Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
7
Favori
379.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reverse

Bu başlık çok iyi oldu. Teşekkürler öncelikle.

Ben de telefonu bir süredir kullanıyorum. Genel anlamda çok memnunum.
    Şikayetçi olduğum bir konu vardı, onun da çözümünün şu an için mümkün olmadığını öğrendim. Şikayetim; ''Sessiz'' ses profili haricindeki diğer profillerde, mesaj gönderdikten sonra gelen bildirim tonu. ''Kalan miktar xxxxTL'' şeklinde gelen yazı ile birlikte çalan sinir bozucu bir ses. Samsung'a attığım mail sonucunda bana telefonla geri dönüp, şu an için telefon ayarlarından bu tonu kapatmanın mümkün olmadığını söylediler.
    Başka bir forumda ise, bir arkadaş operatörle görüşüp, gelen o uyarıyı kapattırabilirsin demişti. Bu kez de kalan miktarı gösteren bildirim gelmeyecek telefona.

Bu telefona uyumlu tema, uygulama, oyun vs. pek bulamadım. Varsa gerçekten işlevsel ve ilginç güzel şeyler, paylaşımları bekliyorum.

Ses Profillerine gir Profilim 1 in üzerine gel düzenle de ve ordan ayarla bende mesaj gelince titriyor ve biri arayınca normal çalıyor. Mesajlardan sonra bildirim sesi gelmiyor ama bildirimi gösteriyor... :)

• arkadaşlar buna andro,id yuklenir mi sizce bi eksik de
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik
    arkadaşlar buna andro,id yuklenir mi sizce bi eksik de

Hic sanmiyorum cihaz donanim olarak uygun degil malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihk08

Ses Profillerine gir Profilim 1 in üzerine gel düzenle de ve ordan ayarla bende mesaj gelince titriyor ve biri arayınca normal çalıyor. Mesajlardan sonra bildirim sesi gelmiyor ama bildirimi gösteriyor... :)

Bildirim sesi mesaj sesini kapatsan bile geliyor. Denemiştim. Ama seviye 1 olunca az çıkıyor. Tabi mesaj sesi de az çıkar.
  • Arkadaşlar telefonu dün aldım. turkcell alo120 + 5 tl = 44 tl 24 ay bence bu haliyle çok iyi. zaten alo 120 kullanıyordum telefon 120 tlye geld.

tek sorunum ekranda sürekli bir ücret bilgisi var onu silemiyorum. tl 470.0 olarak görünüyor. bu bilgi nereden siliniyor bilgisi olan varsa mesajını bekliyorum.
  • hocam bende o dediğin gibi bir bildirm hiçç çıkmadı

arkadaşlar oyun arastıran var mı
  • ark. Su an opera ile trevi ile yaziyom valla cok hosuma iitti tel ya :) donanim aberde ezinmek daha bi elencli eliyo artik masa ustu ozellestrmlr daha bi ozellikli olsa idi of linee offff :P
  • bu telefonda quick office gibi bir uygulama var mı arkadaşlar, word sayfası düzenleyebilir miyiz?
  • @serocan39 Telefonda office yok.

@caitk ; bu telefonda tuşlara iyi basmak gerekiyo , yoksa iletin yukarıdaki gibi eksik harflerden oluşabilir her zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

@serocan39 Telefonda office yok.

@caitk ; bu telefonda tuşlara iyi basmak gerekiyo , yoksa iletin yukarıdaki gibi eksik harflerden oluşabilir her zaman :)

• kimse oyuna cevap vermemiş bemin gibi herkes birbirini mi beklıyo biri bulsada yollasada oynasak diye
  • ark. belki biliyosunuzdur ama ben biraz onca buldum

mesajlar içinde gorusmeler kısmında aynı msn tarzı mesajlajabilosunuz gercekten cok hoş benim gibi ayda 1000-1500 mesaj atan bırı ıcın süper
  • bugün banada geldi,Saolsun peder bey almış hediye etti :))
    Cihazı bi türlü wifi a bağlayamadım bağlanamadı fln dio????
    Bide kutu içeriğinde hafıza kartı ve usb kablosu varmı,bende yokta
  • KABLO VE HAFIZA KARTI BENDEDE YOK FIYOT BU OLUNCA KOYMULAR GALİBA. Wİ-Fİ DE sorun yasamadım b4en actı ısen bağlanmalı ... wifi acıkken ekranda kapalı yazıyo onu karıstırmıs olabılırmısın acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

KABLO VE HAFIZA KARTI BENDEDE YOK FIYOT BU OLUNCA KOYMULAR GALİBA. Wİ-Fİ DE sorun yasamadım b4en actı ısen bağlanmalı ... wifi acıkken ekranda kapalı yazıyo onu karıstırmıs olabılırmısın acep

wifi yı açıyorum şifresini yazıyorum fakat bağlanmıyor onay kabul edilmedi diye uyarı verdi

tamam sorun çözüldü
    Hocam sen hafıza kartı aldınmı kaçlık alsak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awsful -- 13 Nisan 2011; 10:07:40 >
  • BENDE 2GB kart vardi onu kullaniyorum sekize kadar destekliyomus sanirim dort luk herkesin isibi orur. Ya ark benim tel donanim haberde yazarken g harfi bsmiyo mesajda sorun yok anlamadim hala oyun konusunda fikir i olan yok sanirim
  • bakalım bende bi dörtlük alırım gibi.8lik alsam kasarmı acaba????
    Bide bu telefona kendi mail adresimizi tanımlayabiliyormuyuz gelen mailleriiz telefona gelse ordan okuyup cevaplasak oluyormu
  • Email sistemi guzel ben 2 tane hotmail hesabimi tanimladim guzel calisiyor.ayarlarda mailin tümümü yoksa sadece baslik olarakmi indirilcegini ayarlayabiliyorsunuz bolece okumak istemediginiz mailler icin kotanizdan tasarruf edebilirsiniz.

oyun konusuna gelince 320x240 cozunurluklu java oyunlar (ozellikle blackberry oyunlari) calisir,googledan "free 320x240 java games" diye arama yaparsaniz pek çok oyun bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tankisii

aynı anda iki işlem yapabiliyormuyuz ? facebook chat içinse ebuddy yükleyin

evet şöyleki; müzik-radyo dinlerken nete girilebilirsiniz örneğin. ama iki tane uygulama arka arkaya açılmıyor.

buarada benim telefonda müzik-radyo dinlerken başka birşey yapmak istediğimde yavaşlıyor telefon.örneğin tuş kilidi biraz geç açılıyor, mesaj yazarken biraz geç geliyor harfler,rehberde isim ararken yavaş iniyor aşağı. bunu başka yaşayan biri var mı?
  • hocam bende pek olmuyo o yavaşlama
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.