Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avangard1907

Telefonu yeni aldım. 2 sorum olacak.

1- Kalan şarjı yüzdelik dilim olarak görebilme durumum var mıdır küçük kutucuk şeklinde görmek yerine sağ üst köşedeki simgeden bahsediyorum.
    2- Hafıza kartı aldım telefona 16gb biçimlendirdim de ama hafıza kısmında kartın hafızası 16gb'tan fazla şeklinde gözükmüyor sadece telefon hafızası gözüküyor nasıl kullanılır hale getireceğim bunu. Beceremedim sanırım bunu yapmayı. İlk kez android bir telefon kullanıyorum onu da belirteyim,teşekkürler şimdiden..

android markette bunun için programlar var. ben batterry indicator kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Arkadaslar bu telefonun klavyesnde bazi karakterler yok nasil ekleyebilirm ?

aslında eksik değil, standart klavyede türkçe harfler görünmüyor. ama marketten türkçe klavye indirebilirsin. bu durumda da bir satırda daha fazla harf olacağından her bir harfe düşen alan daralıp yazım zorlaşabilir.
  • galaxy s3 mini çok güzelmiş fiyatı uygunsa acaba alsammı?
  • root yetkisi ile bi dosya yöneticisi ile ya systemin içinde yada ana dizinde olması lazım batterystats diye bir dosya var onu sil bida şarj et
  • galaxy s 3 mini baya güzelmiş ondan mı alsam acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuko1231

galaxy s 3 mini baya güzelmiş ondan mı alsam acaba?

alma kardesim hoşuna gittiyse bize sorma al zaten yeni telefon pek fazla özelliğini bilmiyom ama s3 le aynı boyutu farklı olcak diye biliyom hoşuna gittiyse alırsın ama şimdi pahalıdır biraz bekle o arada telefonu satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

quote:

Telefonu yeni aldım. 2 sorum olacak.

1- Kalan şarjı yüzdelik dilim olarak görebilme durumum var mıdır küçük kutucuk şeklinde görmek yerine sağ üst köşedeki simgeden bahsediyorum.
    2- Hafıza kartı aldım telefona 16gb biçimlendirdim de ama hafıza kısmında kartın hafızası 16gb'tan fazla şeklinde gözükmüyor sadece telefon hafızası gözüküyor nasıl kullanılır hale getireceğim bunu. Beceremedim sanırım bunu yapmayı. İlk kez android bir telefon kullanıyorum onu da belirteyim,teşekkürler şimdiden..

android markette bunun için programlar var. ben batterry indicator kullanıyorum.

Çok teşekkür ediyorum arkadaşım yükledim programı. Hafıza kartı sorunuyla ilgili bir bilgin var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: osman_buyukalayli

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

samsung a jellybean için topa tutmamız lazım.. galaxy mini 2 ve ace plus bile alıyor jb yi..

Bencede hocam olabildiğince kişiye duyuralım bunu bi topa tutalım Samsung'u. Olmazsa da mühim değil CM10 konusu başladı xda'da Ama stock JB'nin yerini tutar mı bilemem...

bnde aynı şekilde düşünüyorum şikayet var sitesinden şkayet etmeme rahmen bu konuda dönüş sağlanmadı bana .s toplu şekilde hareket etmemiz lazım belki sesimizi duyarlar o zaman .s .s

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: diamond4000

telefonun caminin sag kismina bastirinca catir cutur ses geliyor. telefoncuya vermek istemiyorum . telpa ya vericem daha once hic telpa ile ise giren oldu mu nasil calisiyolar? ne yapmamiz gerekiyor anlatabilirmisiniz. telefonu gecen ay 15in de aldik

sat kurtul aga, işlemci sıkıntı ram sıkıntı jelly beande gelmiyor,samsung sahip çıkmıyor,,,

dostum herkes s2 ya da s3 olmadı htc one x falan almak ister ama orta direk için alınabilecek en iyi akıllı telefonlardan biridir bu cihaz..
    ben 2. el telefonlara karşıyım o yüzden sıfır olarak aldım.. brightstar ın garantisinde ve 1 kere dahi reset atmadı o kdar root,rom gibi şeyler de yüklemem rağmen.. işlemciye laf ettirtmem ama dediğin gibi ram oyunlar için kısıtlı kalıyor.. yoksa açamadığı program falan yok..

