Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

Arkadaşlar malum w nun sesi az kutuda gelen kulaklık kaybettim güzel birşey almayı düşünüyorum ama bluetooth değil yani kaba birşey istemiyorum önerilerinizi bekliyorum fiyat max 50.

Creative EP-630 öneririm dostum. Bass larda filan patlama yapmıyor ve kafanın içini sarsıyor sesi açarsan. Beyazını kullanıyorum, memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: mottoban

quote:

Orijinalden alıntı: mottoban

Selam arkadaşlar, wonder ailesine yeni katıldım. 10 gündür kullanıyorum telefonumdan memnunum, fakat sanırım ramden dolayı temple run oynarken takılmalar oluyor. Ram görev yöneticisinde 351 görünüyor. Bu takılma sorunuyla karşılaşan başka arkadaşlar varmı? Nasıl çözeriz acaba..

bize de cevap veren olrmu ki acaba

Genel olarak; cok fazla program yukleme, task killer kullan, gereksiz ekranlari kapat vs. tarzi genel tavsiyeler verebiliriz. ama eger cok asiriysa servise gotur

Bunun için mi aldık bu telefonu hiç oyun yüklemeden performnsını düşürmem gerektiğini bilseydim samsung monte alırdım bide reklam yaparlar

arkdsım telefonun yeniyse olabilir kasmalar eğer hiç reset atmadysan komple bi reset at benimde ilk zamanlar öleydi sonraları düzelme oldu çoğu oyunda kasmıyor.Mesela bi uygulamayyı açtın o uyfulamadan çıkarken tam kapatıldgıından emin ol yoksa 3-4 uygulama arka planda açık olursa kasmalar olabilir normalde temple runda kasmaması gerekir task killer önermem o tür programları ben kullanmıyorum.görev yöneticisinden arada ram i temizle sonra oyuna gir aşılmıcak bi sorun değil yani.

Tamam da bende zaten pek fazla bisey yuklu deil ve her uygulamayi kapatinca gorev yoneticisinden rami siliyorum ama bi ise yaramiyor ve ben bu telefona ayda iki kere falan format atiyorum adam olsun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar malum w nun sesi az kutuda gelen kulaklık kaybettim güzel birşey almayı düşünüyorum ama bluetooth değil yani kaba birşey istemiyorum önerilerinizi bekliyorum fiyat max 50.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=63364618

• quote:

Orijinalden alıntı: diamond4000

telefonun caminin sag kismina bastirinca catir cutur ses geliyor. telefoncuya vermek istemiyorum . telpa ya vericem daha once hic telpa ile ise giren oldu mu nasil calisiyolar? ne yapmamiz gerekiyor anlatabilirmisiniz. telefonu gecen ay 15in de aldik

sat kurtul aga, işlemci sıkıntı ram sıkıntı jelly beande gelmiyor,samsung sahip çıkmıyor,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

quote:

hocam linktekini inceledim de çin malı falanmıdır bu ? arkadaşların yorumlarına bakacak olursak çok iyi diyorlar ama bu kadar ucuz olmasını anlayamadım doğrusu bizim çin malı olanlar bile 10lira falan yani ben 5-10takmadan sonra sağ veya soldan ses gelmeme sorununu istemiyorum ondan kaliteli birşey almayı düşünüyorum ep 603 düşünüyordum ancak bu section8 603ten iyiyse hemen bugün sipariş vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

telefonun caminin sag kismina bastirinca catir cutur ses geliyor. telefoncuya vermek istemiyorum . telpa ya vericem daha once hic telpa ile ise giren oldu mu nasil calisiyolar? ne yapmamiz gerekiyor anlatabilirmisiniz. telefonu gecen ay 15in de aldik

sat kurtul aga, işlemci sıkıntı ram sıkıntı jelly beande gelmiyor,samsung sahip çıkmıyor,,,

ben gayet memnunum neden sevmedin neyi karsilayamadi

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

dostum herkes s2 ya da s3 olmadı htc one x falan almak ister ama orta direk için alınabilecek en iyi akıllı telefonlardan biridir bu cihaz..
    ben 2. el telefonlara karşıyım o yüzden sıfır olarak aldım.. brightstar ın garantisinde ve 1 kere dahi reset atmadı o kdar root,rom gibi şeyler de yüklemem rağmen.. işlemciye laf ettirtmem ama dediğin gibi ram oyunlar için kısıtlı kalıyor.. yoksa açamadığı program falan yok..

