Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fermanakg

Arkadaşlar bu Android Sistemi M1 modeline de kurulur mu hemen hemen H1le herşeyi aynı

?
  • orjinal sarj aletini nereden buluruz ? Bir de data kablosu yan sanayi olanlar androidi yüklerken sorun çıkarıyor mu?
  • Hepinize Merhaba Arkadaşlar Ben Foruma Daha Yeni Üye Oldum ve 1 Hafta Kadar Öncede Samsung H1 İ8320 Cihazını Aldım Şu Anda LİMO' nun Son Sürümünü Kullanmaktayım Benim Öncelıkle Sormak İstediğim Nand Android Kurulumu Yapabiliyormuyuz ve Stabil Çalışmakta Mı? Yada Hafıza Kartına Kurduğumuz ve Sistemi Buradan Çalıştıran En Stabil Android Sürümü Hangisidir Bu Konuda Bana Dosyalarla Birlikte Anlatımlı Olarak Nasıl Yapıldığı Konusun Da Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Var Mı ?

1) Hafıza Kartına Kurduğumuz Android 3G+ 720p Video Kaydı Dışında Herhangi Bir Sorun Varmıdır?

2) Nand Android Kurulumunun Risk Oranı Nedir?

Şimdiden Hepinize Teşekkür EdeR Saygılar Dilerim Biraz Uzun K.bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: gezgin

quote:

Orijinalden alıntı: erkan1299

quote:

Orijinalden alıntı: gezgin

Hafıza kartsız direk telefon hafızasına kurulan versiyonu kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Karşılaştığınız sorunlar nelerdir? paylaşabilirmisiniz?

ben çok memnunum, görüntü daha bi kaliteli oldu. gps falanda çalıştı bugün program kurdum, hafızayı 14gb olarak görüyor. 2gb de ayrıca yaptı, oraya sistemi kurdu kendisi. pilim bir iki gün falan gidiyor ondanda memnunum,

Yorumun için teşekkür ederim. Peki hafıza kartı takarsak onu da görüyor mu?

evet arkadaşım yapılabiliyor. şimdi video çekiyorum bir saat içinde yükleyip atacağım. bilgisayar programcısıyım işten anlamayan arkadaşlar olmaz falan diye yorum yapıp boş konuşmasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanotechxxx

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Ben Foruma Daha Yeni Üye Oldum ve 1 Hafta Kadar Öncede Samsung H1 İ8320 Cihazını Aldım Şu Anda LİMO' nun Son Sürümünü Kullanmaktayım Benim Öncelıkle Sormak İstediğim Nand Android Kurulumu Yapabiliyormuyuz ve Stabil Çalışmakta Mı? Yada Hafıza Kartına Kurduğumuz ve Sistemi Buradan Çalıştıran En Stabil Android Sürümü Hangisidir Bu Konuda Bana Dosyalarla Birlikte Anlatımlı Olarak Nasıl Yapıldığı Konusun Da Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Var Mı ?

1) Hafıza Kartına Kurduğumuz Android 3G+ 720p Video Kaydı Dışında Herhangi Bir Sorun Varmıdır?

2) Nand Android Kurulumunun Risk Oranı Nedir?

Şimdiden Hepinize Teşekkür EdeR Saygılar Dilerim Biraz Uzun K.bakmayın

hocam 3G çalışıyor sorun yok ve 720p video çekiyor ama kasılarak çekiyor, telefon hafızasına kurulumdada doğru rom bulursan bir sıkıntı yok.

buda ilk video diğerlerinide çekip göndereceğim.

http://www.youtube.com/watch?v=dD_sybhZgVI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan1299 -- 28 Ocak 2012; 22:24:29 >

• bazı arkadaşlar mesaj atıp 3g yi soruyor. 3g bağlantısı var ve çok hızlı. 3g li bi telefon imei si gerekmiyor. 3310 imei bile olsa cihaz giriyor. ben avea ile kullanıyorum ayarlarda apn yazan yere internet yazıyorsunuz. şifre ve kullanıcı adı olarak wap yazın bu kadar internete bağlanacaktır.
  • quote:

bazı arkadaşlar mesaj atıp 3g yi soruyor. 3g bağlantısı var ve çok hızlı. 3g li bi telefon imei si gerekmiyor. 3310 imei bile olsa cihaz giriyor. ben avea ile kullanıyorum ayarlarda apn yazan yere internet yazıyorsunuz. şifre ve kullanıcı adı olarak wap yazın bu kadar internete bağlanacaktır.

Teşekkürler, hocam.
    Birde şunu öğrenebilirmiyim.
    Dahili GPS çipi ile navigasyon durumu nasıl, igo vb. programlarla navigasyon çalışıyormu,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahipfbb -- 29 Ocak 2012; 0:45:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahipfbb

quote:

bazı arkadaşlar mesaj atıp 3g yi soruyor. 3g bağlantısı var ve çok hızlı. 3g li bi telefon imei si gerekmiyor. 3310 imei bile olsa cihaz giriyor. ben avea ile kullanıyorum ayarlarda apn yazan yere internet yazıyorsunuz. şifre ve kullanıcı adı olarak wap yazın bu kadar internete bağlanacaktır.

