Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

merhaba arkadaşlar
    iyi akşamlar
    hayırlı işler

bundan 2 hafta önce aldığım galaxy tab'ın hayvani boyutundan sıkılarak bugün ch@t'ı aldım. zarif. ufak. tefek.
    kullanımı iyi bir sıkıntı yok o konuda.
    kutusunda usb kablosu olmayışı büyük eksiklik. rehberi sekronize edeyim dedim galaxy tab ile. baktım kablosu yok. sen sen ol en ince detaya kadar düşün canavar gibi bir telefon yap ama usb kabloyu koyma. hangi devirde yaşıyor bu koreliler. neyse dedim bluetooth ile göndereyim dedim. dosyayı aktarabildim ama 335 de okuyamadı. kaldı öyle. şu kabloyu bi bulayım artık kies üzerinden sekronize ederim.

bir başka eksi yanı bir dosyayı silmek isterken uyarı mesajı vermiyor. tamam diyor hemen siliyor.
    dikkatli olmak lazım yani.

kılıf muamması var birde. satan şahsiyet kılıfıda bedava veririm üstelik deri dedi durdu. hadi eyvallah dedim. keza telefon kılıfa sığmıyor. :D
    sığıyorda zorlamak lazım. şu deri kılıf içine beyaz köpüğü ile beraber soktum telefonu. biraz genişledi ama yeterli gelmedi.

ha bu arada ekranı hashas biraz bu telefonun
    ben bu gün kılıfa soka soka ekranı çizildi. bari diyorum siz dikkatli davranın.

kolay gelsin.

faill ;) kılıf var ekranı çizmişin ;)) geçmiş olsun

• Teşekkür ederim.
    kılıfı genişletme şansımız varmıdır peki. made in Türkiye yazıyordu kılıfın kutusunda buruk bir sevinç kaplamıştı içimi
  • telefon çok minimalist ve klasmanına göre küçük ve hafif sayılır.
    kılıfla kullanmak bence gereksiz, telefonun havasını bozuyor.
    arka silikon kılıflar da daha çok geniş ekranlı dokunmatik telefonlar için,
    elde kullanırken kayıp düşme olasılığı tuşlu modellere göre daha olası olduğundan dolayı.
    ben kılıfsız kullanıyorum şahsen, siyah modelini. böyle çok daha karizmatik...

data kablosuna gelirsek, çıkmaması gerçekten eksik.
    ancak bu yeni micro usb standardını destekliyor zaten bağlantı.
    bir çok telefon için standart satılan kablodan edinebilirsiniz.
  • teşekkür ederim.
    @zurrani.

pek kullanma fırsatım olmadı bugün 355!i devamlı kılıfta kaldığından genişlemiş.
    ama hangi telefon olursa olsun bir yerden sonra elbet çizilir. daha öncede samsung kullanmıştım kayar kapaklı bir modeldi.

eve uğrarken telefonu aldığım yere uğradım anlattım durumu. ufak bir data kablosu verdi. bedelsiz.
    ama burada kablosuz ağların alt yapıları daha gelişmiş değil. o yüzden alt yapılar düzelene kadar mecbur kablo ile idare edeceğiz.

word okuyan bir program var mıdır 355 için? dün bir word aktardım ama telefon okuyamadı.

Teşekkür ederim tekrar kolay gelsin.

yarım saat sonra gelen düzenleme:

kies ile sekronize etme şansımız yok mu bu telefonu ?

az evvel kies tarafından görüntülenemedi telefon. sizde varmı aynı sorun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK-CasTLe -- 16 Haziran 2011; 19:20:41 >
  • ofis programları kurulu olmadığı için açamazsınız.ayrıca kurulmuyor.ben ofisi geçtim .txt formatını desteklese yeterdi bana. telefondan yatmadan önce 15 20 dk kitap okuma alışkanlığım varda
  • sağlık olsun.
  • kies bt ile bağlantıyı kabul etmiyor bu telefonla, yanlış hatılamıyorsam wifi ya da kablo istiyor.
    ben kablo ile bir kere bağladım, yazılım sürüm denetlemesi yapmıştım.
    kablo ile bağlantıda sürücü ile alakalı bir şeyleri eksik yapmış olabilirsin.
    ama yığın bellek olarak da görmediyse pc bellek modunda, kablo frapan da olabilir, bilemem. denemek lazım.

txt formatını okumaması beni de çok kızdırmıştı açıkçası, yani txt zor bir format değil.
    jar uzantılı ebook yapıcı programlar var, kitapları jar ebook formatına çeviriyorsun,
    bir kere indirdim, biraz bızıkladım ama çok uğraşmadım açıkçası...

ince ayarlar bazen her şeyi sırayla yapınca hiç sıkıntı çıkarmadan oluyor,
    bazen de bazı adımlar eksik kalıyor falan, bızıklamak lazım sorunun ne olduğunu bulana kadar

• merhaba akradaşlar bu telefondan almayı üdşünüyorum birde c3 ikisi arasında seçim yapamadım c3 iyi gibi geldi ama nokia malzeme kalitesi kötü vs vs diyorlar bu telefon nasıl tavsiye edermisiniz şarj konusu nasıl çizilmeye müsaitmi tuşlar silinme yaparmı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

merhaba akradaşlar bu telefondan almayı üdşünüyorum birde c3 ikisi arasında seçim yapamadım c3 iyi gibi geldi ama nokia malzeme kalitesi kötü vs vs diyorlar bu telefon nasıl tavsiye edermisiniz şarj konusu nasıl çizilmeye müsaitmi tuşlar silinme yaparmı ???

