Şimdi Ara

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.609
Cevap
94
Favori
424.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

Orijinalden alıntı: mkoguz

quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

Orijinalden alıntı: garuda

Arkadaslar elimde 4ad nx mini 9_27 lensli hepside full kutu faturali cok temiz+ olarak nx1000+20.50 full kutu faturali sifir gibi ve nx3000+16.50 bar kutulu faturali. Son olarak nx mini icin sifir kutusunda faturali 9-27 lens var ilgilenen pm atabilir.

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

Nx mini 9-27 fiyat nedir

nx mini duruyor mu?

Satıcı ben değilimki

Pardon yanlış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkoguz -- 27 Ekim 2017; 15:20:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: garuda

Son kalanlar...

2ad. Nx1000+20.50 full kutu faturali tanesi 475tl

Nx3000+16 50 faturali sifir gibi 600tl

Nx300 18.55 full kutu yurtdisi 750

Nx mini full kutu faturali 9.27 kapali kutu sifir 550tl

18.55 beyaz kutulu 350tl

50.200 siyah 450tl

Nx2000 body 375tl

nx mini duruyor mu?
  • Guncel satiliklar

Nx1000+20.50

Nx2000 body

Nx3000body

Nx mini+9.27

Nx500siyah

Nx500 beyaz

2ad. 50.200

45mm f1.8

45mm f1.8 2d/3d

16.50 ois

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

quote:

Orijinalden alıntı: tarzan666

Benim cihazimda garip bir ariza var acaba basina gelen varmi ?

Nx3000 model

Cihaz kendi kendine mod değiştiriyor böyle özellikle ekranini oynatinca veya çekim tusuna hafif basinca falan bi prog bi manuel bi portre falan gidip gidip geliyor

Çok bi sorun etmiyorum ama bazen çok güzel bi kare yakaliyorum tam cekicem ayari yapmışım hooop mod değişiyor acaba sorun nedir başına gelen varmi ?

benim nx3000 de aynı sorun vardı.ilk basta arada bir oluyordu.daha sonraları kendiliginden mod degistirme sürekli olmaya basladı. artık foto cekemez duruma gelmistim.
    garantili cihaz olarak servisine verdim.mod tekerlegini olduğu üst paneli komple degşistirerek cihazı bana teslim ettiler.fakat malesef sorun düzelmemisti ayrıca artık ekranı ters cevirince selfie modudu calısmıyordu.tekrar servise verdim malesef sorunu düzeltemediler.cihaz degisimi istedim.2 aylık bekleme sürecinden sonra ellerinde artık cihaz olmadıgından para iadesi yaptılar.isin acıkcası makineden memnundum yeni cihaz vermelerini tercih ederdim.kampanyalı 600tl den almıstım.

bence sizde garantiniz bitmeden bir an önce servise verin.malesef bu sorun nx lerin kronik bir sorunu.daha öncede burda aynı sorunu yasayıp tamir edilenler oldu ama benimki malesef tamir edilemedi.samsung fotograf makinesi isinden cekildiği için tüm Türkiye capında sadece bir servis bakıyor.oda Bakırköy de MTA elektronik.

Selam arkadaşlar,

Elimde ekipman olarak Nx Mini, 9-27mm, 17mm ve 50-200mm ile çevirici var. NX serisinin diğer markalara göre fiyatları çok yüksek değil (fakir dostu samsung:) ).
    Sensörü biraz daha büyük bir makineye geçmek istiyorum, NX300 teknik özellikleri ve fiyatı ile aklıma yatıyor.
    Fakat tek düşündüren konu mod tekerleği sorunu. ikinci el, garantisi devam eden bir NX300 almayı planlıyorum. Sizce doğru bir karar veriyorum muyum? Nx Mini başarılı, memnunum ancak garantisinin dolmasına da az kaldı. NX300 alırsam başımı ağrıtır mı?

