Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S9 plus mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynen s9 plus
  • ÖzTürk23 kullanıcısına yanıt
    Agir cekim modlari yuksek isik ister

Evde cekim yapacaksaniz objeyi guclu bir fener ile aydinlatmaniz daha iyi sonuc verecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir cihaza bukadar vereceksem 4-5 yıl kullanmak isterim Mi8 lite alıcaktım ama daha uzun ömürlü bir cihaz arayısına girdim s9 plus-lg g7 ve p20 arasında kaldım bu konu çok rağbet gördüğünden buruya sorayım dedim arkadaşlar kamera iphone 5sden geçiceğim ondan sonra iş görsün yeter oyun oynuyorum pubg onun dısında whatsapp youtube instagram sadece p20pro düsündüm ama o cok pahalı 4800 en ucuz sizce ne yapayım Önceligim ortalama üstü kamera performansı 3-4 yıl kullanmak oyun performansı pil performansı ve şık olması.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Baseus marka type-c kablo almıştım s9 için ama iphonea geçiş yaptığım için kablo fazlaya çıktı. Aldığım fiyata verebilirim ilgilenenler pm atsın.

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Tema eskiden beri hep siyah, parlaklık hep yüzde 30 civarı disabler türü bi programım yok kapananı Manuel kapattım o kadar hocam. Note 8 vardı snapdragonlu onda bile 6 saat altına nadir düşerdi aynı programlar aynı şeyler 5 saat oldu mu sevinir hale geldim o da çok çok nadir.

• Arkadaşlar iphonedan s9 plusa geçişi nasıl yapmalıyım, rehber fotoğraf vb. bilgilerin sıkıntısız geçişini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Xiaomi i 8 ile S9 Plus arasında kaldım. En son tercihimi samsungdan yana kullandım ve şuanda çok pişmanım. Kesinlikle Mi8 kamerası daha iyi abimin telefonuyla yan yana test ettim. Slow motion videolarda mi8 çok keskin ve daha net görüntü veriyor. Ön kamerada aynı şekilde mi8de daha başarılı. Düşük ışıkta ana kamera ile çekimde ise s9plus daha iyi. Ama genel olarak kamera önceliğiniz varsa s9plus gerçekten berbat ötesi. Nasıl bu kadar övmüşler anlam veremedim. Ayrıca parmak izi okuma hızıda mi8 de çok daha iyi. İade etmeyi düşünüyorum hala kararsızım.
    arkadaşım sen ne diyorsun

• creatia C kullanıcısına yanıt
    Lifebox

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    P20 pro ile S9 plus arasında kalmıştım 4-5 ay kadar önce her yönden araştırdım bana S9 plus mantıklı geldi.Kamera,ekran kalitesi, işlemci performansı bana göre S9 plus her yönden çok iyi bir cihaz. P20 pronun tahminimce pili biraz daha iyi gidebilir diye düşünüyorum amper değeri daha yüksek olduğundan.Şimdiden hayırlı olsun.

Saygılarımla...

• temiz kurulum yapip, eski yedekleri yuklemeyince cihaz kendine geldi. yag gibi akiyor suan.

bir de gelistiri bolumunde gece modunu otomatik saate gore ayarlayabiliyorsunuz. aksam saatlerinde otomatik siyaha burunuyor :)

• seferihsn kullanıcısına yanıt
    Wipe Cache Tuş Kombinasyonu Hepsini Yaptım

• Yeni güncelleme ile pil süresi sorunu yaşayanlar biraz sabretsin. Telefon yeni yazılıma geçtiği için tekrar uygulama kullanım alışkanlıklarınızı öğrenmeye başlıyor. Pie nin ilk gunleri bende 4.30 saat ekran acik suresi aliyordum ama su an baktim 4.56dk ekran acik suresine ek %20 batarya doluluk oranim var.. cihaza 1 hafta sure taniyin derim.. bu arada pie ile uyumsuz yazilimlarda arkaplanda hunharca calisiyor olabilir.. onlari da silmeniz ya da varsa guncellemesini kurmaniz menfaatinize olacaktir

• Androidin en nefret ettiğim tarafı marketi. Pie a geçtiğim günden beri markette kullandığım uygulamalara Pie güncellemesi gelmedi. Uyumlu hale getirmek için ne bekliyor geliştiriciler anlamıyorum.

• ÖzTürk23 kullanıcısına yanıt
    ultra ağır çekim modunda 900 küsür kare yakalanıyor saniyede. evde kullandığımız floresan lambalar 50 hz yani saniyede 50 kez yanıp sönüyor. led ışıklandırma biraz daha farklı ama onda da küçük yanıp sönmeler oluyor. yani kameranın almak istediği kare sayısı saniyede 900 iken , yapay ışıklandırmanın sönük olduğu anı yakalama ihtimali çok yüksek oluyor. bu yüzden güneş ışığı altında en iyi sonucu alırsınız .

• Dun aldim teli kullanim boyunca guncelleme kamera testi ayarlar vs hepsini yaptim.nasil durum arkadaslar?

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Yeni s9+ aldım telefon elime geldiğinde güncellemeyi kurup sıfırlamam lazım mı yoksa direk kendi uygulamalarımı yükleyeyim mi?

• Ciddi güncellemelerde özellikle Android sürüm terfisinde ideal olanı yedeği alınıp güncelleme sonrası farbika ayarlarına dökülmesidir.

Sonuçta hem arayüz hem de temeli Android 9 a geçiş yapılmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzTürk23

Dun aldim teli kullanim boyunca guncelleme kamera testi ayarlar vs hepsini yaptim.nasil durum arkadaslar?

Bu sekilde alirsin parlaklik %50 de falan koyu temada yarim saat fazla artabilir

• Arkadaşlar en son gelen güncellemeden sonra İBB Cep Trafik ve Radyo Trafik uygulamaları açılmıyor.Kaç kere silip tekrar kurduğum halde sizde de aynımı ?..Çözümü varmı acaba ?...Çokta sık kullandığım bir programdı bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMADEUS36 -- 1 Ocak 2019; 11:53:58 >
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.