Şimdi Ara

Samsung J5 500f 2600 mah ORİJİNAL BATARYA NASIL OLUR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnbvb -- 15 Şubat 2018; 17:32:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Telefon ile alakalı bir durum batarya değiştirmek işe yaramıyor.

S3 mini telefonumun bataryası şişmişti yeni batarya aldığımda da eskisiyle aynı ekran süresi verdiğini fark ettim

• Ama j5 ilk aldığımda batarya süresi daha iyidi. O yüzden batarya alim dedim. Değişen bişi olmadı. Orjianal samsung kutulu olan bulursam ondan alıp denemeyi düşünüyorum.

Sizce hiç paramı boşa harcamim mi ?

Tavsiyeniz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mnbvb

Ama j5 ilk aldığımda batarya süresi daha iyidi. O yüzden batarya alim dedim. Değişen bişi olmadı. Orjianal samsung kutulu olan bulursam ondan alıp denemeyi düşünüyorum.

Sizce hiç paramı boşa harcamim mi ?

Tavsiyeniz nedir ?

Ben de bundan bahsediyorum orjinal pil bile işe yaramıyor ilk haline dönmüyor sorun ne bir bulabilsek keşke

• Teknik servisinden alabilirsin orjinali.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim peki arkadaşın dediği gibi orjinalde olsa şarj süresi az olur kavramı doğru mu ?

• Tahminim telefon içindeki bataryadan sonraki üretilen bataryaların orjinal bile olsa kalitesinin düşürülmesinden kaynaklanıyor. Lityum içeriği ya az yada kalitesiz yapılıyor sanırım.

• Bu orjinal adı altında satılan hiç bir bataryalara inanmıyorum dejiye kadar hepsini denedim.

Deji ilk bir kaç ay iyi sonra patetes oluyor. Bir kere daha aldığımda bozuk çıktı olan parama oldu. Ama orjinal adı altında satılanlara nazaran nispeten daha iyi.

Deji ile elindekinin farkı yok. Hepsi aynı maddedendir.

Tavsiyem gidip Samsung bayiinden bizzat olarak almak. En güvenilir yer yine orası.

• Şehmistan kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı cevabından ötürü teşekkürlerimi sunarım.

• Cevap vermeme gerek kalmamış ama tabiki orjinal değil. Sadece gerçek samsung store larda bulabilirsin. Veya kendi sitesinde. Ama o kadar paraya değmez. Kendi orjinal bataryasını şişene kadar kullanmanı öneririm.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Samsung un satış yaptığı bir site var mı hocam link atabilirmisin batürya var mı diye bakim

• mnbvb M kullanıcısına yanıt
    Samsung shop. Lakin satılmıyor. Ayrıca ilk günkü performansı hiçbir zaman alamazsınız. Bence hiç gerek yok.

Yani orjinal batarya da olsa telefonu alırken içinde olan batarya kadar kaliteli uzun saat dayanmaz mı ?

Evet. Çünkü artık telefon da eskidi. Yıprandı. Ayrıca orjinal olsa bile alınan bataryalar kutudan çıkan değildir. Samsung onaylı üreticinin ürettiği üründür. Ttec vs bulursanız onlardan almanızı öneririm. En azından güvenli batarya almış olursunuz.

Deji uzun süre götürmese bile sanırım başlarda iyi performans verir. Ttec ise orta düzeyde bir performans verir. Şu anki bataryan ne durumda?

2 senelik batarya. Tahminim 10 saat gideceğine 5 saat gidiyor. Öyle düşünüyorum. İllaki yarı yarıya şarj tutması düşmüştür.

Deji başta iyi sonra şarj çabuk mu bitiyor. Hangisini tavsiye edersin. Orjinal samsung batarya alsam nasıl olur. Bulabilirsem tabi

Benim tavsiyem, 15-20 liraya bişey al tabi çok güvenlik bekleme.

Ama güvenli olsun dersen performans da iyi olsun dersen deji al. Ona da 50 den fazla kesinlikle verme.

• Ee ne aldınız Benim de bataryam şişti batarya bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ~mustafa~

Ee ne aldınız Benim de bataryam şişti batarya bakıyorum

Ee ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.