Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.309
Cevap
36
Favori
407.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alfren

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Dün tableti Turkcell den 1399 a aldım. Beyaz renk. İlk defa android kullanıcağım arkadaşlar önerileriniz nelerdir :)

Hayırlı olsun.. kullanıcılara ekliyorum

Bugün Bandırma'da ki Turkcell bayiden cihazı almak istedim ama kontratsız satmadıklarını söylediler. mecburen, bayram sonu tatil dönüşünde Mersin'de almaya çalışacağım.

Bayilerin böyle satmama şansı var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

quote:

quote:

Dün tableti Turkcell den 1399 a aldım. Beyaz renk. İlk defa android kullanıcağım arkadaşlar önerileriniz nelerdir :)

Bugün Bandırma'da ki Turkcell bayiden cihazı almak istedim ama kontratsız satmadıklarını söylediler. mecburen, bayram sonu tatil dönüşünde Mersin'de almaya çalışacağım.

Kontratlı ve kontratsız olmak üzere iki ayrı stoğu vardır bayilerin.. kontratsız stoğu tükenmiş olabilir diyeceğim ama forumda bile 23 kullanıcı varken Bandırma'da stoklar nasıl erir bilmiyorum Müşteri hizmetlerine durumu bildirmenizde fayda var, keyfi davranıyor olabilirler..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

quote:

quote:

Kontratlı ve kontratsız olmak üzere iki ayrı stoğu vardır bayilerin.. kontratsız stoğu tükenmiş olabilir diyeceğim ama forumda bile 23 kullanıcı varken Bandırma'da stoklar nasıl erir bilmiyorum Müşteri hizmetlerine durumu bildirmenizde fayda var, keyfi davranıyor olabilirler..

aynı bayiden vınn aldın dün, turkcell platin üyelere yaptığı kampanya ile, cihazı ücretsiz sadece 3 aylık kontrat yaparak veriyor, bunu bile zorla alabildim, bizim böyle bir uygulamadan haberimiz yok, cihaz bedeli ödeyeceksiniz dediler, müşteri temsilcisini aradım, o bayi ile görüştü de öyle alabildim. Küçük bir yer olunca ve tek ana bayi olduğu için her halde keyfi uygulama yapıyor.

• quote:

Arkadaşlar ilk mesajın biraz daha kapsamlı hale sokmak istiyorum..neler eklenir, hangi bilgiler konulur.. tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum..

ayrıca,

İlk mesajda -GALAXY TAB 10.1 KULLANICILARI- bölümünde cihazı kullanan üyelerin nickleri yer alacak..
    nickini eklememi isteyen lütfen belirtsin..

Bence 10.1 ile sorunsuz çalışan uygulama değil ama oyunları ekleyebiliriz. markette ücretli veya ücretsiz olarak farketmez ancak bizdeki ürün ile tam ekran ve sorunsuz açılan oyunları ekleyebiliriz. uygulama kısmı çok karışır çünkü çok fazla var ancak kaliteli oyunları seçebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

Arkadaşlar bazı oyunlarda benim grafikler çıkmıyor bazılarında ise sorunsuz açılıyor aşağıda Gangster ve PES2011 örneklerini iletiyorum. çözümünü bilen var mı ?

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU  SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU  SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

Arkadaşlar dünden sonra bugünde bazı oyunları deneyeyim dedim ama malesef grafikler beyaz çıkıyor sanki ekran kartı oraları işleyemiyor render edemiyor gibi texture ları. Deneyen oldu mu hiç ? Birde her oyun için 400 ila 900 mb data indiriyor alet bekliyor ama sonuç hüsran. son denediğim oyun Brothers_In_Arms_2__Global_Front görüntü şu şekilde:

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

• Turkcell'den aldığım tableti birkaç gün kullandıktan sonra ekranın ortasına yakın kısmına dokunduğumda ekran camının altında ufak sıvı geçişlerini fark ettim. Özellikle arka plan koyu olduğunda bariz görülüyor.

Benzer sorunu yaşayan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

root işlemi yapabilmek veya sürüm yükseltmek için kies şart mı? kies cihazı bazen görüyor bazen görmüyor problemli bir yazılım

Hayir gerekmez root islemi Odin adli program ustunden yapilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostdream

Turkcell'den aldığım tableti birkaç gün kullandıktan sonra ekranın ortasına yakın kısmına dokunduğumda ekran camının altında ufak sıvı geçişlerini fark ettim. Özellikle arka plan koyu olduğunda bariz görülüyor.

Sıvı baloncuklar gibi mi? resim koyabilirmisiniz?
  • alfren oyun listesine
    Smurai II vengeance
    riptide gp
    pinball hd
    bangbang racing
    GUERILLA BOB THD
    eklermisin yeni tegra 2 uyumlu oyunlari yukluyorum cihazin hakkini veren uygulamalar tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Turkcell'den aldığım tableti birkaç gün kullandıktan sonra ekranın ortasına yakın kısmına dokunduğumda ekran camının altında ufak sıvı geçişlerini fark ettim. Özellikle arka plan koyu olduğunda bariz görülüyor.

Fotoğraflarını çektim fakat farkedilmiyor.

