Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.916
Cevap
60
Favori
142.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben orjinal kılıfı kullanıyordum ama oyun oynarken falan rahatsız ediyor diye şunu aldım
    http://www.n11.com/samsung-galaxy-tab-s-84-sm-t700-kilif-silikon-P29956168

mükemmel bir kılıf, tam oturdu ne bol ne dar. büyük bir cep telefonu gibi oldu; süper :)
  • Arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşsanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 gün önce aldığım tab S 8.4 dün servise gitti.Kızılötesinin ordan arka kapak feci şekilde esniyor. Sadece o bölgede var bu sorun.Vatandan almıştım. Dün gittim teşhir ürününde böyle bir sorun yok.Alacak arkadaşlar kontrol etsinler mutlaka.Gelişmeleri burdan aktarırım. Çok memnundum nazar değdi heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

quote:

Orijinalden alıntı: epsilon7

merhaba
    bu ürünün 3G li modeli Türkiye'ye ne zaman gelecek bilen var mı ?

Samsung Türkiye'ye sordum onlarda bilmiyor.

ben de bugün Samsung Türkiye'den aşağıdaki cevabı aldım :

"Galaxy Tab S 'in Türkiye'de sadece wi-fi destekleyen modeli olacak"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsilon7 -- 19 Eylül 2014; 12:54:04 >
  • epsilon7 E kullanıcısına yanıt
    Üzücü bir durum . Aynı sebepten dolayı bir arkadaşım Samsung Note 10.1 2014 edition aldı.

syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breathe78 -- 19 Eylül 2014; 12:58:24 >
  • epsilon7 E kullanıcısına yanıt
    Haydaaaa simdi ne anlami var bunun ki? Bu dogru ise sormak isterim neden ama neden?

• https://www.change.org/p/samsung-türkiye-samsung-galaxy-tab-s-in-sim-kart-destekleyen-modelinin-türkiye-de-satışa-sunulmama-kararina-son-verin#share

Samsung Galaxy Tab S 'in SIM KART destekleyen modelinin Türkiye'de satışa SUNULMAMA kararina son verin.

varmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 19 Eylül 2014; 21:52:08 >

• Beyler xperia s sarj aletini galaxy tab s 10.5'te kullansam sıkıntı çıkarır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: theplayingdead

Beyler xperia s sarj aletini galaxy tab s 10.5'te kullansam sıkıntı çıkarır mı?

Volt ve amper degerlerine bakarsın. Uygun ise kullanırsın. Tab s 10.5 sarj aleti 2.0A olsa da 5.3V. Biraz farklı yani cihazına zarar verebilir. Ben olsam kullanmazdım.

• Arkadaslar ben tab s imi alali bir hafta olmadi daha. Tabletin sol ust kosesine(samsung yazisinin solundaki kose) hafif bastifinca gicirti sesi geliyor diger koselerde bir sikinti yok. Daha tableti elime dogru duzgun almamisken boyle bir sorunun farkina vardim. Tamir icin servise versem ucret oder miyim? Veya yerine yeni bir tablet mi verirler? Bu konuda bilgisi olan biri lutfen cevap yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: plutonus

Arkadaslar ben tab s imi alali bir hafta olmadi daha. Tabletin sol ust kosesine(samsung yazisinin solundaki kose) hafif bastifinca gicirti sesi geliyor diger koselerde bir sikinti yok. Daha tableti elime dogru duzgun almamisken boyle bir sorunun farkina vardim. Tamir icin servise versem ucret oder miyim? Veya yerine yeni bir tablet mi verirler? Bu konuda bilgisi olan biri lutfen cevap yazabilir mi?

Maalesef plastik malzemenin dezavantajlari. Servis hiç birşey yapmaz. Hele ki yerine başka bir tablet verme durumu rüya bile olamaz. Sistemsel sorunlar olmasında varsın ufak bir bölge ses çıkartsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Arkadaslar ben tab s imi alali bir hafta olmadi daha. Tabletin sol ust kosesine(samsung yazisinin solundaki kose) hafif bastifinca gicirti sesi geliyor diger koselerde bir sikinti yok. Daha tableti elime dogru duzgun almamisken boyle bir sorunun farkina vardim. Tamir icin servise versem ucret oder miyim? Veya yerine yeni bir tablet mi verirler? Bu konuda bilgisi olan biri lutfen cevap yazabilir mi?