Teşekkürler, hocam.
    Birde şunu öğrenebilirmiyim.
    Dahili GPS çipi ile navigasyon durumu nasıl, igo vb. programlarla navigasyon çalışıyormu,

Çok hızlısın hocam olay budur. Teşekkürler.
  • Videolar için de teşekkürler. Aklımdaki soruların cevabını aldım sorunsuz görünüyor.
    Kullandığın rom r3d4 111224 no sd card sürümü mü?
    Bataryam tam performansına ulaşıncaya kadar birkaç kez şarj ettikten sonra (önce düzgün bir şarj aleti bulmam gerek markasız şarj aletiyle şarjda iken dokunmatiği çalışmıyor ve hoporlöründen patlama sesi geliyor bu yüzden bilgisayarda şarj ediyorum) bende yükleyeceğim.
  • Eyvallah Erkan Nand Androidin Sıkıntısız Çalıştığını Bu Kadar Güzel ve Hızlı Bir Açıklama Yaptıktan Sonra Nasıl Yapacağımızı ve Dosyalarını Gönderip Anlatım Yaparsan Tüm Arkadaşlar Minnettar Kalacağı Şimdiden Çok Teşekkürler
  • Şu Anda Yaşadığım İlginç Bir Sorun Var Cihazla İlgili Olarak Daha Dün Herşey Gayet Normaldı Bir Anda Oldu Gelen Arama+ Mesaj Uyarı Sesını Hoparlörden Gayet Rahat Duyabiliyorum Bunun Dışında Müzik ÇaLAR+ Gelen Konusmada Ses Duyulmuyor Ve Benim Sesim Gitmiyor Video Oynatırkende Ses Yok YILDIZ+KARE 0 YILDIZ+KARE Testi Açtığımda Tüm Sesler Gayet Normal Ama Ordan Çıkınca Bu Durum Meydana Geliyor Arkdaşlar Lütfen Bu Konuyla İlgili Yardımcı Olurmusunuz
  • arkadaşlar tüm sorularımdan vazgeçtim bari şu sorumu cevaplarsanız sevinirim. sim karttaki isimleri telefona nasıl aktarabilirim.kişilere girdiğim zaman bana ait olmayan 39 adet telefon numarası var ama benim sim karttaki numaralara hiçbir şekilde ulaşamıyorum.erişmem için ne yapmalıyım.rehberimde kayıtlı kişiler beni aradığı zaman isimleri gözükmüyor.sadece numaraları gözüküyor. bilen arkadaşlar zaman ayırıp cevap verirlerse çok makbule geçecek.
  • limoya geri dönüşte kuracağımız orjinal romu bulamıyorum hiçbiryerde linkler silinmiş elinde olan ekleyebilir mi
  • Öncelikle Rehberinde Ki Kişileri Sil ve Rehbere Tekrar Gir Seçeneklerden İçe Aktarı Seç ve Tüm Sim Karttaki Kişiler Telefonuna Sorunsuzca Geçmiş Olur
  • Arkadaşlar Bu Forum Da Kimse Yok Mu Acaba Telefonum Yukarıda Anlattığım Durumda Lütfen Acil Yardım Çok Can Sıkıcı Bir Durum Ayrıca NAND Android Kurulu İçin Yardım Bekliyorum Lütfennnnnnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanotechxxx

Şu Anda Yaşadığım İlginç Bir Sorun Var Cihazla İlgili Olarak Daha Dün Herşey Gayet Normaldı Bir Anda Oldu Gelen Arama+ Mesaj Uyarı Sesını Hoparlörden Gayet Rahat Duyabiliyorum Bunun Dışında Müzik ÇaLAR+ Gelen Konusmada Ses Duyulmuyor Ve Benim Sesim Gitmiyor Video Oynatırkende Ses Yok YILDIZ+KARE 0 YILDIZ+KARE Testi Açtığımda Tüm Sesler Gayet Normal Ama Ordan Çıkınca Bu Durum Meydana Geliyor Arkdaşlar Lütfen Bu Konuyla İlgili Yardımcı Olurmusunuz

Ayarlar>>Ses Ayarları>>Ses bölümünde sesleri ortalama ayarla,
    Bildirimlerde gelen çağrı ses düzeyini kullanın yanındaki tiki işaretle,
    Bekleme modunda ses azaltma/arttırma tuşuyla genel sesi ayarla.

Hariçten bir uygulama kurdunmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fermanakg

Arkadaşlar bu Android Sistemi M1 modeline de kurulur mu hemen hemen H1le herşeyi aynı

Kesin değil ama çok yüksek ihtimalle olmaz. Riske girilirmi, buna sen karar ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: someday__55

limoya geri dönüşte kuracağımız orjinal romu bulamıyorum hiçbiryerde linkler silinmiş elinde olan ekleyebilir mi

bu forumdaki konulardan birinde olacaktı. bulamassan orjinal romu yüklerim ben biryere.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: someday__55

limoya geri dönüşte kuracağımız orjinal romu bulamıyorum hiçbiryerde linkler silinmiş elinde olan ekleyebilir mi

bu forumdaki konulardan birinde olacaktı. bulamassan orjinal romu yüklerim ben biryere.

var ama link uçmuş .yüklersen herkez için çok iyi olacak
  • beyler hafıza kartına yüklü versiyonu kullanıyordm kartsız yüklemeye gecmek istedim 100.7mb lik yaygın olan dosyayı pda olarak yükledim yalnz android yazısında kalıyor pek cok kisidede busorun olmus fakat cwp vereni görmedim telefonumu kullamıyorm yardımcı olursanız cok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.