Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu ses boğukluna çözüm bulan yokmu hala ? kaldırıp atmamak için zor tutuyorum kendimi.
  • sar degerinı bilen varmı arkadaşlar
    bende tereddütte kaldım alıp almam konusundada?
  • Sar değeri 0,7 küsürdü. Yani fazla değil az ama ahize sesi aşırı derece boğuk. 100 tl lik telefonda bile daha net ses alırsın ahizeden. Asıl görevi olan konuşmayı adam akıllı yapamıyorsun ki çok can sıkıcı. Varsa bir ayarı paylaşırsanız sevinirim. yoksa iade etmek zorunda kalıcam bu telefonu. Bazı arkadaşlar vardı sesi boğuk diyen halledildiyse paylaşında bizlerde faydalanalım.
  • Koskoca forumda sorumu yanıtlayacak bir kişi yokmu?
  • tüm aramalarda ses boğuk ise, birebir değişim talep edin ya da servise gönderin.

ben genel bir boğukluk gördüm diyemem elimdeki modelde.
    ağabeyimin sesi biraz bastır, konuşma tarzı da eklenince genelde onunla anlaşmakta güçlük çekiyorum.
    önceki telefonumda da böyleydi. bazı kişilerin sesleri telefon ile anlaşmak için zorlayıcı.
    onların mikrofon donanımları ile de alakalı artı.

yine nadiren bazı kişilerle olan konuşmalarımda sese rezonans gibin bir hafifi cızırtı ekleniyor ses titreşiminin üzerine binmiş.
    seviye 4'e çekince kayboluyor, seviye 5'ten itibaren belirmeye başlıyor.
    hoparlörün fiziki yapısı ve frekans eşiğinin yetersiz kaldığı bir durum oluşuyor olabilir, net konuşmak zor.

yalnız orta ve tize doğru cetveldeki bayan seslerini ya da erkek seslerini de boğuk alıyorsanız, hoparlörde sıkıntı olabilir.
    bir normal konuşup bir de kulaklıkla konuşarak farka bakabilirsiniz.

koskoca forum da biri filanca modelde bir soru sorsun da hemen yanıtlayalım diye beklemiyor, bilesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 6 Haziran 2011; 14:17:56 >
  • Öncelikle yanıt için teşekkürler. Bayan seslerinde de erkek seslerinde de bir boğukluk söz konusu. Forumu okuduğumda da bir kaç arkadaş aynı şekilde sıkıntılı olduklarını aktarmışlardı. Bundan önceki telefonlarım yüksek ve tiz bir ses veriyordu belkide onların alışkanlıklarından bunda bana öyle geliyor. Kulaklık takıp konuştuğumda gayet temiz ses alıyorum sorun yok. Bi ara nokia 5800 kullanıyordum onunda ahizesinde bir boğukluk vardı satıp kurtuldum bunda da böyle çıktı. Can sıkıcı bir durum. Çözebilen arkadaşlar olursa paylaşmalarını rica ediyorum. İyi forumlar
  • Bu arada birebir değişim konusunda tereddütteyim. Samsung wave almıştım ve sorunlu cıktı değişim için gönderdim 30 gün beklettiler değişim yapılacak diye ama sonrasında ellerinde tükendiğini belirterek para iadesini yaptılar. Yine 30 gün beklemek istemiyorum açıkcası. Sizce şöyle bişey olabilir mi? farzedelim donanımsal bişey bu. Garantiyi göz ardı ederek herhangi bir telefoncuda (tamirci) ahizesini değiştirmek mümkün olur mu farklı bir telefon ahizesi ile? Eğer seri üretimde böyle ise sonuçta yine aynı sıkıntı olacak. Tiz ses veren bir hoparlörü taktırmak mümkün mü acaba?

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xarizmatix

Bu arada birebir değişim konusunda tereddütteyim. Samsung wave almıştım ve sorunlu cıktı değişim için gönderdim 30 gün beklettiler değişim yapılacak diye ama sonrasında ellerinde tükendiğini belirterek para iadesini yaptılar. Yine 30 gün beklemek istemiyorum açıkcası. Sizce şöyle bişey olabilir mi? farzedelim donanımsal bişey bu. Garantiyi göz ardı ederek herhangi bir telefoncuda (tamirci) ahizesini değiştirmek mümkün olur mu farklı bir telefon ahizesi ile? Eğer seri üretimde böyle ise sonuçta yine aynı sıkıntı olacak. Tiz ses veren bir hoparlörü taktırmak mümkün mü acaba?

Saygılar...