Maalesef plastik malzemenin dezavantajlari. Servis hiç birşey yapmaz. Hele ki yerine başka bir tablet verme durumu rüya bile olamaz. Sistemsel sorunlar olmasında varsın ufak bir bölge ses çıkartsın.

Oyle sey mi olur, ayipli mal satin aldim sonucta.

• quote:

quote:

quote:

Hoşgeldiniz burasi Türkiye.

200 küsür liraya almış olduğum spor ayakkabıyi giydiğim ilk gün sorunlu (hava tabanı patlak) olduğunu anlayip mağazaya gittiğimde "siz bunu giymişsiniz" diye cevap aldigim tek yer sanırım Turkiyedir. Bundan önceki Telefonumu 3 yada 4 kere servise götürdüm ve her seferinde tamam yaptık diye geri verdiler. Hatta birinde vidalarini bile takma zahmetinde bulunmamışlardı.

Isin özeti burası Türkiye öyle kapaktan ses geliyor diye ASLA tableti değiştirmezler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

200 küsür liraya almış olduğum spor ayakkabıyi giydiğim ilk gün sorunlu (hava tabanı patlak) olduğunu anlayip mağazaya gittiğimde "siz bunu giymişsiniz" diye cevap aldigim tek yer sanırım Turkiyedir. Bundan önceki Telefonumu 3 yada 4 kere servise götürdüm ve her seferinde tamam yaptık diye geri verdiler. Hatta birinde vidalarini bile takma zahmetinde bulunmamışlardı.

Isin özeti burası Türkiye öyle kapaktan ses geliyor diye ASLA tableti değiştirmezler.

Duzeltmek isterim ulkeyle degil markayla alakali bir sey bu. Cunku zamaninda darty den aldigim nokia cep telefonunu bir bucuk sene sonra servisine goturdum. Ekrani gidip geliyordu bir ay bir ay sonunda yapamadilar veya yapma maliyeti degmeyecegi icin yapmadilar her neyse bir bucuk sene once verdigim fiyatta bir cek kestiler. Ayni servis kalitesini msi ile de yasadim. Fakat samsung'unkini bilmedigim icin sorayim dedim.

Bildigim kadariyla sana soyleyebilirim ki ayakkabi, kulaklik vb. elektronik olan ya da olmayan vucudun kirli olan yerlerine direk temas eden herhangi bir urunun degisim ya da iade hakki kanunen yoktur, o yuzden yapmiyorlar yani, mal degerini kaybettigi icin. Fakat benim durumumda herhangi bir darbe kaniti olmaksizin urunun bozuk oldugunu gosteren belirtilerde degisim veya iade imkani tuketiciye taninmak zorundadir. Sonucta kanunu takmayan basimizdakiler, sirketler takmak zorunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: madmexx

quote:

Volt ve amper degerlerine bakarsın. Uygun ise kullanırsın. Tab s 10.5 sarj aleti 2.0A olsa da 5.3V. Biraz farklı yani cihazına zarar verebilir. Ben olsam kullanmazdım.

Yanlış anlamışsınız durumu.Kullanabilir arkadaş ama şarj süresi bayağı uzun olur onun dışında sıkıntı yaşamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: madmexx

quote:

Zaten biraz sarj etmeyi denedim cihaz kabul etmedi sanirim. Ben de sart etmedim o yuzden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Duzeltmek isterim ulkeyle degil markayla alakali bir sey bu. Cunku zamaninda darty den aldigim nokia cep telefonunu bir bucuk sene sonra servisine goturdum. Ekrani gidip geliyordu bir ay bir ay sonunda yapamadilar veya yapma maliyeti degmeyecegi icin yapmadilar her neyse bir bucuk sene once verdigim fiyatta bir cek kestiler. Ayni servis kalitesini msi ile de yasadim. Fakat samsung'unkini bilmedigim icin sorayim dedim.