Ekranı kapatıp panelin tam ortasına hafifçe bastırınca alenen belli oluyor. Baloncuk şeklinde değilde birbirleriyle bağlantılı sıvı şeklinde, neredeyse ekranın ortasında 5 cm çapında bir alanda etkili. Parmağımı çektiğimde bu sıvı ortadan kayboluyor. Ekranın köşelerine yakın yerlerine yaptığım denemelerde sorun yok. Üretim hatası mı genel bir durum mu merak ettim şimdi.

Ekranın ortası çok esniyor bu nedenle olabilir diye düşünüyorum, ayrıca bu sıvının adı yanlış bilmiyorsam likid kristal olması lazım..

Eğer sizlerde aynı problem söz konusu değilse, kanımca benim lcd'nin orta kısmı iyi desteklenmemiş gibi gözüküyor..

• quote:

quote:

quote:

Ekranı kapatıp panelin tam ortasına hafifçe bastırınca alenen belli oluyor. Baloncuk şeklinde değilde birbirleriyle bağlantılı sıvı şeklinde, neredeyse ekranın ortasında 5 cm çapında bir alanda etkili. Parmağımı çektiğimde bu sıvı ortadan kayboluyor. Ekranın köşelerine yakın yerlerine yaptığım denemelerde sorun yok. Üretim hatası mı genel bir durum mu merak ettim şimdi.

Ekranın ortası çok esniyor bu nedenle olabilir diye düşünüyorum, ayrıca bu sıvının adı yanlış bilmiyorsam likid kristal olması lazım..

Eğer sizlerde aynı problem söz konusu değilse, kanımca benim lcd'nin orta kısmı iyi desteklenmemiş gibi gözüküyor..

Çok iyi anladım durumu..
    Bu kesinlikle fabrikasyon bir sorun.. aldığınız yere götürün ve değişim talep edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

alfren oyun listesine
    Smurai II vengeance
    riptide gp
    pinball hd
    bangbang racing
    GUERILLA BOB THD
    eklermisin yeni tegra 2 uyumlu oyunlari yukluyorum cihazin hakkini veren uygulamalar tavsiye ederim.

Tamamdır..

• Fotoğraflarını çektim fakat farkedilmiyor.

Çok iyi anladım durumu..
    Bu kesinlikle fabrikasyon bir sorun.. aldığınız yere götürün ve değişim talep edin.

Evet haklısınız yarın götürüp değişim talep edeyim..

Satın almaya gittiğimde elaman ilk beyaz modelden getirmişti, hayır siyah istiyorum diyen bendim.. Keşke demekten nefret ediyorum.. :))

• Orijinalden alıntı: Lostdream

Çok iyi anladım durumu..

Evet haklısınız yarın götürüp değişim talep edeyim..

Satın almaya gittiğimde elaman ilk beyaz modelden getirmişti, hayır siyah istiyorum diyen bendim.. Keşke demekten nefret ediyorum.. :))

Sağlık olsun hocam.. oluyor böyle şeyler, buna benzer bir sorunu iPad alırken yaşamıştım..
    Camın altında ufak baloncuklar vardı.. (sıvılaşmamış).. değiştirmiştim 2 hafta kadar sonra.

Kullanıcılara ekledim.. konumuza ve tabi foruma hoş geldiniz

• Teşekkür ederim @Alfren , hoşbulduk.

Peki tableti fabrika çıkış durumuna getirmek için ne yapmamız gerekiyor. Root falan yapılmadı sadece kayıtlı parolalarım kurduğum yazılımlar kaldırılsın istiyorum.

Edit : Tamam buldum.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lostdream -- 29 Ağustos 2011; 23:06:24 >
  • ingiltere'de bir arkadaşım var. ipad 2 32gb 3g+wifi veya galaxy tab 10.1 32gb 3g+wifi'den birini seçmem gerekiyor. fakat kafam karışık. en az 5 sene kullanmayı planlıyorum, çoğunlukla internet, küçük kızım için çizgi film vs.,oyun ve e-book maksatlı kullanıcam. bir de yurtdışından gelen cihazların garantisi üretici firmadan mı oluyor? 3g'si TR ile uyumlu olur mu?alacağım cihazın yanında illa ki neler almalıyım(kılıf,adaptör vs.)yardımlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: scribble

ingiltere'de bir arkadaşım var. ipad 2 32gb 3g+wifi veya galaxy tab 10.1 32gb 3g+wifi'den birini seçmem gerekiyor. fakat kafam karışık. en az 5 sene kullanmayı planlıyorum, çoğunlukla internet, küçük kızım için çizgi film vs.,oyun ve e-book maksatlı kullanıcam. bir de yurtdışından gelen cihazların garantisi üretici firmadan mı oluyor? 3g'si TR ile uyumlu olur mu?alacağım cihazın yanında illa ki neler almalıyım(kılıf,adaptör vs.)yardımlarınızı bekliyorum..

Kızınız için düşünüyorsanız iOS daha mantıklı bir tercih olur.. Android iyidir hoştur ama bir çocuk için biraz fazla karışıktır

• Arkadaslar beni de ekleyin lutfen.. Son iftara saatler kala erken bir bayram hediyesi aldim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

Arkadaslar beni de ekleyin lutfen.. Son iftara saatler kala erken bir bayram hediyesi aldim :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın.. ekledim
  • oyunlarda grafiklerin çıkmaması ile ilgili sanırım kimsenin bilgi birikimi yok henüz ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.