Kamu kampanyasından almıştım, ilk gün joystik hata verdi servise götürdüm ve değişim istedim yaklaşık 15 gün sonra yenisini gönderdiler. Kısaca serviste değişim için bekleme süreniz 15 gün. Ayrıca hoparlördeki boğuk ses bende de var. Diğer değiştirdiğim telefonda da var dı sanırım bu telefona has bir durum. Kulaklıkla sesin çok net olduğunu bende fark ettim. Eğer kamu ile aldıysanız bu paraya ancak eder bir telefon yok dışarıdan 300 küsürlü ederlere aldıysanız kısa yoldan iade edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Orijinalden alıntı: xarizmatix

Bu arada birebir değişim konusunda tereddütteyim. Samsung wave almıştım ve sorunlu cıktı değişim için gönderdim 30 gün beklettiler değişim yapılacak diye ama sonrasında ellerinde tükendiğini belirterek para iadesini yaptılar. Yine 30 gün beklemek istemiyorum açıkcası. Sizce şöyle bişey olabilir mi? farzedelim donanımsal bişey bu. Garantiyi göz ardı ederek herhangi bir telefoncuda (tamirci) ahizesini değiştirmek mümkün olur mu farklı bir telefon ahizesi ile? Eğer seri üretimde böyle ise sonuçta yine aynı sıkıntı olacak. Tiz ses veren bir hoparlörü taktırmak mümkün mü acaba?

Saygılar...

Kamu kampanyasından almıştım, ilk gün joystik hata verdi servise götürdüm ve değişim istedim yaklaşık 15 gün sonra yenisini gönderdiler. Kısaca serviste değişim için bekleme süreniz 15 gün. Ayrıca hoparlördeki boğuk ses bende de var. Diğer değiştirdiğim telefonda da var dı sanırım bu telefona has bir durum. Kulaklıkla sesin çok net olduğunu bende fark ettim. Eğer kamu ile aldıysanız bu paraya ancak eder bir telefon yok dışarıdan 300 küsürlü ederlere aldıysanız kısa yoldan iade edin derim.

Öncelikle cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Kamu kampanyasından almadım malesef. 230 tl hepsiburada.com dan aldım kampanya vardı. Beyaz renk aldım. joystik problemi olmadı. Sizde nasıl bir sorun oluşturdu? Sadece ses boğukluğundan şikayetçiyim. Onuda bi halledebilsem
  • bu opera 6.0'ı bir türlü açamıyorum ya. telefonun kendi tarayıcısından girip indirdim, açıyorum opera'yı, "opera mini ağı kullanmak istiyor. Şebekeyi kullanmak istermisiniz?" diye bi ekran çıkıyo, izin ver, bir kez sor'u seçip tamam diyorum, Opera mini Yükleniyor ekranı geliyo öyle kalıyo 2-3 dakk falan. daha sonra "internete bağlanılamıyor. Lütfen ağ ayarlarınızı gözden geçirin" şeklinde uyarı veriyo.

kaldırdım yeniden kurdum, yine aynı sorunla karşılaştım..

opera'yı kullanan arkadaşlar, sizin başınıza böyle bi şey geldi mi ? bu konu hakkında bi çözüm sunan olursa sevinirim.. iyi günler..
  • yukarılarda yazdım ben onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acancebeci

arkadaşlar fotoğraf çekme kabiliyeti güzel mi ? bazı 2mp kameralar var sanki vga kamera

dh incelemesinde resimler var, bir tane çektiğiö resim ekleyim, hafif yağmurlu bir gün, gündüz vakti.

1600-1200 resmi 800-600 yaptım, 72 dpi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 13 Haziran 2011; 21:06:15 >
  • arkadaslar bi sorum olucaktı telefonun msn e wifiden baglanılmıyor mu? girip ciktigimda TL gidiyor wirelesten nasıl girebiliriz yardımcı olursanız sevinirim
  • kullandığın internete çıkan her uygulamanın bağlantı profili var. kullanılacak wifi profiline ayarlanmalı.
    (java programları, e-posta istemcisi, facebook, twitter)
    misal bir ağa kaydoldun wifi ile, adı zurrani, kaydolduktan sonra profil listesinde gsm ayarlarının yanında wifi profilleri de listeleniyor.
    onu seçiyorsun.

telefonun wifi profilinde twitterdan bilgi çekiyor, 10 dakikada bir mesela.
    evden dışarı çıktın, wifi koptu, telefon bağlanmaya çalıştı, olmadı.
    sana soruyor tekrardan bağlanmak için profili...
  • hocam ılgın ıcın oncelıkle tskkur ederım. evet o dedıgını bılıorum her uygulamada facebook twitter vs profıl ayarlarını wifi ye yonlendırebılıyorsun ama ben sadece msnde bulamadım o profıl ayarlarını nerden olucagnıda bımıyorum bıraz daha acık yazarmısın ne yapmam gerektıgını
  • quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