-------

ekranı çatırdayan arkdaşım.. büyük ihtimal tozluklarla cam arasındaki yapıştırıcı fabrika tarafından az sürülmüştür.. yani fabrika hatası var.. büyük ihtimal yenisiyle değişim olur..şimdi evie yakın samsung yetkili teknik servisini bul..telpaya falan vermek zorunda değilsin.. neticede onlarda toplayıp samsungun teknik servisine veriyor.. kvk da öyle ..orda toplanıp teleserviceye gidiyor ama teleservice samsung a bakmıyor (zaten sırf bu yüzden samsung aldım Allah kimseyi teleservicenin eline düşürmesin).. 14 günü geçtiği için mağazaya iadesi olacağını da sanmıyorum (yinede aldığın yerin sitesine girip bak belki daha fazla olabilir ben mediamrkt ta göre yazdım onlarda 14 gün..)..

• quote:

quote:

quote:

hocam linktekini inceledim de çin malı falanmıdır bu ? arkadaşların yorumlarına bakacak olursak çok iyi diyorlar ama bu kadar ucuz olmasını anlayamadım doğrusu bizim çin malı olanlar bile 10lira falan yani ben 5-10takmadan sonra sağ veya soldan ses gelmeme sorununu istemiyorum ondan kaliteli birşey almayı düşünüyorum ep 603 düşünüyordum ancak bu section8 603ten iyiyse hemen bugün sipariş vericem

Kendi sitesinde 20$.
    Bozulana kadar kullanırsın 10 TL sonuçta :D

• Bu telefonu bulamayanlarda var herkez işine baksın ne kadar para varsa ona göre telefon alır ben gayet memnunum.700 tl de 1 aylık asgeri ücret parası.telefon fiyatının hakkını veriyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kendi sitesinde 20$.
    Bozulana kadar kullanırsın 10 TL sonuçta :D

ya işte sorun orda önceden aldığım kulaklık 4gün sonra soldan ses vermemeye başladı çöpe gitti 10tl bu da öyle olmasın diye kaliteli birşey bakıyorum

• quote:

Bu telefonu bulamayanlarda var herkez işine baksın ne kadar para varsa ona göre telefon alır ben gayet memnunum.700 tl de 1 aylık asgeri ücret parası.telefon fiyatının hakkını veriyor.

+1 Kesinlikle katılıyorum
  • Telefonu yeni aldım. 2 sorum olacak.

1- Kalan şarjı yüzdelik dilim olarak görebilme durumum var mıdır küçük kutucuk şeklinde görmek yerine sağ üst köşedeki simgeden bahsediyorum.
    2- Hafıza kartı aldım telefona 16gb biçimlendirdim de ama hafıza kısmında kartın hafızası 16gb'tan fazla şeklinde gözükmüyor sadece telefon hafızası gözüküyor nasıl kullanılır hale getireceğim bunu. Beceremedim sanırım bunu yapmayı. İlk kez android bir telefon kullanıyorum onu da belirteyim,teşekkürler şimdiden..
  • arakdaşlar video çekiinde zoom kullanmak için illa görüntü kalitesini düşürmekmi gerekiyor ya? böle saçma şeymi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Kardeşime aldım bu telefonu 2 haftadır sorunsuz kullanırken.Son bikaç gündür telefonu şarjında sorun var.Yarım gün bile zor dayanıyor normalde 2 gün rahat kullanıyormuş.Öyle çok fazla kurcaldığıda yok.Sebebi hakkında bilgisi olan varmıdır.

Bilgisi olan yokmu ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Kardeşime aldım bu telefonu 2 haftadır sorunsuz kullanırken.Son bikaç gündür telefonu şarjında sorun var.Yarım gün bile zor dayanıyor normalde 2 gün rahat kullanıyormuş.Öyle çok fazla kurcaldığıda yok.Sebebi hakkında bilgisi olan varmıdır.

Bilgisi olan yokmu ?

