Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya si dusuk bide ekran ppi dusuk s9+ a gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

Batarya si dusuk bide ekran ppi dusuk s9+ a gore
    Kamera konusunda fikriniz var mı? Gerçi s9+ bayağı iyi diyorlar

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    S9+ bayağı iyi hemde kamera husunda.

Arka kamera TIPKISININ AYNISI ama ön kamera da oynama yapmislar yazilimdan galiba çok detay veriyor

• ön kamera donanım olarak s10 ile aynı. sanırım 4k video çekme işini yazılım ile yapmışlar. o yazılım ilerde s9 a. port edilirse aynısı olur. s10+ daki geniş açı kameranın f değeri 2.2 olduğundan gündüz iyi çekebilir gece bir işe yaramaz.

on kamera filtreler ile iyi oluyor fakat donanım olarak bence yetersiz

Hayırlı olsun o zaman umarım güzel bir kullanım deneyimi yaşarsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9saat 20 dk % 1 e kadar kullanim whatsapp ve instagram sadece Clash of clans denen oyunda maks 15 dk haricinde oyun hic yok.

Ekran otomatik. Gece modu aktiv gundelik birkac fotograf cekimi, senkronizasyon, konum, Bluetooth, NFC vs zart zurt her şey kapalı.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 23 Nisan 2019; 10:55:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

9saat 20 dk % 1 e kadar kullanim whatsapp ve instagram sadece Clash of clans denen oyunda maks 15 dk haricinde oyun hic yok.

Ekran otomatik. Gece modu aktiv gundelik birkac fotograf cekimi, senkronizasyon, konum, Bluetooth, NFC vs zart zurt her şey kapalı.

Wi-fi mı mobil veri mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31C666817

Wi-fi mı mobil veri mi?

Alıntıları Göster
    sabah 10 dan aksam 8 e kadar mobil bitene kadar da wifi

Bu programcı geliştirici seçenekleri altında (gizli menü yani) wifi kısıtlaması ile ilgili bir seçeneği bir süre önce açmıştım. Onun da etkisi olabilir. Gündelikte doğrudan fark etmiyorum Wifi çekim sorunu. Ayarı bulamazsanız, telefondan bakıp atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 23 Nisan 2019; 10:57:23 >
  • Bu yeni sürümden sonra aşağıdaki navigasyon çubuğunu kapatmak mümkün olmuyor mu?Önceden nokta vardı bir tane ona çift dokununca gidiyordu.Ozellikle uygulamalarda sıkıntı oluyor.Mesela 101 okey plusta sürekli olarak sağda durum çubuğu duruyor onu kaldıramıyorum, çözümü nedir bunun?Diğer 3 çizgi de çok saçma geldi bana açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Bu yeni sürümden sonra aşağıdaki navigasyon çubuğunu kapatmak mümkün olmuyor mu?Önceden nokta vardı bir tane ona çift dokununca gidiyordu.Ozellikle uygulamalarda sıkıntı oluyor.Mesela 101 okey plusta sürekli olarak sağda durum çubuğu duruyor onu kaldıramıyorum, çözümü nedir bunun?Diğer 3 çizgi de çok saçma geldi bana açıkçası
    3 çizgi çok kullanışlı, alışınca o navigativ tuşların gereksiz olduğunu anlıyorsunuz.

Bendeki tüm oyunlarda kapanıyor. Muhtemelen desteklenmeyen oyunlarda Game Launcher kısmından ayarla tam ekran yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Bu yeni sürümden sonra aşağıdaki navigasyon çubuğunu kapatmak mümkün olmuyor mu?Önceden nokta vardı bir tane ona çift dokununca gidiyordu.Ozellikle uygulamalarda sıkıntı oluyor.Mesela 101 okey plusta sürekli olarak sağda durum çubuğu duruyor onu kaldıramıyorum, çözümü nedir bunun?Diğer 3 çizgi de çok saçma geldi bana açıkçası
    Ayarlar - Ekran-Navigasyon çubuğu-Hareket ipuçları. En altta kalıyor,gözünüzden kaçmıştır.

• Son güncelleme sonrası kameradan memnun musunuz,eskisi gibi değil gibi kamera performansı

• Galaxy store üzerinden Device Care için günceleme gönderdiler. Herkese geldi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ınscrıb

Galaxy store üzerinden Device Care için günceleme gönderdiler. Herkese geldi mi ?
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Son güncelleme sonrası kameradan memnun musunuz,eskisi gibi değil gibi kamera performansı
    Heralde bozulacak. Yoksa adama zorla yeni modeli nasil satacaklar samsung amca. Bende fark ettim.

• Hocam bana bu olay psikolojik gibi geliyor .. eğer öyle olsaydı sosyal medyada yer yerinden oynardı..hele bütün firmalar birbirinin açığını arıyor..böyle bir şey görecekler ve hiç konusu olmayacak? Bana biraz anlamsız geliyor

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Bu ara çektiğim fotoğrafları görseniz hak verirdiniz.arladaşlar dalga geçti resmen.:))

• Evet akşamları ışıklı bi yerde fotoğraf çekmeye çalışınca çok fazla ışık süzmesi oluyor ön kamerada da arka kamerada da

Edit: güncelleme gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsankutamis -- 23 Nisan 2019; 20:7:48 >
  • Parmak izi yavaş değil oldukça hızlı ama bir lag sorunu var aynı şey one hand operation da da ekranı kapatırken bir lag var geçişte bir yavaşlık söz konusu açılırken ve kapanırken. Sizde de durum öyle mi? Parmak izine dokun çek yapıyorum algılıyor ama ekran geç geliyor kapanırken de uzun sürükleme ile algılıyor geç kapanıyor

Package disabler proya rağmen aha pil durumu inanmayanlar vardı pek bi faydası olmadığına. 1 sene bile olmadan pil bu durumda 3500mah batarya var güya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 23 Nisan 2019; 22:24:38 >

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.