özel mesaj atmışsın numaramı vermedim DH ye.

c3 iyidir. şuan goldda kampanyası var 297 düşünebilirsin.
    mesai arkadaşım onu kullanıyor. daha 2 ay olmadı alalı ekranı dondu bugün. düzeltmişler tekrar yaparsa getir değiştiririz demişler.

3 günde sarjı yarımlandı. c3'ün sarjı 1 haftada bitiyormuş. bununda öyledir. özellikleri hemen hemen aynı zaten. ch@t'ın bir kaç özelliği östündü galiba c3 den. tam hatırlamıyorum. telefon karşılaştırma siteleri vardır bi bak derdim. qwerty klavyesi biraz küçük olunca aceleye gelemiyor sakin sakin yazmak lazım. yada ben alışamadım.

iyi akşamlar.

• sağolasın yorumun için :)
  • Opera yada normal explorer ile bağlandığımda hata bellek yetersiz hatasını alıyorum bu neden olabilir ?
  • Ve ayrıca şöyle bir uyarıda alıyorum.

Hata:
    d43
    java.io.IOexception: null
  • arkadslar opera yukledım fakat ındırme yapamıorum hem youtubeden vıdeo acarken kendı tarayıcısından devam edıo bunu nasıl engellerız
  • quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

arkadslar opera yukledım fakat ındırme yapamıorum hem youtubeden vıdeo acarken kendı tarayıcısından devam edıo bunu nasıl engellerız

engelleyemezsin.
  • Arkadaslar k.bakmayin biraz teknoloji ozurluyum:) facebookta video izleyemiyorum. Neden olabilir? Youtube ta izleniyor ama sanirim sadece 3gp izlenebiliyor? Sizde de boyle mi?
  • galiba en mantıklı ürün bu olsa gerek nokia c3 gene kronik yazılım hatalı galiba beyaz ekran kapanıp açılma sorunları söyleniyor bir sorum olacak ellerim çok terliyor bu telefonun orta tuşu dokunmatik dokunmatiği kullanırken sorun yaşarmıyım sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unforgivengin

Arkadaslar k.bakmayin biraz teknoloji ozurluyum:) facebookta video izleyemiyorum. Neden olabilir? Youtube ta izleniyor ama sanirim sadece 3gp izlenebiliyor? Sizde de boyle mi?

codec desteği sınırlı cihazda, face videoları açmıyor malesef. ileride de yazılım güncellemesi ile geleceğini sanmıyorum.

diğer arkadaş için;
    terleme konusunda, problem yaşayacağını sanmıyorum.
  • merhaba arkadaşlar, 1 haftadır kullanıyorum bu cihazı ve baya bir özelliğini kullandım öğrendim ama sıkıntıya düştüğüm birkaç nokta var, yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle, telefonda wifi ile youtube a girersem video izleyebiliyorum rahatlıkla, ama avea hattımla girince bağlantı kuruluyor aşamasında kalıyor, tekrar başa dönüyor, yani izleyemiyorum.bu soruna çözüm varsa güzel olur.

Arkadaşımın 5800 na bolt browser yüklemiştim ve facebooktaki videoları izleyebiliyorduk.Fakat bu telefonda bolt pek fayda etmiyor açamıyor,flash player desteğinden ziyade sanırım codec sorunu var.

Bir de son olarak yeni bir işletim sistemi sürümü çıkacakmı yada ne zaman çıkacak biliyormuyuz?

Şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.
  • Merhabalar. İki gün önce teknosadan 70 TL'lik bluetooth kulaklık hediyesi ile aldım. Samsungu severim herşeyinden menunum telefonun. Tek sıkıntım şarj konusu. İlk gün akşama kadar bitti. İlk seferden dolayıdır dedim. Ancak dün gece hep şarjdaydı. Sabah 8 de full olarak çıkardım. 7 saat içersinde şarj bitip tel kapandı. Müzik çalmadım, internete girmedim, toplamda yarım saat bile konşumamışımdır. Ne yapmam gerek sizlerce? şimdi servise verip 20 gün beklemem saçma değil mi? cevaplarsanız sevinirim.
  • ilk haftasında birebir değiştirme olmalı, cihazın pilinde sorun olabilir. 7 saat çok düşük bir rakam.
    bence değişim talep et vakit geçmeden.

4-5 saat konuşma süresi olmalı zaten telefonun...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.