Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam operaya girdiğinde klavyeyı kullanmak ıcın 2 kere alt tusuna bascaksın olmadımı 1 kere bas olmadı bir kez daha dene yaklasın 20 sn içinde olayı cozersin

saygılarımla...
  • Arkadaşlar Turkcell Kamucell'liyim. Turkcell'in ayda 5 tl kampanyasından bu telefonu alıcam. Nasıl bir telefon, önerirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam operaya girdiğinde klavyeyı kullanmak ıcın 2 kere alt tusuna bascaksın olmadımı 1 kere bas olmadı bir kez daha dene yaklasın 20 sn içinde olayı cozersin

saygılarımla...

Ha olayımı diyordun sen onu çok oldu çözeli.. ben şey için diyorsun sandım bazen ortadaki 5 tuşuydu sanırım gecen bir siteye girmiştim ona basıyorum bir türlü harfi vermiyor dedim tuşmu bozuk diye sonr bakktım ki bozuk değil ama niye vermediğinide anlamadım.Bir arkadaş ayarlardan tam ekran moduna ayar yaparsan sıkıntısız kullanıldığını yazmıştı ama denemedim henüz.Teşekkür ederim yinede..

quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro
    Arkadaşlar Turkcell Kamucell'liyim. Turkcell'in ayda 5 tl kampanyasından bu telefonu alıcam. Nasıl bir telefon, önerirmisiniz?

24x5=120tl 13 tl de vergi diye biliyorum = 1303 tl gibi bir fiyata geliyor bu telefonu bu fiyata alman zaten çok zor. ben 2 haftadan berdir kullanıyorum ilk zamanlar alışamam dedim ama bir hafta gectıkden sonra artık gözü kapalı kullanıyorum çok hoşuma gitti.internet olayı gercekden çok iyi.6 aylıkda zaten 250 mb internet veriyorlar yanında. wap ayarlarınla(aldıkdan sonra ücretsiz olan 757 7777 cepden ara ayarlarının telefona gönderilmesini sağlayabilirsin) dilediğin gibi takıl. ama ben gprs ayarlarını sildim ne olur ne olmaz ordan girip para ödemeyelim diye. Ben aldım okuldaki 4 öğretmen arkadaşımda beğenip onlarda aldılar..

• arkadaşlar bu telefonu dün aldım ama işcep yükleyemedim.

işcep linkine tıklıyorum cep anahtar yükleniyor.

varmıdır yükleyebilen yada aynı sorunu yaşayan acil yardım lütfennnnn?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

arkadaşlar bu telefonu dün aldım ama işcep yükleyemedim.

işcep linkine tıklıyorum cep anahtar yükleniyor.

varmıdır yükleyebilen yada aynı sorunu yaşayan acil yardım lütfennnnn?????

bildiğim kadarı ile işcepi desteklemiyor. Ben işbankası müşteri hizmetlerini aradım. olmadı...
  • GNDE 100 150 mesaj atan bırıyım o kadar ısımı kolaylastırdı kı. ınternet kullanımı da guzel ama bılg. ekranına alıısım cook kucuk gelıyo uya tel. ekranı
  • GNDE 100 150 mesaj atan bırıyım o kadar ısımı kolaylastırdı kı. ınternet kullanımı da guzel ama bılg. ekranına alıısım cook kucuk gelıyo uya tel. ekranı
  • Arkadaslar kulaklik konusunda naptiniz??? Telefonla beraber geln kulaklik kaliteli degil:( forumdaki bi arkadas creative ep serisi ve sennheiser cx serisi kulakliklardan satiyor,hani telefonda muzik dinlerken kullanmak icin kaliteli bi kulaklik alsak kendi kulakligina nazaran muzik kalitesi cok farkedermi???
  • Çok kaliteli olmasa da bende ep630 var wave525 gibi güzel bir müzik dinletisi sağlayamıyor bu kulaklıklarla trevi. Ben olsam sıfr bu cihaz için alınacaksa kulaklığa çok para vermezdim.
  • palringo çalışıyordu, güncelledim yeni sürüm "connecting" yazıyor öyle kalıyor.

telefon ilk geldiğindeki palringo sürümünü yazabilir mi biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tankisii

muzik dinlerken karisik çal diyorum ama 3 sarki caldikdan sonra hep ayni sarkilari caliyor bu sorunu basja yasayan varmi ?

evet karışık çalma olayı tam çalışmıyor tekrarlıyo kendini... Bende de benzer sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Çok kaliteli olmasa da bende ep630 var wave525 gibi güzel bir müzik dinletisi sağlayamıyor bu kulaklıklarla trevi. Ben olsam sıfr bu cihaz için alınacaksa kulaklığa çok para vermezdim.

