Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Bu telefonu bulamayanlarda var herkez işine baksın ne kadar para varsa ona göre telefon alır ben gayet memnunum.700 tl de 1 aylık asgeri ücret parası.telefon fiyatının hakkını veriyor.

+1
    Millet parayı çöpten mi topluyor ne, anlamış değilim.
    Bir tek value pack gelmdei henüz yoksa telefon fiyat/performans açısından benim için yeterli.

+++

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bişey soracağım sizce bizim telefonlarda kamera biraz geç odaklanıyor gibi arkadaşlarımın iPhone, xperia neo v hatta galaxy ace'de bile 1 saniyede odaklanıyor ve çekiyor ama galaxy w 2 saniyede falan çekiyor CM9'dayim ama stock rom'da da böyleydi sanki diğer telefonlarla kıyaslayın bi lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_buyukalayli

Arkadaşlar bişey soracağım sizce bizim telefonlarda kamera biraz geç odaklanıyor gibi arkadaşlarımın iPhone, xperia neo v hatta galaxy ace'de bile 1 saniyede odaklanıyor ve çekiyor ama galaxy w 2 saniyede falan çekiyor CM9'dayim ama stock rom'da da böyleydi sanki diğer telefonlarla kıyaslayın bi lütfen.

Cm9 daki kamerayı hiç sevmedim stock rom daki cam gibi cm9 bulanık.odaklamayida hiç fark etmedim.

• arkadaşlar bir şekilde telefonuna value pack kuran var mı..varsa eğer value pack li cihazın ne gibi farklılıklar içerdiğini yazabilirler mi..yani sadece face unlock video çekerken fotograf çekme gibi gereksiz özellikler mi var yoksa gözle görülür bir performans iyileştirmesi var mı ?? yani value pack yaptıktan sonra telefonun performans olarak üst düzeye çıktığını söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Telefonu Dün teknosada gördüm aklımda telefon almak yoktu ama GALAXY W tasarımı hoşuma gitti artık akıllı telefonlara geçsemmi diye düşünüyorum.
    Şuan akılsız telefon kullanıyorum. Android e geçmek için GALAXY W uygunmu acaba?
    3.7" den buyuk ekranlı telefon kullanmam. Ekran boyutu tam ayarında bence.

Aklıma takılan şeyler oldu. konuya çok baktım mutlaka sorularımın cevabı vardır ama sayfalar okumakla bitmiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    1- Gps hakkında olumsuz şeyler okudum yavaş ve uydu bulamıyor gibi siz ne dersiniz?
    2- 4.0 güncellemesi olmuyacakmış galiba. 4.0 önemli bir şeymidir? Ben telefonu aldığımda en az 4 sene kullanabilmem gerekiyor.
    3- kasasında renk atma yada soyulma şikayeti varmı?

3 soruna da cevabım 3 aydır wonder kullanan bırı ıcın olumlu

dolayısıyla al bır wonder bunca zaman neden akıllı telefon almadıgına pişman ol

ama tabıkı teknosadan değil

• quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar malum w nun sesi az kutuda gelen kulaklık kaybettim güzel birşey almayı düşünüyorum ama bluetooth değil yani kaba birşey istemiyorum önerilerinizi bekliyorum fiyat max 50.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=63364618

hocam linktekini inceledim de çin malı falanmıdır bu ? arkadaşların yorumlarına bakacak olursak çok iyi diyorlar ama bu kadar ucuz olmasını anlayamadım doğrusu bizim çin malı olanlar bile 10lira falan yani ben 5-10takmadan sonra sağ veya soldan ses gelmeme sorununu istemiyorum ondan kaliteli birşey almayı düşünüyorum ep 603 düşünüyordum ancak bu section8 603ten iyiyse hemen bugün sipariş vericem