Arkaplanda daha önceden yüklediği bir uygulama işlemciyi meşgul ediyor olabilir. Programları kapatırken görev yöneticisinden "çıkış" diyerek kapatmasında fayda var. Ekran parlaklığı, ve mobil ağ kullanımıda önemli. Telefon boşta dururken mobil ağı kapatması pil ömrüne ciddi anlamda katkı sağlayacaktır. Bunların dışında bir sebebi olduğunu sanmıyorum. Klasik şeyler

• Şöyle ucuz ve sağlam bi kulaklık önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

quote:

Orijinalden alıntı: emregulay

quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

Arkadaslar XDA da Biohazard in İCS romlarini takip edip kuran varmi? Guzel isler yapiyor gibi. Daha once v2 denemistim simdi v5 i geliyormus guzel tweaklar ile. Denemeye deger mi sizce?

ben 4ü kullanıyorum şuan,gayet memnunum.en iyi ICS bu bence.

Kamerada problem varmi peki ? Benim icin onemli bu cok kullaniyorum :) Force close sorunu yasiyordum ben beta1 de ve kalitede bir dusukluk soz konusu gibi. Dikkatinizi cekti mi hic ?

ben yaşamadım şimdilik.videoda iyi çalışıyor.bu aralar hdr camera ile çekiyorum,kalite konusunda bir fark yok bence.

• quote:

Bu telefonu bulamayanlarda var herkez işine baksın ne kadar para varsa ona göre telefon alır ben gayet memnunum.700 tl de 1 aylık asgeri ücret parası.telefon fiyatının hakkını veriyor.

+1
    Millet parayı çöpten mi topluyor ne, anlamış değilim.
    Bir tek value pack gelmdei henüz yoksa telefon fiyat/performans açısından benim için yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu Dün teknosada gördüm aklımda telefon almak yoktu ama GALAXY W tasarımı hoşuma gitti artık akıllı telefonlara geçsemmi diye düşünüyorum.
    Şuan akılsız telefon kullanıyorum. Android e geçmek için GALAXY W uygunmu acaba?
    3.7" den buyuk ekranlı telefon kullanmam. Ekran boyutu tam ayarında bence.

Aklıma takılan şeyler oldu. konuya çok baktım mutlaka sorularımın cevabı vardır ama sayfalar okumakla bitmiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    1- Gps hakkında olumsuz şeyler okudum yavaş ve uydu bulamıyor gibi siz ne dersiniz?
    2- 4.0 güncellemesi olmuyacakmış galiba. 4.0 önemli bir şeymidir? Ben telefonu aldığımda en az 4 sene kullanabilmem gerekiyor.
    3- kasasında renk atma yada soyulma şikayeti varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Telefonu Dün teknosada gördüm aklımda telefon almak yoktu ama GALAXY W tasarımı hoşuma gitti artık akıllı telefonlara geçsemmi diye düşünüyorum.
    Şuan akılsız telefon kullanıyorum. Android e geçmek için GALAXY W uygunmu acaba?
    3.7" den buyuk ekranlı telefon kullanmam. Ekran boyutu tam ayarında bence.

Aklıma takılan şeyler oldu. konuya çok baktım mutlaka sorularımın cevabı vardır ama sayfalar okumakla bitmiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    1- Gps hakkında olumsuz şeyler okudum yavaş ve uydu bulamıyor gibi siz ne dersiniz?
    2- 4.0 güncellemesi olmuyacakmış galiba. 4.0 önemli bir şeymidir? Ben telefonu aldığımda en az 4 sene kullanabilmem gerekiyor.
    3- kasasında renk atma yada soyulma şikayeti varmı?

Gps başarılı... kotuleyenler ya iyi navigasyon programi kullanmiyor ya da ev icinde falan deniyor.. gps disarida verimli calisir.. bende uydu bulma max 90sn.. İstanbuldayim diger kasaba ve koylerde ya da gelismemis sehirlerde nasil bulur bilmiyorum..

Android 4.0 cm9 olarak kuruluyor.. ha gerekli mi kisiden kisiye degisir.. benim icin fark etmiyor.. ama olsa fena olmazdi..

Kasainda kaplama ya da boya yok direk plastik.. tuslarda silinmez cunku kapasitif panel.. bu konuda kesinlikle sıkınti olmaz..

• 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.