Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.053
Cevap
64
Favori
134.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran çok fazla yansıma yapıyor. Acaba bu yansımayı önleyecek bir ekran filmi var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ben aliexpressten uç aldım ancak orijinal değil tabii ki. Ucunda o yumuşak kısım yok full plastik bu yüzden çok kaygan. Yazı yazarken pek iyi olmuyor. Mat ekran koruyucular var ama hdr ekranı da mat kullanmak istemiyorum.
    Belki servise sorabilirsiniz. Belli bir fiyata veya garanti kapsamında değiştirebilirler bi ihtimal.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

kutudan yedeğide çıkmıyor. note serisinde 3 5 adet yedeği oluyor kutusunda. ayıp etmiş samsung. çok kaliteli bir uç sayılmaz hocam orijinalini bulmanız daha iyi tabi ama basit bir uç yıpranıyor orijinalide çakması da aynı gibi dir tahminen

• chikungunya C kullanıcısına yanıt

hocam hdr ekranda hdr ayarı açıkmıdır şuan. birde bütün oyunlar 60 fps de çalışıyor ekranın 120 hertz olmasının anlamı ne peki. fps gösteregesinde hepsi 60 fps e sınırlanmış. oyunları 120 fps oynama şansımız yokmu.

birde yan tutarken sol tarafa dokunmatik dokunmama sorunu oyunlarda devam ediyor. çok sinir olmaya başladım gerçekten can sıkıcı. 1 2 saniye işlevsiz kalıyor bu rezilliği herkes yaşamıyormu? asphalt 9 oynayan yokmu

• Ben tablette pek oyun oynamıyorum, o tepkisizlik durumunu yaşadıktan sonra özellikle. Belki android 12 ile düzelir bakalım.

• sol taraftamı sizdede? arasıra oluyor acaba oyunla mı alakalı. güncellemeyle mi düzelir acaba samsungun bundan haberi vardır umarım. yada telefon ekranına göre tasarlanmış oyunlar büyük ekranda mı sıkıntı yaratıyor acaba. çok saçma. takipçisiyim bu konunun. diğer tabletlerde denicem bugün

• https://www.youtube.com/watch?v=GOve-8w_M94&feature=youtu.be
    Şu yöntemi deneyin bi. Fayda ettiği yazılmış.

yaptım bakalım farketcekmi hassasiyet arttırarak

• Değişiklik oldu mu?

evet benim hassasiyet en düşükte ayarlıymış. ekrana cam veya jelatin takınca hassasiyeti arttırmak gerekiyor bazen telefonlardada. en yüksek olarak ayarladım. bu sabah asphalt oynadım hata ile karşılaşmadım. normalde her açtığımda bir iki kez yapıyordu. sanırım düzeldi. biraz daha deneyip bu akşam tam sonucu yazarım

• ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

ihtiyaç duyanlar için samsung iyi bir kampanya yapmış gibi. Yurtdışı fiyatı 99$ yurtiçi diğer sitelerde ise 1499 TL görünüyor.

• recooz R kullanıcısına yanıt
    Bu tab s7 plus ile birlikte gelenin aynısı sanırım, değil mi?

aynısı değil, daha büyük bir kalem ve z fold lar ile uyumlu

hocam düzeldi o sorun kalmadı. sorun dendiği gibi ekran koruyucu takınca hassasiyet azalması imiş. 2 gündür asphalt 9 oynuyorum bir kez bile yapmadı o hatayı. bir iki kez acaba yaptımı dedim ama yok bugün yine oynadım gece oynadım yapmadı. ekranı jelatinsiz kullansak belki hiç yapmıyordur. sizde koruyucu takılı mı. bendeki jelatin çok ince değil yani kırılmaz camlardan ince ama biraz kalın normal jelatine göre

• Takılı bende de. Ben de ayarladım ama oyun oynamadığım için deneyenedim. Sevindim düzelmesine 👍

Merhaba, bende s pen'imi düşürdüğümde ucu yamulmuştu. Müşteri hizmetlerine sorduğumda yetkili servislerden uç temin edebiliceğimi söylediler.

Bende destekbilişim adlı yetkili servisin internet sitesinden aldım. Orjinal oldugunu düşünüyorum. Kalemi yazı yazmak için kullanıyorsanız beyaz ucu kullanmanızı tavsiye ederim.

Link:

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU
    ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONUshop.destekbilisim.com
    Samsung Galaxy Tab S7+ (SM-T970) Kalem ucu | Destek Bilişim
    https://shop.destekbilisim.com/urun/samsung-galaxy-tab-s7-sm-t970-kalem-ucu-degistirme-aparati-ile-beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt

Samsung Türkiye = Samsung Nijerya veya Samsung Africa o seviyelerde.. çöpün de çöpü.. ne müşteri memnuniyeti var, ne doğru düzgün yazılım desteği var ne doğru düzgün iletişim var..

• Almanyada android 12 indiriyorum. Umarım dinamik wallpaper özelliğini sadece kilit ekranında yapmamışlardır.

• recooz R kullanıcısına yanıt

normal s-pen'e göre ne avantajı var acaba? fiyat fırsat gibi geldi bana da.

• chamicals2 kullanıcısına yanıt
    Gelmemiş dağılabiliriz..

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.