Kendi sitesinde 20$.
    Bozulana kadar kullanırsın 10 TL sonuçta :D

ya işte sorun orda önceden aldığım kulaklık 4gün sonra soldan ses vermemeye başladı çöpe gitti 10tl bu da öyle olmasın diye kaliteli birşey bakıyorum

Ayni konudan bende muzdariptim.. bugun samsung hs3000 siparisi verdim yarin ulasirsa bir inceleme yazarim.. fiyati 85tl.. daha once bh-505 kullaniyordum nokia nin ama bacım el koydu daha once sony de dahil bircok kablolu kulaklik aldim ama sony bile 1 ay dayandi.. tek kulaklik ses verincede sevmiyorum..hepsi 20-50 arasi fiyata sahipti.. en son bh ile 1 yili devirdim.. devir bt kulaklik devri.. kisa vadede pahali ama uzun vadede cok karli

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar malum w nun sesi az kutuda gelen kulaklık kaybettim güzel birşey almayı düşünüyorum ama bluetooth değil yani kaba birşey istemiyorum önerilerinizi bekliyorum fiyat max 50.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=63364618

hocam linktekini inceledim de çin malı falanmıdır bu ? arkadaşların yorumlarına bakacak olursak çok iyi diyorlar ama bu kadar ucuz olmasını anlayamadım doğrusu bizim çin malı olanlar bile 10lira falan yani ben 5-10takmadan sonra sağ veya soldan ses gelmeme sorununu istemiyorum ondan kaliteli birşey almayı düşünüyorum ep 603 düşünüyordum ancak bu section8 603ten iyiyse hemen bugün sipariş vericem

Kendi sitesinde 20$.
    Bozulana kadar kullanırsın 10 TL sonuçta :D

ya işte sorun orda önceden aldığım kulaklık 4gün sonra soldan ses vermemeye başladı çöpe gitti 10tl bu da öyle olmasın diye kaliteli birşey bakıyorum

Ayni konudan bende muzdariptim.. bugun samsung hs3000 siparisi verdim yarin ulasirsa bir inceleme yazarim.. fiyati 85tl.. daha once bh-505 kullaniyordum nokia nin ama bacım el koydu daha once sony de dahil bircok kablolu kulaklik aldim ama sony bile 1 ay dayandi.. tek kulaklik ses verincede sevmiyorum..hepsi 20-50 arasi fiyata sahipti.. en son bh ile 1 yili devirdim.. devir bt kulaklik devri.. kisa vadede pahali ama uzun vadede cok karli

hocam sorun şu ki ben bt kulaklık sevmiyorum yani mesela dershanede etüte kalıyorum dinlemek istiyorum bt lar genelde çok kaba oluyor o yüzden tercih etmiyorum istediğim klasik bir kulaklık mesela iphone un kulaklığı çok hoş ama piyasada pek öyle yok genelde sevmediğim tarz olan kulağın zarına kadar sokulan kulaklıklar var onlarda rahatsız oluyorum ben neyse ben de dediğim kulaklığı almayı düşünüyorum bakalım hiç 2-3 ay dayanacağını zannetmiyorum bana en fazla 4-5 gün dayanıyorlar hiçbirşey de yapmama rağmen.sizin de görüşlerinizi bekliyorum alacağınız kulaklık hakkında

• quote:

quote:

Arkadaşlar bişey soracağım sizce bizim telefonlarda kamera biraz geç odaklanıyor gibi arkadaşlarımın iPhone, xperia neo v hatta galaxy ace'de bile 1 saniyede odaklanıyor ve çekiyor ama galaxy w 2 saniyede falan çekiyor CM9'dayim ama stock rom'da da böyleydi sanki diğer telefonlarla kıyaslayın bi lütfen.

Cm9 daki kamerayı hiç sevmedim stock rom daki cam gibi cm9 bulanık.odaklamayida hiç fark etmedim.

