Şimdi Ara

Samsung ile yeni nesil Galaxy Note 10.1'i konuştuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu kalem olayını apple bi yapamadı gitti note 3 ve 10.1 2014 edition bu konuda rakipsiz ama ipadair da hakkate ucuyor..

ben kalemi sbebiyle samsungu tercih edecegim bu sefer

note : ipad3 sahibiyim

• Merak ediyorum kullanilabilir dahili hafiza kac GB cik kalacak ?

Turkiye neden 16 GB model uygun gorulmus anlamis degilim ? Bircok ulkede 32 ve 64 GB modelleri var...

Cihazin dahili hafizasi harici hafiza kartlardan kat be kat daha hizlidir.

Lag sorunu devam etmekte isinma zaten devm ediyor . Tum bu bilgiler Note 10.1 2014 Editin sahiplerinden alintidir xda developers ta ilgili konu basliklarina bakabilir .

Fiyat olarak 16 GB ile 32 GB model arasinda sadece 50$ fark var yani 100 TL ... Samsung Turkiye 16 yerine dahili 32 GB lik modeli de sunmaliydi ...

Amazon da 550$ Turkiye de asiri pahali ..

18 Kasim 2013 de cikiyor .
    wifi 16 gb 1499TL

wifi + 3G modeli 1699 TL

Galaxy Gear artik eskidi bircok yerde indirime gidiliyor Turkiyede 799 TL ile satisa devam edilmesi dusundurucu . Galaxy Gear fiyaskosu e asiri yuksek fiyatli olusu Samsung Kore itiraf etmisti arge ilk olma vs giderler olarak bahsedilmisti.

Bu fiyat fazla . Turkiye de wifi olanlara GSM ozelligi yok ekstra vergi olmadigi asikar peki bu fiyat neden yuksek birileri sormaz mi ?

• 1000-1200 bandina hizli duser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaan Arlı'nın askerden yeni geldiği çok belli oluyor,tedirgin ve yerinde duramıyor,geçmiş olsun =)

• İPad air 32gb = note 10.1 16gb = 1500 lira. Resmen sazan avi

• Kaan gelmiş saçlar gitmiş

• donanımhaber serverleri bitmiş videolar aşırı yavaş yükleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

Kaan gelmiş saçlar gitmiş

askerden geldiği içindir.

• Ya varya yeminle özlemişim

• Swiss otele gidlim beleş bir şeyler yiyip içelim ikide yalandan röportaj yapalım mantığıyla sorulmuş özensiz anlaşmalı sorular gibi duruyor buradan bakınca..

Forumun sesi olma yada eleştirel bir bakaıştan kırıntı bile yok..

Neyini beğendiniz canınız mı sıkılıyor..

• İkisi birde kagan da bulunmali diksiyon olsun bilgi olsun gayet yeterli

• Eğer android ekosisteminde bir tablet alınacaksa bu, kesinlikle note serisi olmalı. Tablette bi kere kalem olmadan olmaz. Piyasadaki kalemlerin ne kadar kullanışsız olduğuda ortada. Bu tabletin ipad air den en önemli artısı budur. Pahalı olmasının sebebi ise sim kartlı olması. Sim kartlı cihazların vergisi daha fazla.

• Keske son zamanlarda guncellemeleri neden eline yuzune bulastirdiginida konussaydiniz samsungla.

• Donanım sitesi röportajımı reklam sitesimi belli degil. Su işi artık profesyonelce yapın yahu. En kötü ihtimal diyinki bu ne fiyat pahalı diyin. Ekmek yemeniz lazım daha.
  • Arkadaşım lütfen bu kılıkla bir daha röportaj falan yapmayın, gidin barlar sokağında dövmecilik yapın. İnsanların kişisel tercihleri illaki olabilir, yanınızda duran Samsung yetkilisi kişinin ve tvlerdeki anahaber spikerlerinin de var.

Ama giyim kuşam, bakım izleyiciye saygıdır. Bana katılanlar ve karşı çıkanlar olacaktır. Ama şu soldaki arkadaş gibi görmek isterim sizi Bitsin şu abuk tshirt sakal işleri. Beyaz gömlek ceket giyin, sizde daha fazla saygınlık kazandığınızı göreceksiniz. İyiliğiniz için...

• Android tablet alinmaz. Gidin alin bir ipad rahatiniza bakin.

• bu tableti bekliyordum ancak çok pahalı girdi...

• Android tablete o kadar para veren olacağını sanmıyorum.

• "Bende note3 kullanıyorum biliyor musun abi" aferin yavrum:)

• Tam çizim tableti olmuş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.