Yoksa biraz daha para biriktirip farklı markalara mı yöneleyim? Sony a6000, Olympus OM-D E-M10 falan gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

quote:

quote:

Nx3000 model

Cihaz kendi kendine mod değiştiriyor böyle özellikle ekranini oynatinca veya çekim tusuna hafif basinca falan bi prog bi manuel bi portre falan gidip gidip geliyor

Çok bi sorun etmiyorum ama bazen çok güzel bi kare yakaliyorum tam cekicem ayari yapmışım hooop mod değişiyor acaba sorun nedir başına gelen varmi ?

benim nx3000 de aynı sorun vardı.ilk basta arada bir oluyordu.daha sonraları kendiliginden mod degistirme sürekli olmaya basladı. artık foto cekemez duruma gelmistim.
    garantili cihaz olarak servisine verdim.mod tekerlegini olduğu üst paneli komple degşistirerek cihazı bana teslim ettiler.fakat malesef sorun düzelmemisti ayrıca artık ekranı ters cevirince selfie modudu calısmıyordu.tekrar servise verdim malesef sorunu düzeltemediler.cihaz degisimi istedim.2 aylık bekleme sürecinden sonra ellerinde artık cihaz olmadıgından para iadesi yaptılar.isin acıkcası makineden memnundum yeni cihaz vermelerini tercih ederdim.kampanyalı 600tl den almıstım.

bence sizde garantiniz bitmeden bir an önce servise verin.malesef bu sorun nx lerin kronik bir sorunu.daha öncede burda aynı sorunu yasayıp tamir edilenler oldu ama benimki malesef tamir edilemedi.samsung fotograf makinesi isinden cekildiği için tüm Türkiye capında sadece bir servis bakıyor.oda Bakırköy de MTA elektronik.

Selam arkadaşlar,

Elimde ekipman olarak Nx Mini, 9-27mm, 17mm ve 50-200mm ile çevirici var. NX serisinin diğer markalara göre fiyatları çok yüksek değil (fakir dostu samsung:) ).
    Sensörü biraz daha büyük bir makineye geçmek istiyorum, NX300 teknik özellikleri ve fiyatı ile aklıma yatıyor.
    Fakat tek düşündüren konu mod tekerleği sorunu. ikinci el, garantisi devam eden bir NX300 almayı planlıyorum. Sizce doğru bir karar veriyorum muyum? Nx Mini başarılı, memnunum ancak garantisinin dolmasına da az kaldı. NX300 alırsam başımı ağrıtır mı?

Yoksa biraz daha para biriktirip farklı markalara mı yöneleyim? Sony a6000, Olympus OM-D E-M10 falan gibi?

Nx300 kesinlikle tatmin eder flickr dan fotoğraf örneklerine bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

quote:

quote:

Nx3000 model

Selam arkadaşlar,

Nx300 yada nx2000 derim hocam nx3000de focus peaking yok aslinda nx2000 bence en iyi secim olacaktir dokunmatik buyuk ekran ve mod tekerlegide yok. Yada biraz daha cikayim dersen nx500 harika makine. Ayni ayardaki sony a6300 2katindan pahali

• Bir çoğumuzun yaşadığı mod tekeri sorununu servise gitmeden çözmüş bulunmaktayım. Yukarıda arkadaşımızın bahsettiği kontak spreyi sorunu kökünden çözüyor. Bir tane aldım 13 TL ye.. Makina ın pilini çıkarıp, mod tekerine sıktım 1-2 saat bekledim. Sonra pili takıp çalıştırdığı da tıkır tıkır çalışıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Bir çoğumuzun yaşadığı mod tekeri sorununu servise gitmeden çözmüş bulunmaktayım. Yukarıda arkadaşımızın bahsettiği kontak spreyi sorunu kökünden çözüyor. Bir tane aldım 13 TL ye.. Makina ın pilini çıkarıp, mod tekerine sıktım 1-2 saat bekledim. Sonra pili takıp çalıştırdığı da tıkır tıkır çalışıyordu.

Bir süre kullandıktan sonra deneyiminizi tekrar yazar mısınız? Mesela aktif olarak 1 ay kullandığınızda hiç tekrar başınıza gelecek mi merak ediyorum. Mekanik bir sıkıntıysa eğer kontak spreyi bir süre etkili olabilir ancak sonrasında yeniden oluşur diye tahmin ediyorum. Umarım yanılırım.
  • iwd35 İ kullanıcısına yanıt
    Onu ben de merak ediyorum ama şurası kesin bu mod tekeri sorunlu ve üretimi hatalı

• nx500+45mm f1.8 3d

SAM_4465 by garuda, on Flickr

SAM_4493 by garuda, on Flickr

SAM_4558 by garuda, on Flickr

SAM_4530 by garuda, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garuda -- 30 Ekim 2017; 1:9:26 >

• Arkadaşlar makinedeki hafıza kartı SanDisk Ultra MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 ve şöyle bir sorunum var.

