Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben android işletim sistemini kurdum fakat marketten uygulama indiremiyorum bana bu konuda yardım edermisiniz? yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkdc

Arkadaşlar ben android işletim sistemini kurdum fakat marketten uygulama indiremiyorum bana bu konuda yardım edermisiniz? yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

başka bir sürüm kur bende ki sürümde sorun yok. market uygulaması yüklü sürümler var onlar gayet iyi.
  • beyler 27 aralık tarihli hidroid_121127_pisarra sürümden sonra stabil bi sürüm cıktımı ekranda donmalar oluyor ekranı kapatıp acılınca düzeliyor bu sorunda cözüldümü huzur icinde kullanırım yardımcı olursanz cok sevinirim takip ediyorm ama yeni sürümlerle ilgili bir paylaşıma rastlamadım teşekkürler simdiden
  • Finding device...
    COM not find!
    Ben Vodin'i açıp Bootu seçince bu uyarı çıkıyor arkadaşlar yardım lütfen :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan1299

quote:

Orijinalden alıntı: bjkdc

Arkadaşlar ben android işletim sistemini kurdum fakat marketten uygulama indiremiyorum bana bu konuda yardım edermisiniz? yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

başka bir sürüm kur bende ki sürümde sorun yok. market uygulaması yüklü sürümler var onlar gayet iyi.

sen hangi sürümü kullanıyosun kardeş???
  • bendeki versiyonu huzur içinde kullanıyorum ben, ciddi bir sorunu yok, ama hangi sürüm bilmiyorum dosya var bende. bu cihazın satışınıda yapıyorum bendeki cihazlara kuruyorum, bugün yarın bir video çekip eklerim bakarsınız sizde.
  • burda yeni üye olmuş ve mesaj atan bir kaç kişi var, ve sürekli bunlar - biz yaptık, oldu! diyorlar.. telefon hakkında son dönem bilgileri eski forum üyelerinden görmedikçe telefonunuzu bozmayın derim.
  • arkadaşlar ben yukarıda hemre arkadaşımızın anlatımıyla yükleme yaptım ama olmadı...sorum şu hafıza kartını bölümlere ayırıp ghost işlemini yaptıktan sonra telefona taktım...telefonu download moduna alıp pcye bağladım ve odinle start dedim ...sonunda yeşil pass çıktı odinde ama telefon devamlı yeniden başlıyor ve ekrandan yeşil yazılar akıyor...ama android bi türlü başlamıyor...LÜTFEN YARDIM EDİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: war1ock

arkadaşlar ben yukarıda hemre arkadaşımızın anlatımıyla yükleme yaptım ama olmadı...sorum şu hafıza kartını bölümlere ayırıp ghost işlemini yaptıktan sonra telefona taktım...telefonu download moduna alıp pcye bağladım ve odinle start dedim ...sonunda yeşil pass çıktı odinde ama telefon devamlı yeniden başlıyor ve ekrandan yeşil yazılar akıyor...ama android bi türlü başlamıyor...LÜTFEN YARDIM EDİN

arkadasm aynı sorun bndede vardı hafıza kartını bicimlendirme islemlerinde hata yapmıssın büyük ihtimal resetlemesinin nedeni o tekrardan bicimlendirip takmıstım kartı olmustu bnde hemre arkadasmn dosyalarını kullanıyorm ordan yaptm
  • çok saol hopkins61 :)

denedim oldu tekrar....

simkartımda kişileri görmüyor şimdide ve bazen internete giriyor bazende girmiyor...

• h1droid işletim sisteminde boot , kernel vs. kullanmadan telefonun sesini yükseltebilir miyiz?
  • Hafıza kartsız direk telefon hafızasına kurulan versiyonu kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Karşılaştığınız sorunlar nelerdir? paylaşabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin

Hafıza kartsız direk telefon hafızasına kurulan versiyonu kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Karşılaştığınız sorunlar nelerdir? paylaşabilirmisiniz?

ben çok memnunum, görüntü daha bi kaliteli oldu. gps falanda çalıştı bugün program kurdum, hafızayı 14gb olarak görüyor. 2gb de ayrıca yaptı, oraya sistemi kurdu kendisi. pilim bir iki gün falan gidiyor ondanda memnunum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

burda yeni üye olmuş ve mesaj atan bir kaç kişi var, ve sürekli bunlar - biz yaptık, oldu! diyorlar.. telefon hakkında son dönem bilgileri eski forum üyelerinden görmedikçe telefonunuzu bozmayın derim.

