Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.309
Cevap
36
Favori
407.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@by-fx:

Peki, USB çoklayıcı ile vınn bağnlatısı yaparak internete bağlanma şansımız var mı?

USB çoğaltıcı konusunu bilmiyorum ama Vınn'ın içindeki Sım kartını çıkarıp tablete takarsan sanırım olacaktır.

peki Hocam,

wi-fi olanlarda sim kartı yuvası yok diye biliyorum, bu doğru mu? eğer doğruysa o zaman mecburen 3g özellik olanından almam gerekecek. Benim düşüncem, 3g için fazla fiyat farkı vermemek..
  • wifi ve aparatı olan biri bunu denemeli o halde. gerçi 3g versiyonu olupta kart takmadan da aparatı olan deneyebilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

youtube bende yuklu root ve rom yapti cokda guzel calisiyor :)

root ladıktan sonra kg9 u mu kurdun ? ve sonrasında mı marketten aktif hale geldi youtube ?

once kg 9 sonra root sonra rom yuklendi
  • quote:

quote:

quote:

youtube bende yuklu root ve rom yapti cokda guzel calisiyor :)

root ladıktan sonra kg9 u mu kurdun ? ve sonrasında mı marketten aktif hale geldi youtube ?

once kg 9 sonra root sonra rom yuklendi

Peki biraz detay verir misin? Yani ben Turkcell den aldlm kg7 yuklu ve guncelleme denedigimde yeni surum yok diyor kg9u nasil yukledin ve youtube hangi asamada yuklendi rom sonrasi mi root sonrasi mi yoksa kg9 sonrasimi?

• Oncelikle abdroid de resmi ve resmi olmayan surumler oldugunu belitmeliyim bu yuzden cihazinizi kies bagladiginizda herhangibir guncelleme bulunmuyor kg 9 resmi olmayan guncellemedir bunun amaci sizin yasadiginiz gibi youtube yada bir baska program duzgun calismaz yada eksik ise programlamacilar var olan surumunbustunde oynar ve eksikleri tamamlar
    surum guncellemenin nasil yapilacagiwww.yesilcin.com adresinde var burda guncellemeler yapilabilir ve root rom islemleri hakkinda bilgi alabilirsiniz
  • quote:

Oncelikle abdroid de resmi ve resmi olmayan surumler oldugunu belitmeliyim bu yuzden cihazinizi kies bagladiginizda herhangibir guncelleme bulunmuyor kg 9 resmi olmayan guncellemedir bunun amaci sizin yasadiginiz gibi youtube yada bir baska program duzgun calismaz yada eksik ise programlamacilar var olan surumunbustunde oynar ve eksikleri tamamlar
    surum guncellemenin nasil yapilacagiwww.********.com adresinde var burda guncellemeler yapilabilir ve root rom islemleri hakkinda bilgi alabilirsiniz

DH reklam engelleyicisi.

Şaka bi yana yeşilcin candır. iPad'in uygulamaları beni cezbetmese bunu alırım ama. Bi de bunun 16 GB'lık fiyatına 64 GB iPad alırsın
    Not: 3G kullanmıyorum.

• quote:

Oncelikle abdroid de resmi ve resmi olmayan surumler oldugunu belitmeliyim bu yuzden cihazinizi kies bagladiginizda herhangibir guncelleme bulunmuyor kg 9 resmi olmayan guncellemedir bunun amaci sizin yasadiginiz gibi youtube yada bir baska program duzgun calismaz yada eksik ise programlamacilar var olan surumunbustunde oynar ve eksikleri tamamlar
    surum guncellemenin nasil yapilacagiwww.yesilcin.com adresinde var burda guncellemeler yapilabilir ve root rom islemleri hakkinda bilgi alabilirsiniz

Yanlış bilgilendirmeyelim!...

Galaxy 10.1 7500 modeli için K9 sürümü KIES üzerinden resmi olarak zaten yayınlanmıştır. Turkcell kendi ROM un güncellemeyi geçememiş olması başka ülkelerin bölgelerin ROM larının daha günceli olmayacağı anlamına gelmez ... İşte bu yüzden Turkcell gibi operatörler güncellemeleri herzaman geç yapılır.... K9 sürümü Kies üzerinden resmi olarak yayınlanmıştır...

