Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
Giriş
    vallahi nokia C serisi bile destekliyor whatsappi bizimkiler desteklemiyor olacak iş degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu telefondan bende de var 4 senedir optic trackpad degismesi disinda sorunsuz kullandigim,turlu eziyetlere maruz kalmasina ragmen hala canavar gibi calisan ve kullanmaya devam ettigim telefondur.Telefon saatte 50 km hizla duvara calinmasina ragmen,su dolu bardaga koyulmasina ragmen,ustunde uyuyakalip telefonun icine ter gitmesine ragmen ,yuzlerce yere dusmesine ragmen banamisin demiyor bu alet Yani sizin anlicaniz asiri dayanikli bi alet bu
    .Suyun icine atin ,2 gun pirincin icinde bekletip kullanmaya devam edin oyle yani (DENEMMİŞTİR)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haala bu telefonu kullanan ya da bilgisi olan var mi?
    İhtiyactan dolayi general mobile quadro 4 modeli telefonumu satip bu telefonun ikinci elini alicam da bi sorum var cevaplarsaniz sagolun..

Ayda 3-4 bin arasi mesaj atiyorum suanda bu telefonumda toplam 43bin mesaj var acaba bu samsung telefonda da sinirsiz mesaj kotasi var mi yoksa sinirli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyildizzz

Haala bu telefonu kullanan ya da bilgisi olan var mi?
    İhtiyactan dolayi general mobile quadro 4 modeli telefonumu satip bu telefonun ikinci elini alicam da bi sorum var cevaplarsaniz sagolun..

Ayda 3-4 bin arasi mesaj atiyorum suanda bu telefonumda toplam 43bin mesaj var acaba bu samsung telefonda da sinirsiz mesaj kotasi var mi yoksa sinirli mi?

Ozellikle sevgilimle olan mesajlarimi silmeye kiyamiyorum da o yuzdenMesaj kotasi var mi varsa ne kadar arkadaslar?

• emreyildizzz E kullanıcısına yanıt
    mesaj kotasına nasıl bakılıyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani bazi telefonlarda 500 mesaj atsan bile hafiza dolu lutfen bazi mesajlari silin diye uyari gelir ya

• emreyildizzz E kullanıcısına yanıt
    Mesajları hafıza kartına kaydedersen belki öyle sıkıntı olmaz ama o sınır vardı sanırım telefonda

• Facebooktaki sorun nedir arkadaşlar telefonu resetliyor napmak lazım ? Telefonu servise gönderince buna kaldık.
  • iletişimler bölümünden facebook'a girmeyi denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

iletişimler bölümünden facebook'a girmeyi denediniz mi?

Hayır deniyorum.
  • Açılıp açılmadığını yazarsanız iyi olur.

• quote:

Açılıp açılmadığını yazarsanız iyi olur.

Güncelleniyor diyor ve takılıp kalıyor
  • Şu anda sosyal ağlarda hesabım yok ama önceden telefonun ana ekranına eklenen facebook uygulamasına giriş yapabiliyordum ama twitter a giriş yapamıyordum , iletişimler bölümünden twittera giriş yapıyordum geçen yıl.

• arkadaşlar benim telefonum da samsung gt s3353...benim telefonumun optik tuşu hiçbir şekilde çalışmıyor.
    daha önce telefonu açıp kapattığımda düzeliyordu ama artık hiç çalışmıyor...
    çözümü bilen,bi fikri olan var mı???
  • pacizm kullanıcısına yanıt
    Bir süre benimde çalışmıyordu, sonra kendi kendine çalışmaya başlamıştı. Sonra yine bozuldu, düzeldi vs. Kendi kendine bir şeyler oluyordu.

• quote:

Bir süre benimde çalışmıyordu, sonra kendi kendine çalışmaya başlamıştı. Sonra yine bozuldu, düzeldi vs. Kendi kendine bir şeyler oluyordu.

iki ay falan oldu belki daha fazla bir türlü kendine gelmedi bi telefoncu ya göstereyim acaba kilitlenmiş mi ne olmuş
  • pacizm kullanıcısına yanıt
    Sizin uzun zaman olmuş. Tabi kontrol ettirmeniz iyi olur. Değiştirirler belki de.

• bence de zamanı geldi...
    çünkü optik tuş olmadan interneti falan kullanamıyordum
  • Ya benim telefonumun klavyesi çalışmıyor. Joystiğinde sorun yok. Yardım edin lütfen. İçinde çok eski fotolarım var.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.