ben resim de ekledim videoda çekicem görürsünüz o zaman ne kadar iyi olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trx08

Arkadaşlar bu telefon benim arkadaşta var hatta bu siteyi bile bana o tavsiye etti :)
    telefonu almak çok istiyorum ancak kredi kartı ile taksitle almam lazım ancak bende hcbs kredi kartı var şuanda gg ve sahibindende araştımadayım aşa 275 yukarı 400 tl arası fiyatlar var ortalama 320 fln bulabiliyorm ancak kredi kartında sorun çıkıyor bana yardım edecek ist. içi elden alabileceğim yerlerin adresini bilgilerini fiyatı vs. bilgileri sunabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur...

http://www.sanalpazar.com/Samsung-I8320vodafone-360-H1-3.5-Amoled-Lcd5mp3g__isp2522409
    burdan alabilirsin

birde compeq.com.tr firması var illa elden alacağım dersen onlardan alabilirsin android yazılımını test için getirmişler onlardada var yani, gidip görün inceleyin test edin. ister android olarak ister limo olarak alırsınız. belki fiyatıda daha ucuz olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trx08

Arkadaşlar bu telefon benim arkadaşta var hatta bu siteyi bile bana o tavsiye etti :)
    telefonu almak çok istiyorum ancak kredi kartı ile taksitle almam lazım ancak bende hcbs kredi kartı var şuanda gg ve sahibindende araştımadayım aşa 275 yukarı 400 tl arası fiyatlar var ortalama 320 fln bulabiliyorm ancak kredi kartında sorun çıkıyor bana yardım edecek ist. içi elden alabileceğim yerlerin adresini bilgilerini fiyatı vs. bilgileri sunabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur...

http://www.sanalpazar.com/Samsung-I8320vodafone-360-H1-3.5-Amoled-Lcd5mp3g__isp2522409
    burdan alabilirsin

birde compeq.com.tr firması var illa elden alacağım dersen onlardan alabilirsin android yazılımını test için getirmişler onlardada var yani, gidip görün inceleyin test edin. ister android olarak ister limo olarak alırsınız. belki fiyatıda daha ucuz olur.

Sana Tek manayla Hastasıyız dedee diyorum. eyv. çok işime yaradı gerçi şu compack hikayesini tam anlamadım yalan yok ama sanal pazar süper geldi :D eyv. tekrar çok sağol.
  • Tiyatroyu kurmuşsunuz.

edit: burdan bir arkadaşa -kurulumu nasıl?, kurulum yaparmısınız bana? diye sorular sordum. geriye "30'tl ye yaparım" yazmış. Çıldırmışsınız siz!,, Psp cihazımın analog çubuğunun da üzerinde durduğu panel şeklindeki board arızalanmıştı, Bakırköy Khalkedon elektronikte Serbülent bey işçilik dahil 15 tl ye değiştirmişti. Bu havada, bu ekonomide, bir program kurulumu için 30 tl ödeyenin akıl sağlığından şüphe ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 28 Ocak 2012; 9:31:35 >
  • Arkadaşlar bu Android Sistemi M1 modeline de kurulur mu hemen hemen H1le herşeyi aynı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gezgin

Hafıza kartsız direk telefon hafızasına kurulan versiyonu kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Karşılaştığınız sorunlar nelerdir? paylaşabilirmisiniz?

ben çok memnunum, görüntü daha bi kaliteli oldu. gps falanda çalıştı bugün program kurdum, hafızayı 14gb olarak görüyor. 2gb de ayrıca yaptı, oraya sistemi kurdu kendisi. pilim bir iki gün falan gidiyor ondanda memnunum,

Yorumun için teşekkür ederim. Peki hafıza kartı takarsak onu da görüyor mu?
  • arkadaşlar kimse soruma cevap vermesede tüm riskleri göze alarak androidi kurdum. Hemre_ arkadaşımızın ilk verdiği anlatımdaki dosyalarla kurulumu yaptım. herşey iyi güzel ama uygulama falan yüklerken ekran kendiliğinden kapanıyor ve açılmıyor.bazen 10-15 sn bazen 1-3 dk sonra menu tuşuna basarsam kendiliğinden geliyor.zannedersem belli süre telefona dokunmadığım zaman ekran koruyucu devreye giriyor ama tekrar ekran açılmıyor.sizce problem nedir.

birde sim kartın rehberini bulamadım.sim kartta rehberi telefona nasıl kopyalayacağız.bilen arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.yoksa limoya tekrar döneceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancin -- 28 Ocak 2012; 14:44:55 >
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.