Usb ile pc ye bağlayıp dosya atarken yavaş yavaş aktarım hızı düşüyor 0.0mb/sn olunca bağlantı kopuyor makine donuyor
    Batarya takırıp çıkarmadan kapanmıyor sd card yetersiz kalıyor olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 30 Ekim 2017; 19:19:54 >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Söylediğin özelliklerdeki bir kartın yetersiz olması olası değil. Direk kartı takarak pc ye deneyin. Ya da kartı makinede formatlayın ve öyle deneyin.. Sorununuzu çözebilir bence

• Kart orjinal mi emin değilim ama sahte gibi durmuyor.
    Kartı direk pc ye takamıyorum ama makinede kartı 2-3 defa belkide daha fazla formatladım bir işe yaramadı.

Genel olarak problem şöyle,

Bir fotoğraf çekiyorum göster butonu sol en alttaki tıklıyorum işlem yapılıyor diyor donuyor kalıyor.
    Batarya tak çıkar yapıp galeriye giriyorum file error diyor kaydedilmemiş oluyor.

Birde dosya atarken yavaş yavaş aktarım hızı düşüyor 0.0mb/sn olunca bağlantı kopuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 30 Ekim 2017; 19:19:26 >
  • Baska kartla denedinmi hocam sorun karttami makinedemi ilk once onu tespit etmek lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Kart orjinal mi emin değilim ama sahte gibi durmuyor.
    Kartı direk pc ye takamıyorum ama makinede kartı 2-3 defa belkide daha fazla formatladım bir işe yaramadı.

Genel olarak problem şöyle,

Bir fotoğraf çekiyorum göster butonu sol en alttaki tıklıyorum işlem yapılıyor diyor donuyor kalıyor.
    Batarya tak çıkar yapıp galeriye giriyorum file error diyor kaydedilmemiş oluyor.

Birde dosya atarken yavaş yavaş aktarım hızı düşüyor 0.0mb/sn olunca bağlantı kopuyor.

Selamlar, geçmiş olsun.

Yakınınızdaki herhangi birinden, arkadaşınızdan falan rica etseniz deneme amaçlı hafıza kartını verecektir diye düşünüyorum. Bi şekilde kart edinmeye çalışın (makineye takıp test edebilmek için) veya kart okuyucu bulun (pc ye takıp deneyebilmek için).

Garuda'nın dediği gibi sıkıntının nereden kaynaklandığını tespit edin. Muhtemelen kartınızda sıkıntı vardır. Başka türlü buradan yardım edebileceğimiz bir şey yok maalesef.

• Samsung Nx300 makinemi satıyorum arkadaşlar. 45mm ve 50-200 lens mevcut. Fiyat için mesaj atabilirsiniz. GET ilanı da açabilirim(üstüne biraz fark koyarak). Ayrıca isterseniz samyang 12mm f/2.0 lens de var elimde onu da ayrı olarak veya kit ile birlikte satabilirim.

Güncelleme: Yanında ek batarya + batarya şarj aleti +16 gb hafıza kartı + Lowepro Hatchback 22l hediye olarak gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 31 Ekim 2017; 16:31:22 >
  • antking kullanıcısına yanıt
    50-200 için istediğiniz fiyat nedir ?
  • quote:

50-200 için istediğiniz fiyat nedir ?

750TL fiyatı.

• quote:

Fiyat tamamen sizin seçiminizdir hiçbir lafım yok, sadece fikir olarak söyleyebilirim ki sahibinden üzerinde daha uyguna bulunuyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-samsung-nx-lens-50-200-mm-f4-55.6-sifir-gibi-483337044/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-50-200mm-f4-5.6-ed-ois-iii-telephoto-zoom-lens-black-463394275/detay

Teşekkürler. Orada ki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.