Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.916
Cevap
60
Favori
142.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ciko44

2 Amper olanını vermişler doğrudur.
    Ucu da uyuyorsa gerisi teferruat

Bunu bana o kaybeden arkadaş verdi.ben ona 2 amperlik ti galiba dedim.o da onu getirmiş.bilinçli alınmış bir şey değil yani.bu konuda çok pimpirikliyim...yani siz 2 A olsun diyorsunuz,gerisi önemli değil öylemi...Demin bir yerde arkadaşın biri yazmış 5.3V olan diye 5V olmaz demiş.siz ne dersiniz.siz de orjinal şerj aleti varsa ,üzerinde ne yazıyorsa buraya aktarabilir misiniz?Sayın ciko44 ,lütfen....Allah razı olsun.Hayırlı ramazanlar bu arada....
  • selimtezz kullanıcısına yanıt
    Evde çakması var (ebay dan almıştım), iş yerinde de orijinal (satın aldığımda kutudan çıkan) kullanıyorum.
    Her ikisinden de bir sıkıntı yaşamadım.
    Hatta akşam unutmazsam resmini de paylaşayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Evde çakması var (ebay dan almıştım), iş yerinde de orijinal (satın aldığımda kutudan çıkan) kullanıyorum.
    Her ikisinden de bir sıkıntı yaşamadım.
    Hatta akşam unutmazsam resmini de paylaşayım.

Valla arkadaşım,orjinalinin bilgilerini ya da resmini paylaşırsan çok sevinirim.Öğretmen arkadaş hergün benden isterd i bende iyilik olsun diye veriyordum..En son sınıfının sergi günü istemişti.yok öğrenci evine götürmüş falan filan.bana benimkisi ile alakası olmayan adaptör getirmiş önce 1A ,bu olmaz deyince 2A getirdi..Kablosu kısa,falan filan.İnan bu kaçıncı başıma gelişi,iyilikten başıma gelenler...İnsanları yemin ettirecekler....
    Tab s ile gelen orjinal adaptör.

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

Orjinali mi kardeş bu.hani 2-3 yıl önce almış olduğumuz......sanki benimkinde yunanca yazı yoktu,hatırlamadım da .zaten hatırlasam problem olmayacak.dün teknosaya baktım,sizin bu resimdekilerden hep...günümüzde bunları mı çıkardılar yoksa...

• bugün bana yukarıda bahsettiğim modelin ambalajı açılmamışını getirmiş.buyur diyor...ben de fazla uzatmadım aldım...resimle benimki bu diyorum o bana ne getiriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimtezz

bugün bana yukarıda bahsettiğim modelin ambalajı açılmamışını getirmiş.buyur diyor...ben de fazla uzatmadım aldım...resimle benimki bu diyorum o bana ne getiriyor...

Hocam ben de kutudan çıkan orijinal şarj adaptörünü kullanıyorum.

Fotoğraftakinin aynısı.

Sanırım üzerindeki yazılar Rusça oluyor.

8.4" olan SM-T700 modelini Nisan 2015'te Samsung Türkiye garantili olarak almıştım.

Hatta altta sanırım üretim tarihi yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 29 Mayıs 2017; 19:37:16 >

• BURADAN nasıl resim yükleniyor arkadaşlar.deniyorum,deniyorum olmuyor....
  •  Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ]
  • sizce bu orjinal mi arkadaşlar....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

Orjinali mi kardeş bu.hani 2-3 yıl önce almış olduğumuz......sanki benimkinde yunanca yazı yoktu,hatırlamadım da .zaten hatırlasam problem olmayacak.dün teknosaya baktım,sizin bu resimdekilerden hep...günümüzde bunları mı çıkardılar yoksa...

"Tab s ile gelen orjinal adaptör. "

Resimdeki orjinal bence 5.0v 2.0A Elindeki işini görür. kablosu sağlam olsun yeterki. bu şarz işinde en çok sorun çıkaran kablolar zamanla performansı yavaş yavaş düşüyor. sonunda 15 saatte dolduracak derece hantallaşıyor. dene bak şarz ediyorsa takma kafana fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 30 Mayıs 2017; 15:49:51 >
  • ebay, dan alış nasıl oluyor arkadaşlar.bizim yerli sitelerden farkı var mı...kargo ücreti,kalite,üçkagıtçılık,orjinallik,dürüstlük,kargo ücreti vb....nasıl oluyor acaba.tavsiye edilir mi..Bilen arkadaşlar varsa ,zahmet olcak ama yazarsa ,sevinirim.teşekkürler...alibaba,amazon da var galiba...
  • tavsiye edebileceğiniz 1,5 metre uzunluğunda kaliteli,hesaplı şarj kablosu var mı????
  • quote:

tavsiye edebileceğiniz 1,5 metre uzunluğunda kaliteli,hesaplı şarj kablosu var mı????
    https://forum.donanimhaber.com/goLastVisit_fav_ajax.asp?t=105832588&rd=yes
    şu konuya bak. özellikle son sayfalarında paylaşılanlardan faydalanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 31 Mayıs 2017; 23:5:50 >
  • quote:

ebay, dan alış nasıl oluyor arkadaşlar.bizim yerli sitelerden farkı var mı...kargo ücreti,kalite,üçkagıtçılık,orjinallik,dürüstlük,kargo ücreti vb....nasıl oluyor acaba.tavsiye edilir mi..Bilen arkadaşlar varsa ,zahmet olcak ama yazarsa ,sevinirim.teşekkürler...alibaba,amazon da var galiba...
    https://forum.donanimhaber.com/yurt-disindan-alisveris-ebay-dealxtreme-aliexpress-destek-sorular-ve-cevaplar--69942003-1280
    bu konuya bak. alışveriş ile ilgili merak ettiğin ne varsa buradan arkadaşlar yardımcı olurlar. ayrıca youtube de ebay alışevriş die arattır son eklenen anlatım videolarındanda yararlanabilrisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 31 Mayıs 2017; 23:6:23 >

• Arkadaşlar,hızlı şarj eden sarj aletleri yani EPTA 20EWE var.Benim tablette de hızlı şarj olma özelliği yok sanırım.Böyle bir alet alırsam boşuna mı almış olurum.(Bayideki kişi öyle dedi.o özelliğin yoksa işini görmez dedi).Tabletime veya telefonuma zarar verir mi?

