Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
60
Favori
142.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

Evet 2. El aldım
    Çizik darbe olmamasına dikkat ettim
    T808 modelini bilmiyorum t807 çok güzel bir tablet
    Garantili bulursanız daha iyi olur

üstad, teşekürler,

ben pc uydu alıcı konusunda iyiyim ama tablet ihtiyacım olmadığından yabancı idim.
    ürün ararken 10.5 12.2 samsung tabletlere baktım. 10.1 en son düşünüyorum.
    tabi bu saydığım ürünler sizin aldığınızda dahil, 3 yılı aşkın ürünlermiş,
    ben bunu bilmediğimden sahibinden alıcı olmaya kalktım sonra biraz araştırınca 2014 ve 2015 yılları ürünleri olduklarını gördüm.
    bu durumda 2. el olan ürünlerde bataryası ömrünü tamamlama durumuna gelmemişmidir,
    mesela ilk başta 1 gün 2 gün duruma göre giden batarya kullanıcının film-oyun vs. durumlarından dolayı 2017 ye kadar kullandı ise iyice ölü duruma gelmez mi.
    şarj cihazı orijinal olmazsa aşırı ısınma-giriş portu yanması, şişme bataryayı bozma anakarta zarar verme vs. yapma durumları var,
    insanlar jelatinli az kullanılmış vs. diyor ama 3 yılda normal kullanılsa bile özellikle batarya şarj durumu kötü olmaz mı

ben özellikle bu konuda çekinceliyim ve sizden 2.el cesaretinizi tebrik ederek bunları merak ettiğimi bildirmek isterim.
    600-1200 tl arası galaxy t808-807 10.5 inç ve galaxy pro 900 12.2 inç var sahibinden de
    açıkçası alıp sonra para çöp olsun istemiyorum.
    isteğim bahsettiğim inçler, fazla da para olmadığından ıpad s. bakamıyoruz.

yani 2.el için bu tür risk durumları hep vardır, hani ankara elden olsa bile içini açıp bakamazsınız
    şans mı diyeceğiz,
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

quote:

Evet 2. El aldım
    Çizik darbe olmamasına dikkat ettim
    T808 modelini bilmiyorum t807 çok güzel bir tablet
    Garantili bulursanız daha iyi olur

üstad, teşekürler,

ben pc uydu alıcı konusunda iyiyim ama tablet ihtiyacım olmadığından yabancı idim.
    ürün ararken 10.5 12.2 samsung tabletlere baktım. 10.1 en son düşünüyorum.
    tabi bu saydığım ürünler sizin aldığınızda dahil, 3 yılı aşkın ürünlermiş,
    ben bunu bilmediğimden sahibinden alıcı olmaya kalktım sonra biraz araştırınca 2014 ve 2015 yılları ürünleri olduklarını gördüm.
    bu durumda 2. el olan ürünlerde bataryası ömrünü tamamlama durumuna gelmemişmidir,
    mesela ilk başta 1 gün 2 gün duruma göre giden batarya kullanıcının film-oyun vs. durumlarından dolayı 2017 ye kadar kullandı ise iyice ölü duruma gelmez mi.
    şarj cihazı orijinal olmazsa aşırı ısınma-giriş portu yanması, şişme bataryayı bozma anakarta zarar verme vs. yapma durumları var,
    insanlar jelatinli az kullanılmış vs. diyor ama 3 yılda normal kullanılsa bile özellikle batarya şarj durumu kötü olmaz mı

ben özellikle bu konuda çekinceliyim ve sizden 2.el cesaretinizi tebrik ederek bunları merak ettiğimi bildirmek isterim.
    600-1200 tl arası galaxy t808-807 10.5 inç ve galaxy pro 900 12.2 inç var sahibinden de
    açıkçası alıp sonra para çöp olsun istemiyorum.
    isteğim bahsettiğim inçler, fazla da para olmadığından ıpad s. bakamıyoruz.