Kendi kulaklığı ile kıyaslayacak olursak nasıl farkediyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Bence oldukça olumlu yünde değişiklik olur. Telefon kulaklığında yalıtım yok, kaliteli ses de vermiyor ayrıca. Ben de bu telefonu ve de kulaklığı kullanıyorum ama "müzik" dinlemiyorum açıkçası. Ama konuşmalar için yeterli, ben de yeni bi kulaklık almayı düşünüyorum açıkçası. Brainwavz Proalpha almayı düşünüyorum fiyatı da makul gibi. Müzik çalarının sorunu var bence de, ama asıl sorun çalma listesinde. Telefona Kies programı üzerinden attığım her müzik sonrasında çalma listeleri ortadan kalkıyor, bilgisayar üzerinden de halledemedim bu sorunu. Telefona 8GB hafıza kartı aldım müzik için, ama bir türlü keyfini süremedim. Bu telefonun müzik teknolojisi de SGS ile aynı olduğu yazıyordu broşüründe, ses işlemcisi de belki de aynıdır Ayrıca telefon .wav uzantılı ses dosyalarını da oynatabiliyor ama burda da sorun var bunlarda da çalma listesi oluşturulamıyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Çok kaliteli olmasa da bende ep630 var wave525 gibi güzel bir müzik dinletisi sağlayamıyor bu kulaklıklarla trevi. Ben olsam sıfr bu cihaz için alınacaksa kulaklığa çok para vermezdim.

Evet olumlu yönde bir fark var. Ancak halihazırda elinizde bir kulaklık yoksa ve sadece bu cihazda kullanacaksanız çok fazla para bayılmayın demek istedim. Mesela fiyatına göre Philips SHE2550/10 15 lira civarına bulunabiliyor kaybetmeden evvel bende vardı sıfr bu telefon için alacak olsam bunu tercih ederim şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: atesufb

quote:

Bence oldukça olumlu yünde değişiklik olur. Telefon kulaklığında yalıtım yok, kaliteli ses de vermiyor ayrıca. Ben de bu telefonu ve de kulaklığı kullanıyorum ama "müzik" dinlemiyorum açıkçası. Ama konuşmalar için yeterli, ben de yeni bi kulaklık almayı düşünüyorum açıkçası. Brainwavz Proalpha almayı düşünüyorum fiyatı da makul gibi. Müzik çalarının sorunu var bence de, ama asıl sorun çalma listesinde. Telefona Kies programı üzerinden attığım her müzik sonrasında çalma listeleri ortadan kalkıyor, bilgisayar üzerinden de halledemedim bu sorunu. Telefona 8GB hafıza kartı aldım müzik için, ama bir türlü keyfini süremedim. Bu telefonun müzik teknolojisi de SGS ile aynı olduğu yazıyordu broşüründe, ses işlemcisi de belki de aynıdır Ayrıca telefon .wav uzantılı ses dosyalarını da oynatabiliyor ama burda da sorun var bunlarda da çalma listesi oluşturulamıyor...

8gb lık kart nasıl kasma oluyormu...
    Müzik çalar benimde canımı sıkıyor Acaba müzik için ekstra program falan yükleyebiliyormuyuz

• quote:

quote:

Müzik çalar benimde canımı sıkıyor Acaba müzik için ekstra program falan yükleyebiliyormuyuz

• quote:

Şimdilik 3.5 GB boş alan var, çok az kasma yapıyor ama sorun değil benim için, mesela şarkı listesinden geri çıkmak için "geri" tuşuna bastıktan 2-3 sn sonra çıkıyor, kasma dediğim konu bu .
    Telefona Opera gibi tarayıcı yüklenebiliyorsa müzik programı da yüklenebilir diye tahmin ediyorum ama henüz denemedim. Dediğim gibi keyif de alamadığımdan müzikten pek de bakasım yok ama deneyeceğim onu da bir iki hafta içinde .
    Benim ayrıca internet problemim var, inşallah bilen biri vardır . Operatörüm Turkcell, internet paketim de var, kotam da var ama internete operatör üzerinden bağlanamıyorum, seçeneklerinden de bakıp seçeneklerden kombinasyon da yaptım ama beceremedim bi türlü

• Cep Anahtar yükledim ve çalışıyor.

.pdf veya .doc desteklenen dosya formatları olarak görünüyor kullanım kılavuzunda
    fakat bu dosyaları açamıyorum.

Bu tür dosyaları açmak mümkün mü?
  • quote:

quote:

Şimdilik 3.5 GB boş alan var, çok az kasma yapıyor ama sorun değil benim için, mesela şarkı listesinden geri çıkmak için "geri" tuşuna bastıktan 2-3 sn sonra çıkıyor, kasma dediğim konu bu .
    Telefona Opera gibi tarayıcı yüklenebiliyorsa müzik programı da yüklenebilir diye tahmin ediyorum ama henüz denemedim. Dediğim gibi keyif de alamadığımdan müzikten pek de bakasım yok ama deneyeceğim onu da bir iki hafta içinde .
    Benim ayrıca internet problemim var, inşallah bilen biri vardır . Operatörüm Turkcell, internet paketim de var, kotam da var ama internete operatör üzerinden bağlanamıyorum, seçeneklerinden de bakıp seçeneklerden kombinasyon da yaptım ama beceremedim bi türlü

Turkcell i ara ayarları göndersinler kaydet sonra telefonu kapat aç... Ondan sonra girebilmen lazım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.