Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
60
Favori
142.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsun bayilerinde Tab S yanında kılıf yerine klavye veriyorlar. 1199 tl. ye ancak klavyeye 250 yerine 85 tl istiyorlar nasıl fiyat alınabilir seviy
    edemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Ben bir kaç şey soracağım.

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition ) da S PEN uygulaması vardı yani kalemle yazı yazma özelliği ve kalemi verliyordu.

Samsung Galaxy S Tab 10.5 ise kalem verilmiyor ama S PEN özelliği varmı yada Samsung kalem alarak kullanabilirmiyiz ?

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition ) da sterio ses çıkışı var ama Samsung Galaxy Tab S 10.5 de varmı bu özellik ?

Birde DLNA özelliği varmı ? Nedir bu özellik derseniz.

DLNA (Digital Living Network Alliance) dijital cihazların birbirleri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla geliştirilen bir teknoloji. Bu sayede odamızda cep telefonuyla bilgisayarımızdaki müzikleri dinleyebilir videoları izleyebiliriz. Aynı şekilde televizyon yayının bilgisayarımızdan rahatça izleyebilir tam tersi olarak da öbir bilgisayarımızdaki bir filmi televizyondan izleyebiliyoruz.Yani kısacası tabletimin kapesitesini doldurmadan evdeki bilgisarımda olan filim,müzik vs dosyalarına ulaşıp kullanabilmek.

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition ) var deniyor ama Samsung Galaxy Tab S 10.5 de var mı ?

Kulllana arkadaşlar bilgilenirirse sevinirim.

Selam,

kalem note serisine ait bir özelliktir ve kalem kullanıldıgından note serisinin ekran teknolojisi farklıdır.
    Bu sebeple kalemi tab s serisinde kullanamazsınız.

Stereo ses tab s'de de mevcuttur. Yani iki ayrı hoparlör sağ ve sol tarafta konumlandırılmış.

DLNA mevcuttur.

İyi günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: madmexx

quote:

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition ) da S PEN uygulaması vardı yani kalemle yazı yazma özelliği ve kalemi verliyordu.

Samsung Galaxy S Tab 10.5 ise kalem verilmiyor ama S PEN özelliği varmı yada Samsung kalem alarak kullanabilirmiyiz ?

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition ) da sterio ses çıkışı var ama Samsung Galaxy Tab S 10.5 de varmı bu özellik ?

DLNA (Digital Living Network Alliance) dijital cihazların birbirleri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla geliştirilen bir teknoloji. Bu sayede odamızda cep telefonuyla bilgisayarımızdaki müzikleri dinleyebilir videoları izleyebiliriz. Aynı şekilde televizyon yayının bilgisayarımızdan rahatça izleyebilir tam tersi olarak da öbir bilgisayarımızdaki bir filmi televizyondan izleyebiliyoruz.Yani kısacası tabletimin kapesitesini doldurmadan evdeki bilgisarımda olan filim,müzik vs dosyalarına ulaşıp kullanabilmek.

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition ) var deniyor ama Samsung Galaxy Tab S 10.5 de var mı ?

Selam,

kalem note serisine ait bir özelliktir ve kalem kullanıldıgından note serisinin ekran teknolojisi farklıdır.

Stereo ses tab s'de de mevcuttur. Yani iki ayrı hoparlör sağ ve sol tarafta konumlandırılmış.

DLNA mevcuttur.

İyi günler dilerim.

Bilgi için Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: 35scenic

samsun bayilerinde Tab S yanında kılıf yerine klavye veriyorlar. 1199 tl. ye ancak klavyeye 250 yerine 85 tl istiyorlar nasıl fiyat alınabilir seviy
    edemi.

Selam

Klavye 250 tl. Eksi 85=165 tl indirim yapmış oluyor.

Teknosa kılıf veriyor. Kılıf 140 tl. 132 tl hediye çeki veriyor + 15tl turuncu kart veriyor.
    Axess ile alırsanız 75 tl de puan veriyor. Yani samsung bayiine göre + 197 tl daha indirimli alabiliyorsunuz.
    Ben bu şekilde almıştım.

Yalnız teknosa.com.tr 'de tablet+kılıf kalmamış, magazaya yönlendiriyor. Bilginize

iyi gunler dilerim.

• quote:

quote:

quote:

Selam,

DLNA mevcuttur.

İyi günler dilerim.

Bilgi için Teşekkürler

Rica ederim.

• quote:

quote:

samsun bayilerinde Tab S yanında kılıf yerine klavye veriyorlar. 1199 tl. ye ancak klavyeye 250 yerine 85 tl istiyorlar nasıl fiyat alınabilir seviy
    edemi.

Selam

Klavye 250 tl. Eksi 85=165 tl indirim yapmış oluyor.

Teknosa kılıf veriyor. Kılıf 140 tl. 132 tl hediye çeki veriyor + 15tl turuncu kart veriyor.
    Axess ile alırsanız 75 tl de puan veriyor. Yani samsung bayiine göre + 197 tl daha indirimli alabiliyorsunuz.
    Ben bu şekilde almıştım.

