Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cumur

whatsapp a yeni bi özellik geldi biliyorsunuzdur artık youtube videoları sohbet penceresi içinden izlenebiliyor ama bende sürekli youtube uygulamasına yönlendiriyor bu sorunu yaşayan var mi acaba, ayar falan mi var bi yerde
    Ben dün denedim sorun yoktu. Gelen mesajda videoya tıklarsan whatsapp ta oynatır. Linke tıklarsan youtube uygulamasını açar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    uzun süre kullanacaksan hiç düşünmeden 6t
  • selam dostlar, iphone 8 ve s9 arasında kaldım. kamera en önemli noktalardan biri. hangi cihazı önerirsiniz? daha önce note 3 ve 7 prime kullandım. açıkçası ios deneyimlemek istiyorum ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakage -- 2 Ocak 2019; 8:31:24 >
  • SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Yeni gücellemeyle edge panelindeki device maintenance bölümünü kaldırmışlar onu geri getiremiyomuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Breakage

selam dostlar, iphone 8 ve s9 arasında kaldım. kamera en önemli noktalardan biri. hangi cihazı önerirsiniz? daha önce note 3 ve 7 prime kullandım. açıkçası ios deneyimlemek istiyorum ama bilemedim.
    Valla açıkçası full ekran bi cihaz varken gidip ekran-kasa oranı o denli fazla kötü duran bir iphone almam. Ios ve android kıyaslamadan yorum yapicam çünkü o derya deniz bir konu.Ben S9plus kullanıyorum, arkadaşta iphone 8plus var kendi kamerası daha iyi sandi ve farkı görünce bütün fotoğrafları benim telefondan çekti 6 dan beri aynı kasa olan bir telefon ve benim gözümde kalas duran (özellıkle plus modelleri) bir telefonu ben almazdım. Fakat iphone kullanıcı kitlesi azımsanmayacak kadar fazla

• Bir çok arkadaş güncelleme sonrası yedeklediğiniz programları kurmayın play store'dan sıfırdan kurun demiş. Merak ettiğim şu play store dan programları tek tek indirip kurmak mı gerekiyor yoksa google hesaba bağlı olarak toplu bir kurulum var mı (tabi bir de kullanılan program şifreleri de ayrı bir sorun)?

• beyler yeni güncellemeden sonra bixby tuşunu kapatmayı beceremedim, nasıl kapanıyor bilen var mı
  • sabata21 S kullanıcısına yanıt
    hiç fark etmiyor video ya da tıklasam linkede tıklasam youtube uygulamasını açıyor cihaz bi çözüm bulamadım

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Tam anlayamadim. Simdi 1080 i secince 4k mi cekiyor

Edit: tamam tamam simdi anladim ve hallettim cok sag ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 2 Ocak 2019; 7:22:48 >
  • Eyvâllah sende sağol

• UcanTospa kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı yok ana ekranda iken ekrana uzun basın fotodaki gibi olması lazım.. SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Bende sıkıntı yok ana ekranda iken ekrana uzun basın fotodaki gibi olması lazım..
    Bunu yaptım fakat hala bixby tusuna tiklayinca bixby aciliyor. Eskiden bixby tusunu iptal edebilme yeri vardi ayarlarda, simdi yok bulamadim

• Kesinlikle Mİ 8'in düşük ışıkta portre çekimi ve slow motion video çekimleri daha keskin ve daha net. Bu telefonda sadece ana kamera düşük ışıkta iş yapıyor. Portre modu ışık azalınca çamur gibi, hele ağır çekim videoları hiç söylemiyorum bile. Var mı başka kamera uygulamaları önerebileceğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanTospa

Bunu yaptım fakat hala bixby tusuna tiklayinca bixby aciliyor. Eskiden bixby tusunu iptal edebilme yeri vardi ayarlarda, simdi yok bulamadim

Alıntıları Göster
    Pie güncellenmesinden sonra kalktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Kesinlikle Mİ 8'in düşük ışıkta portre çekimi ve slow motion video çekimleri daha keskin ve daha net. Bu telefonda sadece ana kamera düşük ışıkta iş yapıyor. Portre modu ışık azalınca çamur gibi, hele ağır çekim videoları hiç söylemiyorum bile. Var mı başka kamera uygulamaları önerebileceğiniz ?
    Sende taktın kafayı mi8'e. Portre modu, pie guncellemesinden sonra düşük ışıkta baya iyileşti.

Pie Öncesi Düşük Işık Portre Modu

Pie Sonrası

• SAMSUNG INTERNET 9.0 DA video asistan kalktimi

• bixby tuşuna yanlışlık basmamız yetmiyormuş gibi bir de zaten Türkçe konuşmayan bir şeyi ne diye uylarlar anlamıyorum. Bari Türkiye de aktif olana kadar google asistana ata da bir işe yarasın değil mi. boş boş duruyor, arada telafüz çalışmaları için kullanıyorum ama yani o da sırf böyle bir şey var diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

bixby tuşuna yanlışlık basmamız yetmiyormuş gibi bir de zaten Türkçe konuşmayan bir şeyi ne diye uylarlar anlamıyorum. Bari Türkiye de aktif olana kadar google asistana ata da bir işe yarasın değil mi. boş boş duruyor, arada telafüz çalışmaları için kullanıyorum ama yani o da sırf böyle bir şey var diye
    Ben bixby tuşuna google asistanı atadım. Rahat bir şekilde çalışıyor.

• Samsung şu gereksiz programları kullanıcıya bıraksa şu tartışmalar hiç yaşanmayacak. Aslında malzeme kalitesi vs herşey belki de en iyisi. İşlemci falan süper. Ama o kadar gereksiz uygulamalar yüklü ki.

Bırakın arkadaş şu uygulamaları kullanıcıya. Gear saatim yok, çocuk moduna ihtiyacım yok, facebook kullanmıyorum, vr gözlüğüm yok. Bixby zaten ne desem bilemiyorum. Şunları kullanıcıya bırakın. Koyun markete en önemli programlar diye bölüm yapın istersek biz indirelim bunları. linkedin kullanmıyorum :) Yani niye zorla bunlar bana yüklü geliyor. İhtiyacım yok ki bunlara.

Şu muhteşem telefonu gereksiz yere dolduruyorsunuz rame gereksiz yük bindiriyorsunuz.

Bu durum şarja bile etki ediyor. Artık sade bir anlayışa geçin. İhtiyacımız olursa biz indiririz zaten bu programları.

Şu donanıma yazık ediyorsunuz çok daha seri ve hafif olabilir ve şarjı çok daha iyi gidebilir bu telefonun.

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.