Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung P2270 21,5' Full HD 2ms Kullanıcı İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
7.373
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Samsung P2270 21,5' Full HD 2ms Kullanıcı İncelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3333 Mesaj
    Samsung P2270 Ürün İnceleme

İnceleme Link :http://www.samsung.com/my/consumer/pc-peripherals-printer/monitor/lcd-monitor/LS22EFHKFV/XM/index.idx?pagetype=prd_detail

Arkadaşlar ilk önce kutu içeriğinden bahsedeyim.Kutusuda monitör gibi ince kutuyu ilk açtığımızda karşımıza kablolar çıkıyor.Bu kablolar şunlar:

1-)1 adet güç kablosu

2-)1 adet güç adaptörü

3-)1 adet DVI-VGA Analog Kablo

4-)1 adet DVI-DVI kablo

(DVI - VGA kablosunda dvı ucunda toplam 9 pin bulunmakta.Dvı - dvı kablosunda ise dvı ucunda 18 pin bulunmakta.Fakat ben elimde bulunan 24 pinli DVI - HDMI kablosunu kullanıyorum.Digital olarak algılıyor.18 pin lik kabloyu denedim ve bu kabloda da digital görüntü alabiliyorsunuz.)

Bunların dışında kutuda Cd' si - Quick Guide - Kullanım Klavuzu - Garanti Belgesi - Ekran Temizleme Bezi - Monitör ayağı aradaki kristal aparatı ve lcd monitör bulunmakta.

Monitörün bir güzel yanıda ayar butonlarının dokunmatik olması.Siz elinizi değdirmeden ışıkları yanmıyor ve hiç buton yokmuş gibi görünüyor.Monitör hakkında sorularınızı sorabilirsiniz arkadaşlar.

Oyun ve videolardan birer fotoğraf koydum fakat makineyle düzgün çekim yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legend86 -- 26 Şubat 2010; 22:13:09 >

|
    |

• Binbaşı
    1769 Mesaj
    hayırlı olsun gule gule kullan ellerıne saglık guzel bır ınceleme olmus akrepli olan resım ıyı durmamıs
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lyrazed

25 Şubat ta gold bilgisayarın deosundaki son üründü bu 480 e almıştım şimdi düşmüştür fiyatı tahminim.

güle güle kullan..biraz ekleyip T260HD alsaydın ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: DEATH71

quote:

25 Şubat ta gold bilgisayarın deosundaki son üründü bu 480 e almıştım şimdi düşmüştür fiyatı tahminim.

Ben ki bir otobüsü 3 saat sıkılmadan bekleyen adamım iş teknolojiye gelince dayanamıyorum.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

quote:

Ben ki bir otobüsü 3 saat sıkılmadan bekleyen adamım iş teknolojiye gelince dayanamıyorum.

gerçekten bekledinmi 3 saat alışırsın zamanla beklemeye.. inan bekleyip alınca çok güzel oluyor ben bunun farkına vardım
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    bu ürünün masaüstü ayağı nasıl sökülür bilen var mı acaba? (standı tv ye bağlayan şeffaf dirsek gibi olan parça) bir türlü çıkaramadım. kıracam artık az kaldı. alttaki 2 vidayı söktüm yine olmadı. lütfen bilen yardımcı olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kurtulus33

bu ürünün masaüstü ayağı nasıl sökülür bilen var mı acaba? (standı tv ye bağlayan şeffaf dirsek gibi olan parça) bir türlü çıkaramadım. kıracam artık az kaldı. alttaki 2 vidayı söktüm yine olmadı. lütfen bilen yardımcı olsun.

Hocam o kısmı geçmeli onun, herhangi bir vida kullanmıyorsunuz takarken, çıkarırkende çekeceksiniz geri.Ama güçlü çekmelisiniz kolay çıkmaz yani.Kırılacak diye korkmayın birşey olmaz.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    bende en geç salı günü bu monitörü almayı düşünüyorum.büyük ihtimal yeni aldığım sistemle beraber bu monitörü alicamda.bi iki sorum olcaktı.araştırma yaparken dh de birisi bu monitör windows 7 ile uyumlu değil demiş.pek anlamıyorum bu işlerdende öyle bir şey varmı gerçekten ?. 2.olarak alıcağım yerdeki satış temsilcisi "tv olarakta kullanabilirsiniz" dedi.bunu nasıl yapiyoruz.herhangi bi tv girişi yoksa nasıl tvye bağlıcaz acaba.
    |
    |
    |
    |
    AMD Phenom II X6 1055T @4.04 Ghz 1.39v Zalman Cnps10x eXtreme - Crucial 16gb 1600Mhz CL8-Gigabyte 890FXA-UD5 1866MHz (O/C) -CORSAIR 60GB FORCE SERIES- WD 1TB C. BLACK SATA III 64MB CACHE- ASUS HD6870 - High Power Absolute Series 750W Modüler-Cooler Master HafX(942)
  • Yarbay
    3333 Mesaj
    @numberone_0

Ben windows 7 ile kullanmaktayım.Herhangi bir uyumsuzluk veya ters bir durumla karşılaşmadım.Monitör hem analog hem digital görüntü vermekte.Win 7 de digital olarak kullanmaktayım.Tv olarak kullanılabilir denmiş lakin nasıl kullanılıcağını bilmiyorum.Eğer tv den kastı tv kartı ile görüntülemeyse bunu bütün monitörler yapıyor.Sizin için araştırıcam bu tv muhabbetini.

@miscellaneous

Saol dostum.
    |
    |

@numberone_0

Ben windows 7 ile kullanmaktayım.Herhangi bir uyumsuzluk veya ters bir durumla karşılaşmadım.Monitör hem analog hem digital görüntü vermekte.Win 7 de digital olarak kullanmaktayım.Tv olarak kullanılabilir denmiş lakin nasıl kullanılıcağını bilmiyorum.Eğer tv den kastı tv kartı ile görüntülemeyse bunu bütün monitörler yapıyor.Sizin için araştırıcam bu tv muhabbetini.

@miscellaneous

Saol dostum.

hocam saoln bilgiler için.
    |
    |
    Arkadaşlar bendede bu ürün var yeni aldım ama bir türlü tv izliyemiyorum ayarlarını yapamadım uydu anteninden gelen kaployu ekranın arkasındaki yerine taktın kanal tarattırdım ama hiç bulamadı ne yapmam lazım kanal kaydı yapmak ve izlemek için sizlerden yardım bekliyorum
    |
    |
    Mouse = A4 TECH XL-755BK USB LASER OSCAR DESENLI GAMING MOUSE == Cart Reader = CNET PHX06D-B 3.5 ALL IN ONE İNTERNAL SIYAH DAHILI KART OKUYUCU
    Monitör = SAMSUNG P2270HD TV MÖNİTÖR == DVD Okuyucu = LG GH22NS50/40 22X DVD YAZıCı SIYAH SATA
    Harddisk = W.DIGITAL 3.5 CAVIAR BLACK 1TB 7200 RPM 64MB SATA III PC HDD WD1002FAEX 6GB/s
  • Yarbay
    3333 Mesaj
    Hocam bu monitör p2270, sizin monitörünüz ise p2270HD aralarındaki fark P2270 2ms siziniki 5ms ve tv özelliği var.
    |
    |
    hocam bu monitöre direk olarak taşınabilir bellek bağlayıp film izleyebiliyor muyuz ?
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,419
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.