Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Tab S3 ( WIFI / LTE ) S-PEN li Ana Konu Android9 ve One UI hepsine cikti :) ★★★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
8
Favori
20.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün tanıdığım Kadıköy'de tanıdığım telefoncuda sim kartlı modelini aldım, cihaz neredeyse kullanılmamış halen andriod 7 eylül güncellemesi vardı.. 1900 tl adım şimdi yorumları okuyunca dedim sanırım iyi bişey yapmadık biraz kullanır olmadı satarım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben samsung tab s3 T827 Tabletimi root yapıp twrp recovery üzerinden Telefon özelliği kazandırabilmek için tabletime SAMSUNG T825 İçin oluşturulan custom romu attım ancak rom yüklemede ve sonrasında sorun olmadı tablete telefon uygulamasıda geldi ama sadece mesaj gönderebiliyorum ,arama ve aranma yapılamıyor bu tablete telefon özelliği nasıl kazandırılabilir bilgisi olanlar konuya bir ekleme yapabilirmi..?
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Pratik bilgim yok ama cihazin urun kodunu da degistirmeni oneririm. Yani T827 den T825 yapmani ... Bunun icin root a gerek yoktu :/ ...

Sahsen bende de WIFI modeli var kosede oyle duruyor :/ . O sokla birkac ay sonrasi tanitilan yeni Ipad PRo 10.5 LTE ve Apple PEncil ile beraber aldim ve halende kullaniyorum ...

Combination Firmware ile bu yapilir. Bu surecte cihaz formatlaniyor dahili hafizasinin yedegi alinmasi sarttir.

https://firmwarex.net/samsung-tab-s3-sm-t827r4-8-0-official-firmware/
    https://www.droidviews.com/how-to-change-csc-in-samsung-galaxy-phones/

WIFI modeller icin daha dogrusu genel bir cozumu de var bir ara izah ederim . WIFI modelindeki adimlar elbette LTE SIM kartilarda da uyumludur tek fark Firmware dosyalari farkli olacaktir adimlar aynidir.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayında dediklerinizden birşey anlıyamadım şu varki benim cihazım sim kartlı olan model kendi orijinal yazılımındada mesaj gönderebiliyordum ama< telefon uygulaması yoktu..ayrıca t827 yi nasıl t825 yapacağım vermiş olduğunuz rom bu cihazın amerikan versiyonumudur hücresel özelliği olan bunumu yüklemem lazım..dı..diğeride csc değiştirmek için uygulanan yöntemimi anlatıyor.
    Aceleyle kabaca aksam yazdim :/ .

825 li varyant aslinda Avrupa Asya Amerika KITASI filan heryere aittir
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-tab-s3/firmware/#SM-T825

Ulke listelerinden dunya surumudur diyebiliriz

Cihaziniz root lu olmasi ile gonul rahatligi ile teorik olarak tavsiyelerim en kisa zamanda olacaktir . Sade net bir sekilde talimatlar olacaktir. Bahsettigim yontem tekrarliyorum root filan gerektirmez KNOX SIFIR olarak devam eder ...

Bendeki WIFI modeli uzerinden anlatacagim gorsel yonergeler icin.

Dedigim gibi WIFI model ile ortak bir cok adim var.

Ulke urun kodu degisimi sadece CSC si farkli ulkelerinkine gecmekle olmaz.. CSC degistirmek kafi degildir. Urun ulke kodu da degismelidir. Dananin kuyrugu burda kopuyor. Daha once de bu baslikta bircogumuz 827 lere root dahil custom rom filan kifayetsiz cabalarina sahit olmustum :/ Ben de pek umursamiyorum bu cihaz icin :/ . Ama sonra aklima geldi ulke urun kodu degistirilebilir . Combination Firmware ile oluyor ...

Bugun bir aksilik olmazsa cevap hazir olacak
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz yöntem nedir ve neyi amaçlıyor..? Benim sadece aradığım mevcut tabletimi telefon olarak kullanabilmek bunun mutlaka sistem dosyaları ile oynanması ve bununda ancak root yönetimi ile olacağıdır..
  • Su anki en iyi surum hangisi batarya ve performans icin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gün aliyorum bende bir tane 0 kapali kutu garanatili 1700 liraya. Ben oyun oynamiyorum sadece not alip online ders anlaticam. Sizce nasıl fiyat ? S6 lite da buldum 1900 e ama tft ekran ve pikselleri cok belli oluyor.

• M_tasyagan M kullanıcısına yanıt
    Nerde buldunuz hocam

• Bende bir tane ikinci el için anlaştım. Zoom dan ders anlatımı için kullanacağım. Epey olumsuz yorum okudum ancak bütçe kalemli tablet olarak buna el veriyor. Batarya süresi 10 saati görüyor mu arkadaşlar

• Merhaba,
    Elinde tab S3 sm-820 veya 825 kutusu ve kalemi olan var mıdır?Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akisioglu -- 12 Ocak 2021; 6:0:22 >
  • akisioglu A kullanıcısına yanıt

Bende hem tablet, hem kalem hem de satın alırken hediye olarak verilen keyboard case mevcut.

• Selam arkadaşlar konuya 3 yılıdır yazan olmamış ama yinede gören olursa diyerek yazayım dedim. 3500tlye tab s3 buldum kasasında hasar yokmuş. Bu tabletin tasarımı çok hoşuma gitti. Arkasının cam olması oled ekrana ve akg hoparlöre sahip olması dışarıdan güzel görünüyor. Halihazırda iPad Pro 10.5 kullanıyorum ama ipadlerin soluk icd ekranından ve ipadostan sıkıldım. O yüzden içerik tüketmek için iPadin yanına bu cihazı almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı düşünceleriniz nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bendeki Samsung galaxy tab s3 t827 tabletin ne power tuşu nede ses kısma- açma tuşları çalışmıyor neden olabilir veya Ankarada yaptırabileceğim servis önerebilirmisiniz? tablet durduğu yerde böyle oldu

• alik21 kullanıcısına yanıt

Hoparlör ve ekran gerçekten harika

Merhaba. Siz cihazı sıfr mı aldınız? Tablette yavaşlık sorunu var deniyor doğru mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ben normal kullanımda bir yavaşlık görmüyorum ama yeni uygulamalar yeni versiyon sürüm istemeleri vede çok uygulama yüklenilirse elbetteki yavaşlama olacaktır

Bende de halen temiz şekilde evde duruyor, ne yaptınız, satın aldınız mı? Memnun musunuz?

• erbayer kullanıcısına yanıt

Tab s3 ten vazgeçtim. Tab s9+ ile ipad pro 12.9 arasında kalıp ipad aldım.

• Ikinci el tab s5e modeline bakabilirsiniz. Kalem yok , görüntü kalitesi ve akıcılık güzel.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.