Yalnız teknosa.com.tr 'de tablet+kılıf kalmamış, magazaya yönlendiriyor. Bilginize

iyi gunler dilerim.

Bu arada teknosa.com.tr bugun tekrar tablet+kılıf satışına başlamış. 5 tl de kargo ücretini eklersen 202 olur

Ben de tam teknosa elemanı gibi oldum bugun. Hiç de sevmem ya...

• Teknosa'nın verdiği klavyenin marka modeli nedir acaba arkadaşlar?

Tab-s'e uygun logitech'in type-s klavye kılıf ve samsung'un orjinal klavye kılıfı var ama Türkiye'de daha satışa sunulduğunu göremedim.
  • tabs tablet kılıfını inceledim ama o kadarda kaliteli gelmedi çok ince simli bir dokusu var. Samsung bayisindeki görevlide aynı kanıdaydı.
  • Bende tab s alarak hepsiburadadan aranıza katıldım güle güle kullanın
  • arkadaşlar bugün tab s 8.4 inç'e sonic dash yükledim. oyun acaip takılıyordu. bu oyunu yükleyen var mı? sorun nedir acaba? güç tasarrufu modunda falan değil makina?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Bende tab s alarak hepsiburadadan aranıza katıldım güle güle kullanın

Hayırlı olsun arkadaşım. Sen de Güle güle kullan. Kac inc aldınız?

• Arkadaşlar bir sorum olacak, tableti evdeki network uzerinden film vs transferi için kullandiniz mi?

Router'a bağlı hdd'den transfer hızı yavaş geldi bana. Bağlantı hızı 265Mbps iken 5Mb/s ' geçemedi. Teorik olarak 35-40 Mb/s olmalı

Yoksa router kaynakli diye düşünecegim.
    Teşekkürler

• quote:

tabs tablet kılıfını inceledim ama o kadarda kaliteli gelmedi çok ince simli bir dokusu var. Samsung bayisindeki görevlide aynı kanıdaydı.

Selam, kılıfın iç yüzeyi kaymayan bir yapıya sahip ve içindeki sert malzeme sağlam olduğundan bana kaliteli ve kullanışlı geldi dogrusu. Eğilip bükülmüyor ve miknatislari sayesinde konumu hiç bozulmuyor. Gayet kullanışlı tereddüt etmeyiniz.
  • quote:

quote:

ipad air alacaktım 5s vardı mantıksız olacaktı üstün olmasada iyi derece andorid bilgim vardı uzun zaman lg g3 g2 m8 z1 kullanmış biri olarak tab s 10.5 tercih ettim
  • şöyle bir sorun oldu geçen temple run yükledim. sonra oyunun simgesi ne ana ekranda ne de menü ekranında çıkmadı. tableti açtım kapadım menü ekranına simge geldi. bu neden kaynaklanıyor?

son olarak ayarlar/uygulama yöneticisine girdiğimizde birçok uygulamanın çalışır vaziyette olduğunu görüyoruz. bu uygulamalardan bazılarını kapatsak sorun olur mu? tabletin daha verimli çalışması bakımından?
  • Bende de 10.5 inç modeli var beyler. 16 gb olduğu için hafıza kartı gerekiyor. Hangi hafıza kartını önerirsiniz? 32 gb'lık düşünüyorum. Bir de paralı oyunları filan en iyi nerden indirebilirim acaba
  • Bende bugun ipad air den bu cihaza gecis yaptim 10.5 aldim..teknosadan 1199tlye.. kilif kampanyasi bitmis hicbiryerde yok .. samsung s7000 serisine baglanip internetten dizi izleme imkanim varmi.

• Ben de tabS 10.5 almayı düşünüyorum.
    1. 700mb'lık divx çizgi filmleri veya filmleri bilgisayardaki gibi seyredebilir miyiz? Yani kalitesi nasıl olur? Çamur gibi mi, yoksa bilgisayarın aynısı mı?
    2. pdf şeklinde hazırlanmış sayfaları rahatça gözü fazla yormadan okuyabiliyor muyuz?
    3. otg kablosuyla usb bellek takıp içindeki filmi izleyebilir miyiz?
    4. beyaz renk mi, gri mi?
    5. ya da tabS10.5 mi yoksa ipadair mi sizce? ya da daha ucuza Lg Gpad 2 mi almalı?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 13 Eylül 2014; 4:31:05 >
  • quote:

quote:

quote:

ipad air alacaktım 5s vardı mantıksız olacaktı üstün olmasada iyi derece andorid bilgim vardı uzun zaman lg g3 g2 m8 z1 kullanmış biri olarak tab s 10.5 tercih ettim

Hayırlı olsun.Bende de 5s var.O yüzden ipad almak istemedim ve 8.4 ü aldım. Telefonu kullanmaz oldum.İphonedan paylaştırıyorum interneti dışarda sorunsuzca kullanıyorum 3g ye ihtiyaç kalmıyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.