yani 2.el için bu tür risk durumları hep vardır, hani ankara elden olsa bile içini açıp bakamazsınız
    şans mı diyeceğiz,
    teşekkürler

benim lg g3 garantisiz olduğundan bozulunca öylece kalakaldım
    garantili olsa servis arızalı anakartı veya telefonu sıfırıyla değiştirirdi

hesap yapalım
    telefonu 800 tlye almıştım
    2 sene full kullandım 2-3 batarya eskittim (batarya tanesi 17 tl civarı)
    anakart yandı
    çıkma anakart alıp takabilirim
    veya

ekran
    pil
    arka ve ön kamera
    mikrofon portu
    arka kapak
    kasa
    imei kaydı

satabilirim bir miktar para elime geçebilir
    aradaki farkı da kullandığıma sayarım
    ikinci el aldığım için alırken kazandım
    telefonun fiyatı da düştü
    şuan çok fazla zararda sayılmam yine de; sıfır almış olsam zarar büyük olurdu asıl

en ideali garantili az kullanılmış ikinci el
    garantisiz alınca da fiyatı ona göre düşük oluyor

Pil meselesine gelince
    4normal modda 6 saat tasarrufmodunda gidiyor batarya gayet yeterli
    zaten lityum ion batarya boşta kalınca hemen takıyorum şarja
    aliexte batarya 16-18 dolar civarı
    değiştirmeye gerek duymuyorum
    5.3v 2 amper orijinal şarj aleti
    kafanıza takılıyorsa daha düşük amperle şarj edin

batarya şişse arka kapaktan belli eder zaten
    içini açar değiştiririz

mis gibi android 807 varken ipad alınmaz
    2560x1600 4 milyon piksel var bunda
    yeni çıkan tabletler bile 3 milyon pimsel civarı içime sinmedi yeni modeller
    hem fiyatı da uçuk

özetle t807 alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 18 Mayıs 2017; 12:59:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

Arkadaşlar bu cihazda hdmi bağlantısı yapınca cihazın kendin ekranını kapatmanın bir yolu yokmu ben mi bulamadım?

Klavye üzerinde o ise yarar bir tuş vardır belki

@PUNTO MULTIJET ; Sanırım android cihazlarda böyle bir durum yokmuş ama VLC Player in kendi özelliği varmış bu şekilde.. Hdmi bağlıyken cihazın ekranını kapatıyor.. Tam istediğim gibi.. Ne varsa yine açık kaynak kodunda var.. ( Bu arada ben Simplerstock rom kurdum. Orjinal romun gereksiz uygulamalardan temizlenmiş hali.. Orjinal hali ile cihazın içi Ümraniye çöplüğü gibiydi :)

@BILGILI ; Hocam cihaz çok güzel tavsiye ederim ama 1000 tl edecek bir cihaz kesinlikle değil.. O paralara çıkacaksanız ipad air 2 ye bakmanizi öneriririm.. Benim için bu cihazı tercih sebebi yapan ekran ve cihaz boyutu. Bundan büyüğü laptop gibi geliyor bana.. küçükleri de malum telefonlar büyüdüğü için gereksiz.. Bende 2. El aldım..(sıfır gibi) Sizde bu ekran boyutu konusunda israrci iseniz pek fazla alternatif yok ama aynı ekran ve kasa oranında ancak güncel işlemcili Huawei mediapad m3 muthis bir cihaz. Bakmanizi tavsiye ederim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • T807 yi telefon olarak kullanabilen var mı?