hocam ılgın ıcın oncelıkle tskkur ederım. evet o dedıgını bılıorum her uygulamada facebook twitter vs profıl ayarlarını wifi ye yonlendırebılıyorsun ama ben sadece msnde bulamadım o profıl ayarlarını nerden olucagnıda bımıyorum bıraz daha acık yazarmısın ne yapmam gerektıgını

kendi msn messengerını kullanma, çok dandik. kaldı ki java olmasına rağmen java klasöründe olmadığı için müdahele edemiyorsun.
    ebuddy kur rahat rahat kullan, aynı anda msn icq gtalk facebook alayına bağlanıyor.
    kendi içinde gelen messenger bağlant koptuğunda kendini kapatıyor, ebuddy ise kendini kapatmıyor, yeniden bağlanmaya çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

hocam ılgın ıcın oncelıkle tskkur ederım. evet o dedıgını bılıorum her uygulamada facebook twitter vs profıl ayarlarını wifi ye yonlendırebılıyorsun ama ben sadece msnde bulamadım o profıl ayarlarını nerden olucagnıda bımıyorum bıraz daha acık yazarmısın ne yapmam gerektıgını

kendi msn messengerını kullanma, çok dandik. kaldı ki java olmasına rağmen java klasöründe olmadığı için müdahele edemiyorsun.
    ebuddy kur rahat rahat kullan, aynı anda msn icq gtalk facebook alayına bağlanıyor.
    kendi içinde gelen messenger bağlant koptuğunda kendini kapatıyor, ebuddy ise kendini kapatmıyor, yeniden bağlanmaya çalışıyor.

peki hocam eyvallah bi deneyelım bakalım
  • @zurrani, verdiğin bilgiler çok güzel, işimize çok yarar, sağolasın
    Benim bir sorum var bu e-postaların gelmesi ile ilgili. Blackberry'de pushmail deniyor galiba da bizimkinde BB'ninki gibi anlık bir bildirim yok bildiğim kadarıyla. Ama yine de merak ettim, bizim telefonda bu ayarı nasıl yapıyoruz acaba ? Ben de yapmak istiyorum ama herhangi bir bilgim de yok malesef.
    Ayrıca bu hafıza olayı canımı sıkmaya başladı. Müzik çalar zaten iyi değildi, hepten berbat oldu. Hafıza kartını biçimlendirmeden önce 3,5GB boş alan vardı kartta, şimdi ise 4,5GB boş yer var fakat telefon inanılmaz derecede yavaşladı. 584 tane mp3 var şu an. Akıllı ekrandan girip de parçayı dinlemek için 4-5 dakika geçiyor sanırım...
  • http://hotfile.com/dl/120997222/8ac820e/...R.rar.html

hepsi denenmiş olup birbirinden güzel oyunlar.samsung s3353 te tam ekranda oyun oynamanın keyfine varacaksınız.içindeki oyunlar

1916 Dogfight
    Bobby's Blocks ** (harika bir oyun)
    Crash Arena 3D
    Golf Superstars
    Independence Day 3D
    Jump Free Running
    Konami Contra4
    Panzer Panic
    PES2011 ** (fazla lafa gerek yok bundan iyisini bulamazsınız)
    Russian Mafia
    Tabledance
    Tiki Towers
    Unga Unga
    3D Racing evolution
  • merhaba arkadaşlar
    iyi akşamlar
    hayırlı işler

bundan 2 hafta önce aldığım galaxy tab'ın hayvani boyutundan sıkılarak bugün ch@t'ı aldım. zarif. ufak. tefek.
    kullanımı iyi bir sıkıntı yok o konuda.
    kutusunda usb kablosu olmayışı büyük eksiklik. rehberi sekronize edeyim dedim galaxy tab ile. baktım kablosu yok. sen sen ol en ince detaya kadar düşün canavar gibi bir telefon yap ama usb kabloyu koyma. hangi devirde yaşıyor bu koreliler. neyse dedim bluetooth ile göndereyim dedim. dosyayı aktarabildim ama 335 de okuyamadı. kaldı öyle. şu kabloyu bi bulayım artık kies üzerinden sekronize ederim.

bir başka eksi yanı bir dosyayı silmek isterken uyarı mesajı vermiyor. tamam diyor hemen siliyor.
    dikkatli olmak lazım yani.

kılıf muamması var birde. satan şahsiyet kılıfıda bedava veririm üstelik deri dedi durdu. hadi eyvallah dedim. keza telefon kılıfa sığmıyor. :D
    sığıyorda zorlamak lazım. şu deri kılıf içine beyaz köpüğü ile beraber soktum telefonu. biraz genişledi ama yeterli gelmedi.

ha bu arada ekranı hashas biraz bu telefonun
    ben bu gün kılıfa soka soka ekranı çizildi. bari diyorum siz dikkatli davranın.

kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.