Ya benim bulaniklikta sorunum yok ama cok gec odaklaniyor yani cok gec cekiyor

• quote:

hocam sorun şu ki ben bt kulaklık sevmiyorum yani mesela dershanede etüte kalıyorum dinlemek istiyorum bt lar genelde çok kaba oluyor o yüzden tercih etmiyorum istediğim klasik bir kulaklık mesela iphone un kulaklığı çok hoş ama piyasada pek öyle yok genelde sevmediğim tarz olan kulağın zarına kadar sokulan kulaklıklar var onlarda rahatsız oluyorum ben neyse ben de dediğim kulaklığı almayı düşünüyorum bakalım hiç 2-3 ay dayanacağını zannetmiyorum bana en fazla 4-5 gün dayanıyorlar hiçbirşey de yapmama rağmen.sizin de görüşlerinizi bekliyorum alacağınız kulaklık hakkında

bilader senin oturdugun yerde hiçmi elektronik mağazası yok media markt,vatan yokmu git ordan al internetten kullaklıkmı alınır gidersin güzelcene inceler alırsın.

• quote:

quote:

quote:

Ya benim bulaniklikta sorunum yok ama cok gec odaklaniyor yani cok gec cekiyor

cm9 beta 2 yi yükledim kamerayı denedim tek sorun video modunda 720p ekranda ufak gözüküyor onun dışında ne otofokusu sorunlu ne de bulanık çekim var.. belki otofokusun geç olması istediğin yere odaklama teknolojisine sahip kamera olduğu için olabilir ama 5800 dan daha hızlı odakladığı ortada.. inanmayana w vs 5800 videosu yapabilirim o derece eminim yani

• Arkadaşlar şu Android güncellemesi ne zaman gelecek ya da sonsuza dek gelmeyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Telefonu Dün teknosada gördüm aklımda telefon almak yoktu ama GALAXY W tasarımı hoşuma gitti artık akıllı telefonlara geçsemmi diye düşünüyorum.
    Şuan akılsız telefon kullanıyorum. Android e geçmek için GALAXY W uygunmu acaba?

Aklıma takılan şeyler oldu. konuya çok baktım mutlaka sorularımın cevabı vardır ama sayfalar okumakla bitmiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    1- Gps hakkında olumsuz şeyler okudum yavaş ve uydu bulamıyor gibi siz ne dersiniz?
    2- 4.0 güncellemesi olmuyacakmış galiba. 4.0 önemli bir şeymidir? Ben telefonu aldığımda en az 4 sene kullanabilmem gerekiyor.

evet ben de bunu cok merak ediyorum. telefonu 1 hafta önce aldım. cok araştırmadım alırken ıcs gelmiycekmiş sonradan öğrendim :( hiç değiilse value pack gelse de kursak :P burdan yetkililere sesleniyorum galaxy w uvey evlat mı laaaan :((

• quote:

Orijinalden alıntı: A-L-İ

Şöyle ucuz ve sağlam bi kulaklık önerebilir misiniz?

• Arkadaşlar bir sorum var.

Bugun TURKCELL den 1 ay INTERNET HEDİYE bir paketten yararlanmak için basvurdum. 250 MB internet aktive etmişler.

Sayfalarda mutlaka yazmısınızdır Ancak bilen arkadaşlarımdan kolayca ögrenmek isterdim. GALAXY WONDER 'da interneti cep telefonunda nasıl aktive ediyorum.

AYARLAR altında

PAKET VERİ KULLAN

VERİ DOLAŞIMI

ŞEBEKE MODU ve

AĞ OPERATORLERİ gibi seçenekler var. Hangi menuleri seçmeliyim. Kullanan biri varmı ?

Yanlış bir şey yapıp SEvgili Turkcell bizi kazıklamasın istiyorum. Telefonu ilk aldığımda internetiniz açık deyip yüklü bir fatura gelmişti.

Selamlar
  • Yokmu sorumu cevaplayacak bir aslan parçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polat12345

Arkadaşlar bir sorum var.

Bugun TURKCELL den 1 ay INTERNET HEDİYE bir paketten yararlanmak için basvurdum. 250 MB internet aktive etmişler.

