Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neredeyse 2 sene olacak hocam. Tv full internete bağlı ve otomatik güncelleme kapalı. Hiçbir sürümü kendi değiştirmedi. Ben flash bellek ile kendim yükselttim. Başınıza gelmiş olanı bilemiyorum. Belki yazılımın birinde öyle bir sorun vardı ve o da size denk geldi.
  • morgece M kullanıcısına yanıt
    benim tv internete ayda yılda bir bağlanır hocam 1 gün açık unuttum tüm ihtimaller bir araya geldi o zaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lord0909 kullanıcısına yanıt
    Benim 1 yaşındaki ufaklık elindekilerle tv ye meyletmeye başlayınca N11 den notvex ekran koruyucu aldım 330 tl ye. Siparişi verince 1 saat gecmeden telefonla arayıp tvnin modelini sordular. Modele gore kesim yapip kargoya verdiler. Bire bir uyum sağladı. Netlikte hicbir sıkıntı olmuyor. Koruyucu oldugu farkedilmiyor. Sadece gündüz ekranda parlama biraz artıyor. Ekranin kirilmasindansa bu parlamayı ben göze aldım. Tavsiye ederim.

• Arkadaşlar Netflix izlerken %24, te takılığ kalıyor. Bir süre sonra telrar düzeliypr ama spnra yine oluyor. Fabrika ayarına döndür dediğiniz kısım kurulumu başlat dediğiniz kısım mı? Lütfen yardımcı olabilir misiniz.

• Merhabalar tekrardan 55mu9000 tv sahibiyim ve 2 sene doldu sayılır alalı. Tv arayüzü hafif yavaşladı menüler arası geçişler , hdd takınca menüde dolaşınca veya youtubede menüler arası geçişlerde felan her anlamda tv hafif yavaşladı. Yazılım son versiyon yüklü 1280. Netflixte de hafif takılmalar oluyor ilk aldığım gün gibi yağ gibi akmıyor arayüz kısaca. Bunun sebebi nedir nasıl hızlandırabilirim yukarıda önbellek felan demişsiniz ama nasıl yapacağım ?
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    bendede durum aynı hocam çözüm servis menüsünden sıfırlamak bence

• okko kullanıcısına yanıt
    evet hocam. kuruluma başlat kısmı. Oradan sıfırlama yapın. yapmış olduğunuz ayarları silmek isteyip istemediğinizi de soruyor. nasıl isterseniz ona göre seçin. sıfırlama bittikten sonra da tv yi kapatıp fişini çekin. (Hatta fiş sökülüyken tv üzerindeki açma kapama düğmesine bir müddet basılı da tutabilirsiniz ki karttaki elektrik tamamen boşalsın) Fişi 5 10 dk sonra takıp tvnizi açın. 5 10 saniye kadar kasıp sonradan ilk günki hızına döndüğünü göreceksiniz. Benim tvmde böyle çözdüm.
    evet hocam. kuruluma başlat kısmı. Oradan sıfırlama yapın. yapmış olduğunuz ayarları silmek isteyip istemediğinizi de soruyor. nasıl isterseniz ona göre seçin. sıfırlama bittikten sonra da tv yi kapatıp fişini çekin. (Hatta fiş sökülüyken tv üzerindeki açma kapama düğmesine bir müddet basılı da tutabilirsiniz ki karttaki elektrik tamamen boşalsın) Fişi 5 10 dk sonra takıp tvnizi açın. 5 10 saniye kadar kasıp sonradan ilk günki hızına döndüğünü göreceksiniz. Benim tvmde böyle çözdüm.
  • morgece M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yaptım şimdi bakalım kasmalar devam edecekmi umarım ilk aldığım hızda çalışmaya devam eder.
  • arkadaşlar ue55mu9000 en son sürümü 1280.5 midir
    air5760 modem üzerinde hdd ve ona tanımlı media server kullanıyorum.
    samsung tvden media serverdaki videoyu seyredebiliyorum ama alt yazı gömemiyorum.
    sizdeki video oynatıcılarda böyle mi
    başka video player yükleyemez miyiz buna
  • -optik bağlantıda tv kumandasından ses kısılmıyor. bunun çözümü var mı?
    servis menüsü gibi yerlerden "optik ses açma-kapama" yapılabilir mi?
    -bir de servise menü den tv nin sistemini frame yaptım. açılırken frame yazıyor ama frame ile ilgili hiç bir özellik çalışmıyor.
    frame in bazı özelliklerini (tv kapalıyken duvar kağıdı oynatma) bu tv ye ekleyebilir miyim? açılışı frame yaptım ama gerisini yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 15 Nisan 2020; 16:9:49 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bizim TV ye apple TV uygulaması geldi mi bilen var mı ? Gelmemiş olması gerekiyorhttps://www.apple.com/tr/apple-tv-app/devices/
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

Arkadaşlar Merhaba,

Bizim TV ye apple TV uygulaması geldi mi bilen var mı ? Gelmemiş olması gerekiyorhttps://www.apple.com/tr/apple-tv-app/devices/
    Evet 2017 model olduğu için mu9000 gelmeyecek malesef. Gelse bile ATMOS destekelemeyecktir zaten o yüzden bende apple tv 4k almayı düşünüyorum atmos için.

Bu arada twitch uygulaması neden kalktı tv den ve uygulama marketinden ?
    Disney plus gelir belki ama zannetmiyorum 2017 model tv ye vereceklerini...
  • Arkadaşlar aklıma oturmayan birşey var net cevap arıyorum. Şimdi 55mu9000 tv sahibiyim ve ms650 soundbar kullanmaktayım ama Q70 soundbar alacağım. HDD de ATMOS destekli 3-5 tane filmim var bunları tv ye takıp izlediğim zaman Q70 ile ATMOS ses alabilecek miyim ? TV decode etmiyormuş sanırsam nedir net cevabı ? Deneyen oldu mu ?
    hocam arada atmosu çözen bişey olmalı (tv media player avr vs.) yoksa ses gelmez kaldı ki gerçek bi sistem olmadıktan sonra atmosun hiçbir anlamı yok
  • Arkadaşlar elinde güzel bir kanal listesi olanvar mı acaba ?
    Paylaşabilir misiniz
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Yani tv sesi direk soundbara göndermiyor kendisi çözüyor anladım. Peki bu media player felan nasıl yükleniyor tv ye ? Yani seçenekler neler ne yapılabilir androıd box almadan ?
    hocam öyle programla olacak bir iş değil bu sesi çözecek bişey lazım
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam atmos ses için lisanslı bi ürün gerekiyor yani. Aksi halde soundbardan atmos alamıyoruz. Seneye felan da bi apple tv veya nvida shild felan bakacağım anlaşılan.
    hocam bu atmosa neden takıldınızki ses sistemi olmadan soundbardan alacağınız atmos ses hikaye edeceğiniz masrafa değmez elinizde atmos destekli soundbar varsa neysede yoksa boşuna masraf yapmayın derim
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.