Ha bu arada o zatın verdiği aleti denedim....1 saatte % 22 şarj yaptı...Baya bir ısınmıştı...ben de söktüm...Aletin üzerindeki yazılar baya bir soluk,orjinalliğinden emin olamadım bu yüzden..Kablosunun üzerinde yuvarlak bir etiket yapışıyor ve üzerinde de mavi harflerle ENS yazıyor..ne demekse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimtezz -- 2 Haziran 2017; 2:26:21 >
  • quote:

Arkadaşlar,hızlı şarj eden sarj aletleri yani EPTA 20EWE var.Benim tablette de hızlı şarj olma özelliği yok sanırım.Böyle bir alet alırsam boşuna mı almış olurum.(Bayideki kişi öyle dedi.o özelliğin yoksa işini görmez dedi).Tabletime veya telefonuma zarar verir mi?

Ha bu arada o zatın verdiği aleti denedim....1 saatte % 22 şarj yaptı...Baya bir ısınmıştı...ben de söktüm...Aletin üzerindeki yazılar baya bir soluk,orjinalliğinden emin olamadım bu yüzden..Kablosunun üzerinde yuvarlak bir etiket yapışıyor ve üzerinde de mavi harflerle ENS yazıyor..ne demekse...

tablet 1 satte %22 çok iyi daha ne istiyorsun hocam. sen bence gereğinden fazla paranoyaklık yapıyorsun. sana aslan gibi orj şarz aleti vermiş. çok abartılı olmadığı sürece bir miktar bu ayz aylarında ısınması normal çünkü şarz aleti ve kablo iyi durumda belliki tam kapasite akım çekiyor. benim yerimde olsan ne yapçan saatte % 15 i göremiyoruz.

• iyi de çok ısındı,elim yaktı neredeyse..5-6 saat kendi başına bıraksam,maazallah yangın çıkartır diye düşündüm....o aleti telefon şarjında belki kullanırım,ama tablette biraz risk....
    Şu hızlı şarj yapan alet için ne dersiniz...ha benim derdim hız olayı değil,yanlış anlaşılmasında...
    EPTA 20EWE modelleri yanlış anlamadıysam benim tablete en yakın değerde olduğu için..o da hızlı şarjlıymış..tablete veya telefona zararı olur mu,UYUM SAĞLAR MI...9.0V 1.67A or 5.0V 2A yazıyor,sizce EPTA12EWE mi ya da EPTA 20EWE mi daha uygun.Günümüzde samsung bayilerinde sadece bu 2 model var...başka da yok...sizin o resmini koyduğunuz orjinal model internette bile yok,maalesef...keşke olsa da alsam....EPTA20EWE den internetten sipariş vermeyi düşünüuorum 1-2 gün içinde.Orjinal yazıyor 25-30 TL civarı.(bir de bunlarda çakme çıkarmış :( )...1-2 tane da kablosundan alacağım...
    Bu arada hepinize çok teşekkür ederim,benim gibi paronayak la uğraştığınız için...:) Hayırlı ramazanlar...

• quote:

iyi de çok ısındı,elim yaktı neredeyse..5-6 saat kendi başına bıraksam,maazallah yangın çıkartır diye düşündüm....o aleti telefon şarjında belki kullanırım,ama tablette biraz risk....
    Şu hızlı şarj yapan alet için ne dersiniz...ha benim derdim hız olayı değil,yanlış anlaşılmasında...
    EPTA 20EWE modelleri yanlış anlamadıysam benim tablete en yakın değerde olduğu için..o da hızlı şarjlıymış..tablete veya telefona zararı olur mu,UYUM SAĞLAR MI...9.0V 1.67A or 5.0V 2A yazıyor,sizce EPTA12EWE mi ya da EPTA 20EWE mi daha uygun.Günümüzde samsung bayilerinde sadece bu 2 model var...başka da yok...sizin o resmini koyduğunuz orjinal model internette bile yok,maalesef...keşke olsa da alsam....EPTA20EWE den internetten sipariş vermeyi düşünüuorum 1-2 gün içinde.Orjinal yazıyor 25-30 TL civarı.(bir de bunlarda çakme çıkarmış :( )...1-2 tane da kablosundan alacağım...
    Bu arada hepinize çok teşekkür ederim,benim gibi paronayak la uğraştığınız için...:) Hayırlı ramazanlar...

şimdi sen şarz aletine bağlıyorsan ısınmasını. şarj aletini kontrol et. üzerinde yazan voltaj ve çektiği akım amper olarak ölç bunlar doğruysa ısınmayı şarj aletine bağlaman yersiz. en azından etrafından bir samsung şarz cihazı bul. illaki çevrende birisinde samsung telefon vardır yeni nesillerden. bak dene ısınma olayınıda görmüş olursun karşılaştır.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.