Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Total Video Converter adı altında bir programı öneririm yeni sürümü bu anlattığıma daha uygundur istediğin videoyu bu programa attığınızda size bazı seçenekler sunacak eğer s5333 tam ekran 3gp isterseniz size tavsiyem Sony Cellphone tıklıyarak en üsteki seçeneği yani 320*240 seçeniğini seçerek rahat ve kaliteli bir görüntüye kavuşabilirsiniz..

Birde teleon hakkında 11 sayfalık muhabbet var var orda belki aradınız bazı cevapları bulabilirsiniz
    Linki http://www.maxicep.com/samsung/asamsung-s3353-chat-335-a-iceriiiiiii-10-465243.html

• su an telde guzel kendi internet tarayicisi berbat resimler gostermiyor opera dan giriyorum o iyi 120 :iraya iyi yani ayni anda 2 islem yapsa cok guzel olacak ufak bi flash koysalar cok iyi olur uygulama acisindan iyi deil
  • Bu arada pc den attığım resimleri açmamaya başladı acaba neden olabilir???
  • Video icin format factory de gayet basarili ustelik altyazi gomme ozelligide var tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Bu arada pc den attığım resimleri açmamaya başladı acaba neden olabilir???

pek bilmiyorum ama benimde N79dan attığım resimleri açmadı 2592*1944 çözünürlükte
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

quote:

pek bilmiyorum ama benimde N79dan attığım resimleri açmadı 2592*1944 çözünürlükte

benim yüklediklerim 320 240 duvarkağıdı için hazırlamıştım bi güzel açmıo resimleri
  • beyler aranızda bu telefonu opera mini 6.0 ile qwerty kullanabilen var mııı bende qwerty değil sadece rakam tusları ile yazabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy74
    beyler aranızda bu telefonu opera mini 6.0 ile qwerty kullanabilen var mııı bende qwerty değil sadece rakam tusları ile yazabiliyorum

ALT TUSU VE ONUN CAPRAzindaki yukari ok tusu ile ayarlana biliyor ayrica n79un ag gecidi yanit vermiyor hatasini bu teefon vermiyor yani n79 un balanamadiina balaniyor

• merhaba arkadaşlar ben dün aldım bu telefonu da bi kaç sorum olacak toochpad bende çok hassas parmagımı değdirmeden bile algılıyor buda sorun yaratıyor bana 2. sorumda e-posta mı nasıl tanımlayacam yapmaya calıştım ama beceremedim...
  • AYARLARDA HASSASIYET SECENEGI VAR
  • quote:

quote:

quote:

benim yüklediklerim 320 240 duvarkağıdı için hazırlamıştım bi güzel açmıo resimleri

Önce o resimleri paintte açıp, hiçbir işlem yapmadan, ''farklı kaydet'' seçeneği ile .jpg formatında kaydedip tekrar deneyin. Uzantının .JPG oluşu ile .jpg oluşu arasında bile fark olabiliyor. Uzantı büyük harfle olursa açmıyordu sanırım benim de başıma geldi.

• yazarken 2 lere alta basın klavyeyı kullanabılırsınız operadayken
  • başlıkta yazılanlara göre ciddi bir kusuru bulunmayan bir fiyat performans telefonu.
    lg c305 ile ortalama aynı özelliklere sahip, aynı fiyata da.

bende samsung c3010s bliss var, bar tipi c30** serisinden 150 liralık.
    telefonumun hoparlör sesi boğuk çıkıyor, hem diğer telefonlara göre hem de diğer samsung modellerine göre.
    sesi kalın olan insanlarla anlaşmak dışarıda çok mümkün olmuyor.
    bir ara samsung n710 vardı, onun sesi baya berrak sayılırdı, zaten ses netliği diye bir özelliği vardı, 100 lira konseptinde bir telefondur kendi.

özetle bu modelin hoparlör sesi (görüşme için olan) nasıl, standart olarak iyi mi?

bi tane de qwerty telefon kullanak diyorum artık :)
  • quote:

AYARLARDA HASSASIYET SECENEGI VAR

Hasasiyeti en dusuge getirdm yine ayni
  • Aynı telefonu ben de kullanıyorum. Şu an tek sorunum bluetooth un yavaşlığı. Onun dışında sorunum yok.
  • bende kampanyadan aldım telefonu. satacaktım sonra vazgeçtim. genel olarak kalitesi çok güzel. edge ve wi-fi bağlantı, msn, facebook falan gayet iyi çalışıyor. trackpad çok kullanışlı. hassasiyetine alışmak lazım tabi. kafama takılan 2 sorun var sadece. opera mini kurdum. sayfaları normal internet sayfası şeklinde görüntülüyor. fakat bazı sayfaları açarken java hatası veriyor. hafıza yetmiyor sanki. bunu düzeltmenin bir çözümü var mı?

bir de tel ile konuşurken kulaklık sesi boğuk geliyor. yukarıda arkadaşın yazdığı gibi kulaklıktan gelen ses bass'ı yüksek geliyor. daha tiz gelmesi lazım sanki. 2 sene samsung e250 kullandım onun sesi bile çok daha iyiydi. ses kodlarından falan bahsetmişler ama ben servise götürücem sanırım önümüzdeki hafta. bir çözüm önerisi bulan veya daha önce servise danışmış olan varsa buradan bilgilendirirse sevinirim.

• Elimde sıfır, beyaz silikon kılıf var -> Link

Bence aynı segmentteki Nokia C3 ten çok daha iyi bir cihaz.
  • quote:

maxi cepte ki bi arkadaştan alıntı...

Total Video Converter adı altında bir programı öneririm yeni sürümü bu anlattığıma daha uygundur istediğin videoyu bu programa attığınızda size bazı seçenekler sunacak eğer s5333 tam ekran 3gp isterseniz size tavsiyem Sony Cellphone tıklıyarak en üsteki seçeneği yani 320*240 seçeniğini seçerek rahat ve kaliteli bir görüntüye kavuşabilirsiniz..

Birde teleon hakkında 11 sayfalık muhabbet var var orda belki aradınız bazı cevapları bulabilirsiniz
    Linki http://www.****.com/samsung/asamsung-s3353-chat-335-a-iceriiiiiii-10-465243.html

Teşekkür ederim .. dediğin gibi yaptım çok güzel gercekden..

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

yazarken 2 lere alta basın klavyeyı kullanabılırsınız operadayken

tam anlayamadım kusra bakma biraz daha açık yazarmısın
  • SAMSUNG GT-S3353 Telefonuna ait duvar kağıdı ve zil sesleri

ZİL SESLERİ: Zil Sesleri İçin Tıklayınız

DUVAR KAĞIDI:Duvar Kağıdı İçin Tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 26 Nisan 2011; 17:59:07 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.