Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopkins61

beyler hafıza kartına yüklü versiyonu kullanıyordm kartsız yüklemeye gecmek istedim 100.7mb lik yaygın olan dosyayı pda olarak yükledim yalnz android yazısında kalıyor pek cok kisidede busorun olmus fakat cwp vereni görmedim telefonumu kullamıyorm yardımcı olursanız cok sevinirim

hafıza kartı takılıysa cihaza kartı çıkartarak dene.
  • Arkadaşlar hem gho. uzantılı olan (0.62-421.gho dosyayı ) hemde gho. uzantısı olamayan (i8320_Onand_sdcard_pisarra3) sürümünü kullanıp test ettim.

GHO. uzantılı olan versiyon batarya kullanımı olarak sıkıntılı. Ama uygulama ve oyun çalıştırmada daha bi uyumlu gözüküyor.

Onand sürümü daha az kasıyor cihazı ve batarya süresi daha uzun. Fakat uygulama ve oyun çalıştırmada hata vermesi biraz daha sık gibi .

Bunlar kendi kişisel fikir ve gözlemlerim.

Diğer tel hafızasına direk yükleme için gerekli olan i8320_no_sd_gapps sürümünü kurdum fakat sistem bir türlü açılamdı hep restart etti. O nedenle onu deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanotechxxx

Öncelikle Rehberinde Ki Kişileri Sil ve Rehbere Tekrar Gir Seçeneklerden İçe Aktarı Seç ve Tüm Sim Karttaki Kişiler Telefonuna Sorunsuzca Geçmiş Olur

cevabın için teşekkür ederim dediğini yaptım ama sim kartımdaki rehberi görmüyor.sim kartınızda hiçbir kişi yok diyor.varmıdır bunun çözümü arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancin

quote:

Öncelikle Rehberinde Ki Kişileri Sil ve Rehbere Tekrar Gir Seçeneklerden İçe Aktarı Seç ve Tüm Sim Karttaki Kişiler Telefonuna Sorunsuzca Geçmiş Olur

cevabın için teşekkür ederim dediğini yaptım ama sim kartımdaki rehberi görmüyor.sim kartınızda hiçbir kişi yok diyor.varmıdır bunun çözümü arkadaşlar.

Dediğin gibi sim kartı görmüyor. Ama başka bir telefondan kişileri bloototh ile yollayabilirsin ben öyle yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan1299

quote:

beyler hafıza kartına yüklü versiyonu kullanıyordm kartsız yüklemeye gecmek istedim 100.7mb lik yaygın olan dosyayı pda olarak yükledim yalnz android yazısında kalıyor pek cok kisidede busorun olmus fakat cwp vereni görmedim telefonumu kullamıyorm yardımcı olursanız cok sevinirim

hafıza kartı takılıysa cihaza kartı çıkartarak dene.

ilk yüklemeyi denerken kartı üstünde unutmustum fakar sonradan kartı cıkarıp denedim yine olmadı saqol tavsiyen icin baska fikrin varmı acaba telden olduk
  • Arkadaşlar telefonum açılmıyor servise verdim jtag işlemi gerekli dediler ve 150 lira para istediler bende yaptırtmadım.Bu işlemi uygun fiyata yapan bildiğiniz bir yer veya birisi varsa yardımcı olabilir misiniz?
  • öncelikle Cevap Verdiğin İçin Teşekkür Ederim Ama Ben Ayarlar Da Ses Ayarlarını Bulamadım Yada Benim Görmediğim Bi Yerde Mi? Hayır Başka Bir Proğram Yüklemedim Bu Olay Yüzünden Cihaza Restart Attım Fabrika Ayuarlarına Yükledim SAdece Kulaklıkla Konuşabiliyorum Yalnız Biri Beni Aradığında Melodi Dış Hoparlörden Geliyor Aramayı Açtığımda İse Ne Karşı Tarafın Geliyor Nede Benin Ki Ona Gidiyor Müzik Çalar ve Video Da Dış Hoparlöre Ses Gelmiyor Ama Kulaklığı Takınca Ses Var Bu Durum YoutubeDA dA Mevcut Lütfen Bir Yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

Arkadaşlar hem gho. uzantılı olan (0.62-421.gho dosyayı ) hemde gho. uzantısı olamayan (i8320_Onand_sdcard_pisarra3) sürümünü kullanıp test ettim.

GHO. uzantılı olan versiyon batarya kullanımı olarak sıkıntılı. Ama uygulama ve oyun çalıştırmada daha bi uyumlu gözüküyor.

Onand sürümü daha az kasıyor cihazı ve batarya süresi daha uzun. Fakat uygulama ve oyun çalıştırmada hata vermesi biraz daha sık gibi .