-------

ekranı çatırdayan arkdaşım.. büyük ihtimal tozluklarla cam arasındaki yapıştırıcı fabrika tarafından az sürülmüştür.. yani fabrika hatası var.. büyük ihtimal yenisiyle değişim olur..şimdi evie yakın samsung yetkili teknik servisini bul..telpaya falan vermek zorunda değilsin.. neticede onlarda toplayıp samsungun teknik servisine veriyor.. kvk da öyle ..orda toplanıp teleserviceye gidiyor ama teleservice samsung a bakmıyor (zaten sırf bu yüzden samsung aldım Allah kimseyi teleservicenin eline düşürmesin).. 14 günü geçtiği için mağazaya iadesi olacağını da sanmıyorum (yinede aldığın yerin sitesine girip bak belki daha fazla olabilir ben mediamrkt ta göre yazdım onlarda 14 gün..)..

benim telefonda aynı şekil ekrana bastırıyorum çatır çutur arka kapak aynı keza üretim hatası oldugu kanısındayım bnde ancak telpa ya kvk ya gitmeyede çekiniyorum telefonu bu sorun için açtırmak vede oradaki yarı akıllı teknik servis elemanlarıyla ugraşmak istemiyorum...s samsung servisine gitsem degişim talep etsem ne gibi bir tepki alırım acaba..? yada böyle bir hakkım varmı ögrenmek istiyorum telefon 4 aydır bende gerçekten beni çok rahatsız eden bir konu bu çatırdama olayı :((

• Catirdama hakkinda

arkadaslar telpa ya verdim butun hepsinde catirdama var dedi ama annem biraz israrci biri oldugu icin urun degisim istedi. kadin dediki telpadaki. butun wonderlarda var dedi. dokunmatik sonradan yerlestirilmismis.. banane kardesim bana saglam vericekler PARAYI ALMAYI BILIYOR SAMSUNG adam gibi yapsin. pzt den beri telpada cok sinir oldum.

herkesin ekraninda her hangi bir yerinde var mi bu gicirti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette gezinirken sayfayı aşağıya indirdiğimde hızlı bir şekilde veya sağa,sola kenarlarda mavi çizgi beliriyor.

Bugün özellikle dikkatimi çekti, telefonu alalı daha 1 hafta olmadı ve ilk kez android bir telefon kullanıyorum ama sorun mu değil bu çözemedim tam aydınlatırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avangard1907 -- 11 Ekim 2012; 13:45:45 >
  • 15 GÜN önce 699 tlye aldığım siyah renkli i8150 teleonumu pazarlıksız son fiyat 550 tlye satıyorum.
    ürün sıfır ayarında değil zaten sıfırdır, 15 günlük telefona ikinci el denmez, tek farkı kutunun açılmış olmasıdır. aldığımda zarar gelmesin diye ekrana orjinal ekran koruyucu taktırdım. buda artısıdır.
    ürün de hiç sorun vs. yoktur. distributor garantilidir. satmamın tek nedeni s2 almaya karar vermemdir. beklentilerime büyük ekran cevap vermektedir.

549 tl dahi olmaz, 15 gün önce 699 tl ye aldım ve 150 lira zararla satıyorum zaten, sırf yanlış karar verdiğim için.
    ilgilenenler alıntı yoluyla cevaplayabilir veya özelden pm atabilirler.

(antalya merkezde yaşıyorum)
  • arkadaşlar telefonu yeni aldım ve ilk android telefonum. konuya yabancıyım yani. bir kaç sorum olacak. yardım ederseniz sevinirim

1- zil/ telefon profillerini istediğim gibi ayarlayamıyorum. yani mesela eski model telefonlarda genel profilinde arama sesi/msj ses vs yüksek, başka bir profilde arama sesi yüksek yada sadece titreşim ama mesaj sesi tamamen kapalı gibi şeyler oluşturabiliyordum.
    bu telefonda mesaj sesi telefon profiline bağlı kalmıyor, her seferinde elle ayarlamak gerekiyor sanki. yani şimdilik anladığım bu. böyle midir?
    bunu değiştirecek bir uygulama bilen var mıdır?

