanda alan varsa kaça aldi ve seri numarasını verebilir mi

Birde bizim tvleri usb bağlayarak sistem için bellek arttirma ihtimalimiz var mi?

Teşekkürler

• 55q95 aldık kötümü ettik kafam çok karıştı

• adnan104 A kullanıcısına yanıt
    Nerden kaça ne zaman aldınız hocam? Hayırlı olsun..inşallah sorunsuz çıkar sizinki

• 55q95 aldık kötümü ettik kafam çok karıştı

• Bugün mediamarkt , teknosa 'yı vs gezdim samsung tv günleri kapsamında 65Q95T modelini inceledim 17999 TL + 2000 TL 'de ininal kredi kartı veriyor ve her türlü alışverişlerde kullanabiliyorsunuz , 2000 liralık kart gelince altın alınıp 15999'a mal edilebilir . Ancak burdaki yorumlara bakarak soğudum açıkcası vertical banding en nefret ettiğim şeydir , özellikle maçlarda çok belli eder kendini Samsung'un Q90R'daki Local dimming 480 zone 'u 120 zone'a indirmesi bu sorunu tetiklemiş bence , maliyeti düşürmek için yapılmış bir hamle Q90R 'daki bu vertical banding durumu nedir acaba ? Ayrıca Sony XG9505 modeli de hiçbir yerde kalmamış XF9005 var piyasada ancak onda da köşelerde karanlık problemi var ... bu kadar para veripte sorunlarla uğraşmak gerçekten can sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 26 Eylül 2020; 17:32:30 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla o 2 bin lirayı altın alımında kullanamıyorsunuz.

Sony65XH9505 i düşündünüz mü hiç ?

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.