Diğer tel hafızasına direk yükleme için gerekli olan i8320_no_sd_gapps sürümünü kurdum fakat sistem bir türlü açılamdı hep restart etti. O nedenle onu deneyemedim.

arkadasm i8320_Onand_sdcard_pisarra3 sürümünde market internet tarayıcısı dahil hic bir uyqulama yüklü deqil bunları bnmmi yüklemem gerekiyo yoksa yüklü olanı mevcutmudur gayet hızlı ve şık bi sürüm ama

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_94

Arkadaşlar telefonum açılmıyor servise verdim jtag işlemi gerekli dediler ve 150 lira para istediler bende yaptırtmadım.Bu işlemi uygun fiyata yapan bildiğiniz bir yer veya birisi varsa yardımcı olabilir misiniz?

jtag ile ilgili bir iki güne size çok uygun fiyatlı bir yer söylicem, yaptıracak arkadaşlar acele etmesinler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

Arkadaşlar hem gho. uzantılı olan (0.62-421.gho dosyayı ) hemde gho. uzantısı olamayan (i8320_Onand_sdcard_pisarra3) sürümünü kullanıp test ettim.

arkadasm i8320_Onand_sdcard_pisarra3 sürümünde market internet tarayıcısı dahil hic bir uyqulama yüklü deqil bunları bnmmi yüklemem gerekiyo yoksa yüklü olanı mevcutmudur gayet hızlı ve şık bi sürüm ama

Alıntıları Göster
    quote:

bunları sizin kurmanıza gerek yok doğru rom bulursanız yüklü olarak geliyor.

• quote:

Arkadaşlar telefonum açılmıyor servise verdim jtag işlemi gerekli dediler ve 150 lira para istediler bende yaptırtmadım.Bu işlemi uygun fiyata yapan bildiğiniz bir yer veya birisi varsa yardımcı olabilir misiniz?

bende telefoncuya verdim jtag yapmışlar telefonu ama yinede açılmadı dediler bende geri aldım telefonu
  • quote:

Ne yaparken oldu bu işlem ?
    Android yüklerkenmi ?
  • quote:

öncelikle Cevap Verdiğin İçin Teşekkür Ederim Ama Ben Ayarlar Da Ses Ayarlarını Bulamadım Yada Benim Görmediğim Bi Yerde Mi? Hayır Başka Bir Proğram Yüklemedim Bu Olay Yüzünden Cihaza Restart Attım Fabrika Ayuarlarına Yükledim SAdece Kulaklıkla Konuşabiliyorum Yalnız Biri Beni Aradığında Melodi Dış Hoparlörden Geliyor Aramayı Açtığımda İse Ne Karşı Tarafın Geliyor Nede Benin Ki Ona Gidiyor Müzik Çalar ve Video Da Dış Hoparlöre Ses Gelmiyor Ama Kulaklığı Takınca Ses Var Bu Durum YoutubeDA dA Mevcut Lütfen Bir Yardım

Bunu limodamı android'demi yaşıyorsun?

• Linkte kullanmış olduğum android sistemim ve gerekli programlar mevcut. Sorunsuza yakın bir sistem.

http://www.wupload.com/file/2653136572/samsung_i_8320.rar
  • aranızda ekran satan ve ya ekranı degiştirebilcegim bir yer bilen varmı ekran komple bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

aranızda ekran satan ve ya ekranı degiştirebilcegim bir yer bilen varmı ekran komple bozuldu

compeqservis.com buraya girin burda ki arkadaşları arayın ellerinde yoksa bile onlar buluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan1299

quote:

aranızda ekran satan ve ya ekranı degiştirebilcegim bir yer bilen varmı ekran komple bozuldu

compeqservis.com buraya girin burda ki arkadaşları arayın ellerinde yoksa bile onlar buluyorlar.

aradım acan yok tahmini ekran degişimi ne kadar tutar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Linkte kullanmış olduğum android sistemim ve gerekli programlar mevcut. Sorunsuza yakın bir sistem.

Bu android sürümde HD vidyo çekimi nasıl kasılma yapıyormu, birde gps durumu nasıl dahili gps çalışıyormu?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Linkte kullanmış olduğum android sistemim ve gerekli programlar mevcut. Sorunsuza yakın bir sistem.

hafıza kartına kuruluyor sanırım, cihazı her başlattığında yeniden kurman gerekiyor mu peki, çalışmayan özellikler nedir yazar mısın.
  • quote:

aradım acan yok tahmini ekran degişimi ne kadar tutar?

yoğundur hocam onlar bir kaç kere daha ara, tam olarak bilmiyorum ben fiyatı.
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.