2- medya sesi nedir? mms gelince çalan şey falan mı?

3-mesajlar yukarıda bildirimde gözüküyor ama o seçimi kaldırınca mesaj sesi gelmiyor. yukarıda altyazı geçer gibi gözükmesin sadece simge görsem yeterli. bu nasıl yapılır?

4-telefonu ilk açınca gelen abuk subuk uygulamaları kaldıramıyorum değil mi. bunun için root yapmak gerek. doğru mudur?

5- 3g yi kapatmak için açma kapama tuşu--veri ağı modu devre dışı yeterli mifir?

not:telefonda yüklü program yok (go sms vs gibi). root moot yapılmamış halde

şimdiden teşekkürler

• ya mini 2 var arkadaşımda akıcı güzel telefonda donanım yazılım sıfır bizimkisi yanında babası gibi duruyor nasıl yaptı bunu samsung anlamadım (stock xxlmd yüklüyoryum şu anda enson çıkan norveçte eylül ayında çıkmış bütün özellikler var.)
  • W aldim mutluyum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

15 GÜN önce 699 tlye aldığım siyah renkli i8150 teleonumu pazarlıksız son fiyat 550 tlye satıyorum.
    ürün sıfır ayarında değil zaten sıfırdır, 15 günlük telefona ikinci el denmez, tek farkı kutunun açılmış olmasıdır. aldığımda zarar gelmesin diye ekrana orjinal ekran koruyucu taktırdım. buda artısıdır.
    ürün de hiç sorun vs. yoktur. distributor garantilidir. satmamın tek nedeni s2 almaya karar vermemdir. beklentilerime büyük ekran cevap vermektedir.

549 tl dahi olmaz, 15 gün önce 699 tl ye aldım ve 150 lira zararla satıyorum zaten, sırf yanlış karar verdiğim için.
    ilgilenenler alıntı yoluyla cevaplayabilir veya özelden pm atabilirler.

(antalya merkezde yaşıyorum)

arkdsım burası 2. el satış bölümü değil git nerde satıyosan sat alıp 1 günde olsa kullanmışssın o telefon 2. eldir.

• şu çatırdam işini abartmayın artık telefona biraz nazik olun o kadar abartılcak derecede gıcırdama yok
  • Birde direk samsung servisine gitmek lazim bu gicirdama icin gercekten rahatsiz edici duzeyde oluyor bazen dokunuyosun cat diye bir ses geliyor ekrandan rahatsiz ediyor insani yani...

• quote:

Catirdama hakkinda

arkadaslar telpa ya verdim butun hepsinde catirdama var dedi ama annem biraz israrci biri oldugu icin urun degisim istedi. kadin dediki telpadaki. butun wonderlarda var dedi. dokunmatik sonradan yerlestirilmismis.. banane kardesim bana saglam vericekler PARAYI ALMAYI BILIYOR SAMSUNG adam gibi yapsin. pzt den beri telpada cok sinir oldum.

Bende bazen oluyor ama bu kadar dert edilecek birşey olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

İnternette gezinirken sayfayı aşağıya indirdiğimde hızlı bir şekilde veya sağa,sola kenarlarda mavi çizgi beliriyor.

Bugün özellikle dikkatimi çekti, telefonu alalı daha 1 hafta olmadı ve ilk kez android bir telefon kullanıyorum ama sorun mu değil bu çözemedim tam aydınlatırsanız sevinirim.

bu bir sorun değil sayfanın köşelerine geldiğini belirtiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

quote:

Catirdama hakkinda

Bende bazen oluyor ama bu kadar dert edilecek birşey olduğunu düşünmüyorum

sıfır ürün alıyorsun "sıfır".
    700 lira civarı para almayı biliyorlarsa düzgün iş yapsınlar.
    bugun 700 lira neredeyse asgari maaş. değil mi

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.