Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben sıfır kurulum yapıp google play hesabıma giriş yapınca kullandığınız uygulamaları yükleyin diye bildirim geldi orda yaklaşık bi 10 uygulama vardı pubg vs gibi sıfırladığımda yüklü olan uygulamalar ama hepsi yoktu ve şifreleri de gelmiyor ama samsung pass kullanıyorsanız oraya giriş yapınca eski kayıtları geliyor

Galiba sorun yaşayan bi çok kişi var bende 1 2 tane sorun var
    Gözlerimiz ekrandayken ekranın kapanmaması gerekiyor ama bende kapanıyor özellik açık olmasına rağmen birde bazen görüşmelerden ve müziklerden ses çıkmıyor cihazı kapatıp açıyorum bunların dışında bi sorun yaşamadım şimdilik

Aksine 8.0 da nfc ile ödeme belli bi süre sonra hata veriyordu 9.0 da hiç hata almadan devamlı kullanıyorum.

Bir soru da ben sorayım pubg oynayan varsa s9+ da grafik kalitesini akıcı yapınca kare hızı seçeneğinin altında 'aşırı yüksek'
    Seçeneğinin yanına sadece 'AŞIRI' yazan bi seçenek geliyor ve fps inanılmaz artıyor kaç fps de oynadığımı nasıl görebilirim? Diğer oynayan arkadaşlarıma verince telefonu bu oyun çok hızlı falan diyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsankutamis -- 2 Ocak 2019; 11:57:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bişey soracağım samsung internette herhangi bir pdf ya da ppt dosyasını internet üzerinden açamıyor muyuz illa görmek için indirmemiz mi gerekiyor? Oreoda internette pdf dosyası olan bi linke tıkladığımızda açıyordu sanki indirmeden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung internet browser kullanıyorum. İlk dokunmada algılamıyor, hep 2. dokunmadan sonra aksiyon alıyor. Bunu ayarı filan mı var acaba?
  • Arkadaşlar aliexpress üzerinden almış olduğum ön arka pet koruyucuyu dün telefoncu da taktırdım. Telefoncu dahi beğendi kaliteli baya dedi. Almak isteyenler vrurc 3d pet ön arka diye aliexpress de aratabilir

• Google Play Hizmetleri Sürümünüz Kaç? Bende 14.7.99 olan Oreoda sıkıntı yoktu piede şarjı sömürüyor..

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    hocam benim cihazda root yok, o yüzden değişmiyor. Eskiden note 8 de mapping uygulaması kullanıyordum rootsuz çalışıyordu da s9+ da beceremedim.
  • OmerMusaoglu kullanıcısına yanıt
    link verebilir misin? ben bi ikitane buldum ama s9+ için yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ben bixby tuşuna google asistanı atadım. Rahat bir şekilde çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Yardımcı olurmusunuz bizde faydalanalım

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Play store > BxActions. kurulumu uygulama anlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

hocam benim cihazda root yok, o yüzden değişmiyor. Eskiden note 8 de mapping uygulaması kullanıyordum rootsuz çalışıyordu da s9+ da beceremedim.
    Benim cihaz rootsuz zaten. Google play'den indirin. Orda yazanları uygulayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions

• quote:

Orijinalden alıntı: HAYALETGEMİ

Arkadaşlar bildirimlerin geç gelmesi sorunu sadece bende yoktur sanırım. pie'a güncelledim hala geç geliyor mailler. ipad'e anında düşüyor, 1 ile 5 dakika arasında (ekran kapalıyken) geç düşüyor bildirimler. Bunun bir ayarı mı var yoksa kronik bir yazılımsal sıkıntı mı?
    Arkadaşlar mail bildirimlerinin geç gelmesinden muzdarip olan yok mu başka?
  • iyi forumlar, siyah S9 plus 64gb 23ay Samsung Tr garantili telefonum satılıktır. Ilgilenenler p.m

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar benim telefonum dual sim yurtdisindan getirdim pie guncellemesini ne zaman alabilirim yada alabilirmiyim bilgisi olan varsa paylasabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Bir cihaza bukadar vereceksem 4-5 yıl kullanmak isterim Mi8 lite alıcaktım ama daha uzun ömürlü bir cihaz arayısına girdim s9 plus-lg g7 ve p20 arasında kaldım bu konu çok rağbet gördüğünden buruya sorayım dedim arkadaşlar kamera iphone 5sden geçiceğim ondan sonra iş görsün yeter oyun oynuyorum pubg onun dısında whatsapp youtube instagram sadece p20pro düsündüm ama o cok pahalı 4800 en ucuz sizce ne yapayım Önceligim ortalama üstü kamera performansı 3-4 yıl kullanmak oyun performansı pil performansı ve şık olması.
    mi8 al, hiç yorma kafanı. ortalama bir kullanıcısın, idare eder seni. p20 de iyidir. ikisinden birini tercih et üzmezler seni.
  • ysnacr55 Y kullanıcısına yanıt
    Aldığın ülkeye ne zaman gelirse o zaman sanada gelecektir dostum.

• Arkadaşlar mood üzerinden müzik dinliyorum fakat ekranı kapattıktan bir süre sonra programda kapanıyor neden acaba bir yol bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Sende taktın kafayı mi8'e. Portre modu, pie guncellemesinden sonra düşük ışıkta baya iyileşti.

Pie Öncesi Düşük Işık Portre Modu

Pie Sonrası

Alıntıları Göster
    Hocam müsait olunca karşılaştırma videolarını atacağım. Kararı siz verin.
  • ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bende kurulu çok program var en iyisi ekran görüntülerini alıp baştan kurmak galiba. Bu arada benim telefon tahran/iran diye geçiyor 9 güncellemesinin hangi ülkelere verildiğini tam olarak nereden bakabiliriz?
  • Beyler dokun ödede sorun yaşıyorum pie güncellemesinden sonra oldu sizde de bu şekilde mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler dokun ödede sorun yaşıyorum pie güncellemesinden sonra oldu sizde de bu şekilde mi
    Tekrar kart ekle demeniz lazım.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.