Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE ) S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
8
Favori
20.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paranızın ziyan olmaması için 4000 vermenizi yada iadare edecek 500tl gibi tabletlere bakmalısınız.

Benim tabs3 bir video oynatmak için bastığımda şöyle 5-6 sn duruyor, düşünüyor sonra uygulama açılıyor.

Aynı sene çıkan Note8 de böyle bir durum yok. Hatta note5 daha hızlı. Yani amiral gemisi olarak tanıtılan bir tablet bu şekilde olmamalıydı.

Apple ise tabletlerini telefonlarından ayırmıyor. Uzun süre rahat rahat kullanırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.200 cok uygun gelmisti ama gerceketem uygulama destegı ve guncelleme verıyor samsun

iphone xr kullnıyorum sureklı guncelleme ve destek ios 13 de harıka

ipad modellerıne yonelmek mantıklı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light of Galadriel

Tableti Samsung mağazasında götürdüm orada yeni şarj kablosu ile test ettik cihaz sorunsuz hızlı şarj oldu Ben de yeni şarj kablosu aldım sorunum çözüldü Bu arada tablete Android 9 güncellemesini yükledim açıkçası daha akıcı bir arayüze sahip olmuş gece modunu çok sevdim. Geliştirici kısmından animasyonları hızlandırınca ve gereksiz animasyonları kapatınca daha da hızlanıyor cihaz. Daha uzun süre S-pen ile kullanacağım galiba bu cihazı
    Fiyat?

• beyler... tab s3 2.500 alinirmi... yok 3.500 tab s4 mi yonlenim yada s5 e
    yada direk 5.500 lte klavye hediyeli. samsung tab 6s mi alinmali

kafamda deli sorunlarrr

• suprocco kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın baya geç oldu bayadır DonanımHabere girmiyorum. Sorunu şu şekilde çözdüm. Tabletin Usb type c portunda veya adaptörde bir sorun olmadığını gördüm. Kabloyu değiştirdim sadece ve sorunum halloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Bu mesaj silindi.
    tableti sattınz mı ozel mesajı kapatmıssınız
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    kaça satmayı planlıyorsunuz. Kalemli tablet arıyorum bende

• Kullanma fırsatı bulamadığım Tab S3 tabletimi sattım arkadaşlar. Ondan yadigar kalan aksesuarlarım satılık, ilgilenen PM atabilir. Ürünler ücretsiz kargolanır.

1- Logitech Keys To Go Bluetooth klavye: Bir kere bile kullanmadım, sıfır, kutusunda, faturalı, garantili. Piyasa fiyatı 500Tl, ben yarı fiyatına vereceğim. SATILDI
    2- Samsung EVO 64GB Micro-SD kart: SATILDI
    3- Spiegen kırılmaz cam: Kutulu ve jelatininde. 40TL'ye vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 29 Ocak 2020; 14:38:28 >
  • son güncellemeden sonra cihaz ne durumda acaba ben almayı düşünüyorum n11 kuponuyla 2200e mal edip almak istiyorum aslında call of duty pubg fortnite asphalt da sorun çıkarmayacak en azından orta kalitede akıcı oynatsın. mümkünse hafıza kartına uygulama yüklemeye izin versin ya da taktığım kartı adoptable olarak kullandırsın bi de otg falan desteği arıyorum. bu ve s5e hariç gözüme kaliteli çarpan tablette yok apple falan iyi hoş da fiyatları baya yüksek gibi
  • Selamlar,

Tab S3'ü Android 9 - One UI güncellemesi yapınca aletin dünyası değişti. Batarya performansı rezalet, çalışması kağnı hızına düştü. Bunu Oreo'ya nasıl geri döndürürüm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadettinz -- 13 Kasım 2019; 9:9:39 >
  • sadettinz S kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunlar bende de oldu ya, cihaz uykudayken muazzam sarj tüketmeye başladı var mıdır bulduğun oreoya dönmek yerine başka bir çözüm yolu
  • Çıldırmak üzereyim annem tabletinin şifresini unutmuş. Format atıcam kapatmak için şifre girin diyor. Yok mu bir çözümünü bilen?

*Edit: Yeniden başlata bastım tam açılırken reboot için power ses yükseltme ve orta tuşa bastım böylece girebildim. Umarım birilerine yararı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigmentr -- 16 Kasım 2019; 21:53:14 >
  • crashris kullanıcısına yanıt
    Hala almadıysan sakın alma. Son güncellemeyle 20 yıllık tablete döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 25 Ocak 2020; 23:55:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung o parayı verir miyim yeni model iPad'i aldım geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashris -- 24 Ocak 2020; 12:5:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

Hala almadıysan sakın alma. Son güncellemeyle 20 yıllık tablete döndü.
    Aynen, tableti resmen öldürdü samsung. Şuan cok daha eski ve işlemcisi daha zayıf note5 ve note3 telefondan bile daha yavaş. Aynı evde kullanıldığı için biliyorum.

Samsung bitirdi resmen. Gömdü tableti.

• En son versiyon tableti güncelleştiriyor, fakat performans ciddi şekilde düşüyor. Tablet kapalı olsa da pil hızlı şekilde kendiliğinden bitiyor. İşletim sistemine downgrade yaptım ODIN i kullanarak. Eski işletim sisteminde gayet güzel çalışıyor herşey.
    Bilgilerinize,

Erdal
    40
    İstanbul
  • Tabletin guncelleme.sonrasi hizli sarj azalmasina bi cozum geldimi ben 1500 tl ye ikinci el aldim hatami ettik bilmiyorum

• Video izlerken youtubede full ekrana goruntu yayilmiyor neden boyle full yapma imkani yokmudur?

• samsung t827 için root varmı ve telefon özelliği açılabiliyormu bu tabletlerin..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.