• ilgi duyarak cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.
    inceleme önerilerinizi dikkate alacağım,
  • T807 ile 4k video oynatamiyorum

Mx player ile acabildim kesik kesik izleniyor onunla da

Grafik islemci yetersiz sanirim

2k da sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vlc ile dene birde
  • Samsung sitesinde.Tab s sm-t800 android 7 yazilimi görünmüyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: CeNTiLMeN

vlc ile dene birde

vlc daha beter denedim şimdi
    mx player çok yavaş da olsa oynatıyor yazılımla

t807 tabletin donanımı 4k yı desteklemiyor malesef
    lg g3 telefon 4 çekirdekli 4k da sorunsuz
  • 4k videonun kaynağı tablettemi? youtubede falanmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeNTiLMeN

4k videonun kaynağı tablettemi? youtubede falanmı?

tablete yükledim açmıyor
    4k bir video indirip deneyin daha anlaşılır olur
  • şu videoyu indirip denermisin?
    https://www.youtube.com/watch?v=iNJdPyoqt8U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 25 Mayıs 2017; 21:52:1 >
  • Arkadaşlar sıfır ayarında faturalı garantili orijinal kılıflı t700 arıyorum satan varsa özel mesaj atsın lütfen. Bugün sahibinden de birisi ile anlaşmama rağmen adam kargo ile göndermem diye tutturdu diye alamadım. :(
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    pdateknoloji sitesinde genpadan temin edilmiş ürünler satılıyor, bir bakmanızı tavsiye ederim.
  • ebugra E kullanıcısına yanıt
    Kılıf aramıyorum hocam cihaz arıyorum ama tabi kılıfı da dahil şekilde. Teşekkürler yine de...
  • Mrb Arkadaşlar

Tabs T700 model tabletim oyun oynadığım zamanlarda reset atıyor. Aynı sebeple 4-5 ay once garantiden servise verdim karga falan derken 1 ay sonra formatlayip geri vermisler. Normal kullanımda sıkıntı yok. Oyuna girince belli bir süre sonra resetliyor. Phoneinfo programiyla baktığımda işlemci 80 derece civarinda oluyor oyunlarda.

Aynı sıkıntıyı yasayan yada çözüm bulan oldumu. Ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ormancı51 -- 28 Mayıs 2017; 1:5:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormancı51

Mrb Arkadaşlar

Tabs T700 model tabletim oyun oynadığım zamanlarda reset atıyor. Aynı sebeple 4-5 ay once garantiden servise verdim karga falan derken 1 ay sonra formatlayip geri vermisler. Normal kullanımda sıkıntı yok. Oyuna girince belli bir süre sonra resetliyor. Phoneinfo programiyla baktığımda işlemci 80 derece civarinda oluyor oyunlarda.

Aynı sıkıntıyı yasayan yada çözüm bulan oldumu. Ne tavsiye edersiniz.

Pc olsa islemcinin veya ekran kartının termal macunu eskimistir derdim
    Aldığında bu sorun yoksa kullandıkça ortaya çıkmışsa işlemci macunundan olabilir veya ped herneyse

Civardaki başka servislere götür
    Değişim falan işte
    4 kere aynı arızayı verirse değişim veya para iadesi diye birşey vardı sanırım
    Orasını araştır derim

• Arkadaşlar samsung tab s 10.5 SM-T800 tabletimin şarj aletini birisine verdim.o da kaybetmiş :( Orjinalini almak istiyorum ama,model numarasını bilmiyorum.İçinizde bu modelden tableti olan varsa ve de elinde orjinal şarj aleti varsa ürünün MODEL NUMARASINI buraya yazarsa çok sevinirim...Bana ETA-U09EWE MODEL NUMARALI 2A alet verdi.orjinal mi değil mi,zararlı olur mu emin olamadım.lütfen yardım....
  • selimtezz kullanıcısına yanıt
    2 Amper olanını vermişler doğrudur.
    Ucu da uyuyorsa gerisi teferruat
  • Arkadaşlar samsung tab s 10.5 SM-T800 tabletimin şarj aletini birisine verdim.o da kaybetmiş :( Orjinalini almak istiyorum ama,model numarasını bilmiyorum.İçinizde bu modelden tableti olan varsa ve de elinde orjinal şarj aleti varsa ürünün MODEL NUMARASINI buraya yazarsa çok sevinirim...Bana ETA-U09EWE MODEL NUMARALI 2A alet verdi.orjinal mi değil mi,zararlı olur mu emin olamadım.lütfen yardım....
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.