İşte kanıtı :

http://www.samfirmware.com/apps/blog/entries/show/7903049-kies-updates-week-30-

Turkcell den eşzamanlı bir hafta bile geciklemeli güncelleme beklemek biraz saflık olur .. En son güncellemeler Avrupa merkezli sürümlerden çıkmaktadır... Sonuçta hepsinde full Türkçe desteği var..

Ayrıca arasürümler de yayınlanmakta ama RESMİ Kies üzerinden yayınlanan K9 gibi güncellemeler de daha çoktur...

Genel olarak Türkiye'ye özel operatörlü firmware ler veya operatörsüz olsun... En son güncellemeler için Avrupa Merkezli veya Ingiltere deki firmware lere geçmek akıllıca olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 29 Ağustos 2011; 8:17:39 >

• Birazda paylaşım olsun

Android 3x tablet sahiplerine tavsiye bir uygulama :

Splashtop Remote Desktop HD 1.9.6.5

Uzaktan erişim farklı işletim sistemlerini desteklemektedir... Uzmanlarca en iyisi olduğu söyleniyor...

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

Direk indirme linki tabletten de indirilebilir beklemeden işte :

http://www.apktop.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=Splashtop_Remote_Desktop_HD_v1.9.6.5.apk

• Dün tableti Turkcell den 1399 a aldım. Beyaz renk. İlk defa android kullanıcağım arkadaşlar önerileriniz nelerdir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Dün tableti Turkcell den 1399 a aldım. Beyaz renk. İlk defa android kullanıcağım arkadaşlar önerileriniz nelerdir :)

Hayirli olsun ilk sayfada neler yapman gerekdigi yaziyor
  • Smart zabiki resmi ve reami olmayandan kastim bolgesel farkliliklar ama bunu yeni android kullanicilarina anlatmak zor ona bakarsan almanyada bile k9 gelmedi ;)) yanlis bilgilendirme degil ;) yalin anlatim desek ;)
  • quote:

Dün tableti Turkcell den 1399 a aldım. Beyaz renk. İlk defa android kullanıcağım arkadaşlar önerileriniz nelerdir :)

Hayırlı olsun.. kullanıcılara ekliyorum
  • root işlemi yapabilmek veya sürüm yükseltmek için kies şart mı? kies cihazı bazen görüyor bazen görmüyor problemli bir yazılım
  • Arkadaslar bu ilk sayfada aldiginiz da yapmaniz gerekenler de bi kac degisiklik istiyorum.

8.madde de flash kullani mi icin baska bi browser onermisiniz flashhi tamamen duzgun kullanmalari icin adobe airri kurmalari yeterlidir.
    10. Madde ise cok gereksiz bence ipad forumundan biri girse bosu bosuna tatsizlik ayrica burda biz para oduyoruz bu aletlere herkesin kisisel tercihi istedigini alabilir ama bizde oyle degil ustune para veriyolarmis gibi aleti savunuyoruz cok gereksiz bi davranis buda bana gore.

Bunlar benim kissel goruslerim belirtmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

quote:

Hayırlı olsun.. kullanıcılara ekliyorum

tşkler hocam.
  • asus transformer'in animasyonlu arka planı çok güzel paylaşmak istedim
    http://www.fileserve.com/file/AbsvF9S/Asus_MyWater_signed.apk
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

asus transformer'in animasyonlu arka planı çok güzel paylaşmak istedim

animasyonlu duvar kağıtlarında sizlerde de geçiş daha ağır olduğunu hissediyor musunuz arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar modemimin şifresi harf ve rakamlardan oluşuyor, Galaxy Tab P 1000 ve 10.1 sürümlerinde Wi-Fi ile bağlanamayacak mıyım alınca?
    Cevap verirseniz sevinirim 1-2 saat sonra almaya gideceğiz
  • Benimkide rakam ve harflerden oluşuyor ve wifi ile sorunsuz bağlanıyorum problem yok şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khaos

asus transformer'in animasyonlu arka planı çok güzel paylaşmak istedim

animasyonlu duvar kağıtlarında sizlerde de geçiş daha ağır olduğunu hissediyor musunuz arkadaşlar ?

Hafif takilmalar var haklısınız büyük ihtimalle touchwiz kaynaklı

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.