Sayfalarda mutlaka yazmısınızdır Ancak bilen arkadaşlarımdan kolayca ögrenmek isterdim. GALAXY WONDER 'da interneti cep telefonunda nasıl aktive ediyorum.

AYARLAR altında

PAKET VERİ KULLAN

VERİ DOLAŞIMI

ŞEBEKE MODU ve

AĞ OPERATORLERİ gibi seçenekler var. Hangi menuleri seçmeliyim. Kullanan biri varmı ?

Yanlış bir şey yapıp SEvgili Turkcell bizi kazıklamasın istiyorum. Telefonu ilk aldığımda internetiniz açık deyip yüklü bir fatura gelmişti.

Selamlar

PAKET VERİ KULLANI AKTİF ET TMM DIR. 250MB BİTTİKTEN SONRA TEKRAR İNAKTİF ET.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorzi

quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

evet ben de bunu cok merak ediyorum. telefonu 1 hafta önce aldım. cok araştırmadım alırken ıcs gelmiycekmiş sonradan öğrendim :( hiç değiilse value pack gelse de kursak :P burdan yetkililere sesleniyorum galaxy w uvey evlat mı laaaan :((

ics nedır ki,value pack ıle de ısım yok,ama bunlar olmdan da ınternette muthıs sorf yapıyorsun,hıc takılmadan sayfalar arasında gezıyorsun,daha dun aylık 1gb sınırsıza gectım,100mb ıle basladım,yetmez oldu,250mb ıle devam edıyordum 1 haftaya bıter oldu sımdı aylık 1gb ıle devam edıyorum.bu da bu telefon ıle ne kadar cok ınternete gırebıldıgımı gosterıyor.

bır zamanlar e-72 vardı ve aylık 100mb bıtmıyordu bıle ,cunku adam gıbı ınternette dolasamıyordum kı?

gene bunlar olmadan da maıllerını alıp excellerın uzerınde calısma yapıp pdf dosyalarını goruntuleyebılıyorsun bu ne demek?benım ıcın her gıttıgım yere yanımda artık notebook tasımamak demek.

velhasıl kelam,akıllı telefon dunyasını hakketten bıraz ıskalamısım,sımdı bırazdan da galaxy advance alacağım otekı hattım ıcın

• Bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim, ekranda arka sayfadaki görüntü 5 - 10 saniye kadar üst sayfada silik olarak görünüyor neden acaba ? mesela mesaj yazdın gönderdin kare kutucuğun görüntüsü silik olarak arkadaki gri fon üzerinde gözüküyor sonra kayboluyor, aldığımdan beri böyle bozuk mudur nedir
  • Arkadaşlar bu telefonu sipariş ettim kvk markette cumartesi sipariş etmeme rağmen pazartesi kargoya verilmedi.Acaba verildi de işlenmedi mi yoksa gerçekten verilmedi mi kafamda soru işaretleri var çünkü cumartesi günü verilen siparişler pazartesi işleme alınacaktır diyordu gerçi sorun olabilir bilemem.Ama oradan alan varsa geç gönderme sorunu var mıdır bunu merak ettim.Var mı kvk markette alıp da geç gönderilen veya erken gönderilen kısacası alan .

Bir de bu kulaklık meselesi.Sesi çok mu az veriyor merak ettim.İlk akıllı telefonum da :) Her şey dört dörtlük olsun istiyorum.O yüzden de kendi seviyesinde en iyi olan bunu aldım hadi hayırlısı

• root ve rom olaylarını yapmak istiyorum ama bir sorum olacak elbet sorun çıkınca garantiye verenler olmuştur. ve çok fazla araştırmama rağmen net bilgi bulamadım root ve rom garantiyi bozar mı? birsürü rom var hangisi sorunsuz bir yerden başlayacağım ama bilgisi olan denemeyle en iyisi bu dediğiniz hangisi?

• 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.