Şimdi Ara

Samsung P2270 21,5' Full HD 2ms Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • P2250 arasında ne fark var bende P2250 var memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Hayır öyle bir özelliği yok maalesef.Ama HD modelinde varmı bilmiyorum.Bunda yok öyle diyeyim sana.

ben p2270hd kullanıyorum onda da yok galiba.bağlanma seçeneklerinde tv-pc-harici-hdmi seçenekleri var ama harici sanırım dvd player olarak ayarlanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftless

P2250 arasında ne fark var bende P2250 var memnunum

senin monitörüm parlaklığı daha iyi buna göre ama şeil olarak bu daha karizma başkada bir farkı yok.Bunu niye aldığımı söyleyeyim o zaman için p2250 stoklarda kalmamıştı.
  • Merhabalar bu lcd den bende aynı fiyata 1 adet aldım, arkadaşın dediği gibi çok canlı bir görüntüsü var oyun-ve filimlerde, ekran kartım HIS 5770 marka ve DVI çıkışından lcd monitörün DVI girişine bağlı, oyunlarda muhteşem bir canlılık var, lcd nin üzerinde ayar tuşları yok sadece şık bir tasarım olan dokunmatik ve dokunmadan yanmıyor ışıkları alın pişman olmassınız, bu ürünün birde HDMI girişlisi var, onu almayın biraz fiyatı tuzludur, almayın dememin sebebi ise bu lcd de hoparlör çıkışı yok oyüzden dedim...
    selamlar..
  • Bu üründe DVB-C tuner (dijital kablo tv - teledünya ile kullanmak için) var mı?
  • çift monitör kullanıyoum

biri p2270hdtv dieri ise p2250

ikisindende çok memnunum tavsiye ederim
  • Ben de bunu 2009 Kasım'da aldım sanırım ve hala kullanıyorum.

Menü arayüzü falan çok güzel, rahat. Tanımlama sıkıntısı tabii ki yok. Türkiye'ye HD modelini aldığım sırada getirmiyorlardı. HD olanı televizyon şeklinde kullanabiliyorsunuz.

Bu monitörü o zaman 490TL'ye almıştım, şu anda da fiyatı düşmemiş. Pixel sorunu da yok. Sadece kullanımımdan kaynaklanan DVI kablo temassızlığı var. Biraz daha dayanıklı tasarlanabilirmiş soket yapısı.

Renklerin canlılığı, siyah rengin belirginliği bir sürü ıvır zıvır yanında tek eksisi 120Hz olmayışı. O da olsaymış 3D ile tadından yenmeyecekmiş.

Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.