Bildigim kadariyla sana soyleyebilirim ki ayakkabi, kulaklik vb. elektronik olan ya da olmayan vucudun kirli olan yerlerine direk temas eden herhangi bir urunun degisim ya da iade hakki kanunen yoktur, o yuzden yapmiyorlar yani, mal degerini kaybettigi icin. Fakat benim durumumda herhangi bir darbe kaniti olmaksizin urunun bozuk oldugunu gosteren belirtilerde degisim veya iade imkani tuketiciye taninmak zorundadir. Sonucta kanunu takmayan basimizdakiler, sirketler takmak zorunda.

Her şey ülkenin adalet sistemiyle doğrudan alakalı. Devlet bu tip şeylerde gücünü gösterse hiç bir firma buna cesaret edemez. Bende nokia N97 Telefonumu verdim. Nokia ya o zmn telpa mi başarır mi ne bakıyordu. Sonuçta bu firmalar ünlü firmalar. Ama geldi gitti sonuç değişmiyor. Tamam çok nadir firmalar dikkat ediyor ama neden diğerleri etmiyor? Çünkü karşısındaki dava açsa bile sonuçlanması uzun sürecek sonuçlansa bile itiraz edilecek yine uzayacak. Bu nedenle musteri bu işe giremiyor. Forumda bir sürü konu var. Örneğin bankalar konusu insanlar dava açıyor sonuç alıyorlar ama iade olmuyor. Ayakkabı konusunda ayakkabının tabanının bozuk olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Bu mantıkla çoğu şey iade edilemez. Bir ürünün ayıplı olduğunu kullanmadan nasıl anlayacaksınız? Kulaklık örneğini vermissiniz tamam konumu gereği kulağa giriyor ve sağlık açısından değişimi olmamalı ama benim söylediğim konu ürünün bozuk olmasından dolayı iadesi. Yani kendi zevkim için ben bunu beğenmedim değiştirin demiyorum. Ona bende karşıyım.

• Merhabalar. 3-4 hafta önce bende tab S aldım ama bir sorunum var. İlk aldığım günlerde 3-4 saatte Full şarj olan tablet şu anda 15 saatte falan şarj olmaya başladı. Bu sorunu yaşayan başkaları da var mı acaba?

Birde daha güçlü bir şarj aleti kullansam acaba şarj olma süresi azalır mı? Tablet e herhangi bir yan etkisi olur mu bu şarj aletinin.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: pandorria

Merhabalar. 3-4 hafta önce bende tab S aldım ama bir sorunum var. İlk aldığım günlerde 3-4 saatte Full şarj olan tablet şu anda 15 saatte falan şarj olmaya başladı. Bu sorunu yaşayan başkaları da var mı acaba?

Birde daha güçlü bir şarj aleti kullansam acaba şarj olma süresi azalır mı? Tablet e herhangi bir yan etkisi olur mu bu şarj aletinin.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler..

Şarj aletiyle alakası olabilir mi bilmiyorum ama elektrik şebekenizle de alakalı olabilir. Emin olmanın tek yolu tableti başka bir mekanda aynı aparatlarla şarj etmek.

Bu arada tab s kutusunun içinden çıkan şarj aleti 2A'dır. Tüm tabletlerde kullanılıyor bu sanırım çünkü pil gücü arttıkça daha hızlı(3-4 saat) şarj olmaları için tercih ediliyor dolayısıyla kutusundan çıkan şarj aletinden şaşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35scenic

samsun bayilerinde Tab S yanında kılıf yerine klavye veriyorlar. 1199 tl. ye ancak klavyeye 250 yerine 85 tl istiyorlar nasıl fiyat alınabilir seviy
    edemi.

Satın aldınız mı bilmiyorum ama samsung'un kendi mağazalarında ve teknosa'da geçen hafta sorduğumda devam eden bir kampanya vardı. 1199tl'ye tableti alıyorsunuz yanında orijinal magnetli kılıfını ücretsiz veriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.