Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizdede şöyle atıyorum Samsung Browserda linke tıklayıp kopyalamak istediğiniz zaman böyle sanki telefon kasıyomuş gibi davranıyor mu. Eski külüstür telefonlar gibi. Böyle birşey kopyalamak istediğimde çok yavaş geliyor o Kopyala, tümünü Seç yazan pencere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bugünkü gelen güncelleme ile parmak izin okuyucu baya hızlandı gibi geldi bana.
    Bugünki güncelleme derken? nisan güncellemesi mi?
  • Arkadaşlar s9 plus ile s10e arasında kaldım, ikisi de aynı fiyata gelecek bana. Sizce hangisini tercih etmek daha mantıklı?
    Öncelikli beklentilerim batarya performansı, kulaklık ses çıkış kalitesi ve ekran kalitesi.
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Arkadaşlar s9 plus ile s10e arasında kaldım, ikisi de aynı fiyata gelecek bana. Sizce hangisini tercih etmek daha mantıklı?
    Öncelikli beklentilerim batarya performansı, kulaklık ses çıkış kalitesi ve ekran kalitesi.
    Teşekkür ederim
    bence burada tek belirleyici etken ekranın büyüklüğü. Ona karar vermelisin. Telefon ölçülerine bak derim. Ona göre hareket et derim.
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    S10E alma bence. S9 Plus al derim. Batarya performansı muhakkak S10E'den çok çok daha iyi olacaktır. Biz burada S9 kullanıcıları olarak 1 günü çıkarıyoruz ama ekran süreleri max 4 saat falan. S10E'de 3100 mah olması lazım. Aynı pil performansı görecektir. Ekran büyüklüğü sıkıntı değilse S9 Plus derim. Hem S9 Plus'da x2 zoom var.

Diğer bir konu ise, güncelleme konusu. S10E bir sene daha fazla güncelleme alacak.
  • Nisan güncellemesi ile geriye dönüş kapanacağından Oreo ya geri döndüm. BRJ6 sürümüne
    Aslında Pie dan memnundum ama geriye dönüş kapanacağından geri dönmek ve oreo ya biraz daha şans vermek istedim. ( Oreo ile fazla kullanamadan Pie gelmişti )Bir süre deneyimleyeyim, bakalım nasıl olacak.
  • android 8 den memnunum. Bence daha agresif çalışıyor telefon.
  • antispider A kullanıcısına yanıt
    Aynısı bi kaç ay önce bana oldu ahize kısmı toz dolmuş, samsungda çalışan bi tanıdığa sordum iğne ile çok dikkatli bi şekilde sanırım filtreyi deldi sonra düzeldi su geçirmezliğe zararı olabilir servise vermenizde fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

bence burada tek belirleyici etken ekranın büyüklüğü. Ona karar vermelisin. Telefon ölçülerine bak derim. Ona göre hareket et derim.

Alıntıları Göster
    Peki kulaklık çıkış performansı konusunda aralarında fark var mıdır? Bol bol müzik dinleyen biri olarak benim için önemli.
    S9+ yanında Galaxy gear saat hediye ediliyor, s10e yanında akg y500 kablosuz kulaklık veriyorlar. İkisi de aynı fiyat

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Bende de yeni sekmede aç diyince bir saniye bekliyor, sekmelere görmek için basınca da yine bekleme var. Samsung browser çok güzel ama yavaş kalıyor. Güncellemedim pie için olan sürüme, oreo için olan son sürümde kaldım.

Earpuds almadığım için yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Arkadaşlar sizdede şöyle atıyorum Samsung Browserda linke tıklayıp kopyalamak istediğiniz zaman böyle sanki telefon kasıyomuş gibi davranıyor mu. Eski külüstür telefonlar gibi. Böyle birşey kopyalamak istediğimde çok yavaş geliyor o Kopyala, tümünü Seç yazan pencere.
    Cihaz ile alakalı değil. Samsung Browser'ın son güncellemesinden sonra oldu. Beta versiyonunda sorun yok. Ya da Microsoft Edge kullanın.
  • Arkadaşlar samsung İnternet ile siteye giriş yapamıyorum sizde de var mı öyle bir sorun?
    Samsung pass çalışan başka tarayıcı var mı sırf şifreleri irisle giriyor diye bunu kullanıyorum. Ya da diğerlerinde de açma gibi bir seçenek var mı?

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    60 küsür tane uygulama devre dışı bunların arasında samsungun klavye nova kullandığım için one ui gibiler de dahil. Ona rağmen aynı kullanım şarj hala 4 4.5 saat wifide 5 saat. Hiç fark yaratmadı ramde yaratacağı fark da 200 300mb anlaşılır bişey değil.

Her zaman yenisini almak daha mantıklı bir harekettir özellikle Android cephesinde cihazların eskimesi her zaman daha fazla hissediliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgürkan911

Bugünki güncelleme derken? nisan güncellemesi mi?

Alıntıları Göster
    valla ben anlamadım 100mb civarı, çoğunlukla "güvenlik iyileştirmeleri" diyen bi güncelleme geldi. bundan önce kamerayla ilgili olan değil yani onu ben yükledim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Her zaman yenisini almak daha mantıklı bir harekettir özellikle Android cephesinde cihazların eskimesi her zaman daha fazla hissediliyor
    Aslında doğru diyorsunuz ama ben yine de s9+ tercih ettim. S10e de son tüketici olarak göremediğimiz bazı noktalarda ucuza kaçmış olabilir Samsung, s9+ ta sürprizle karşılaşma ihtimali daha düşüktür diye tahmin ediyorum.

s9+ yanında saat verilen kampanyaya bakabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

s9+ yanında saat verilen kampanyaya bakabilir miyim?
    Hocam Türkiye'de olan bir kampanya değil:) Almanya

ha tamam o zaman))

• 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.