Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    factory reset dedğiniz fabrika ayarlarına geri dönmek mi ? yoksa tuş kombinasyonlarıyla açtığımız android ekranında olan reset mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oreodayken wipe data factory yaptım sonra güncellemeyi yaptım sonra yine wipe data factory ve elle herşeyi yükledim sonuç şuan mutluyum 😁

• S9+ harika bi cihaz alalı 2 hafta oluyor ve kılıf ekran koruyucu kullanmıyorum. Başına birşey gelecek diye korkuyorum. Ne tavsiye edersiniz.

Birde arkadaşım da S8+ var. Türk telekom hattını kullanıyor. Geçen Volte için sms attık bi dönüş olmadı ve hala Wifi araması sekmesi de yok telefonda nedendir?

• Emre1645 kullanıcısına yanıt
    TT volte ve wifi aramasi destekleyen bir operator degil

Malesef, menude o yuzden bulamadiniz

• Arkadaşlar hangi yedeklemeyi kullanıyoruz samsung mu yoksa google mu ?

Işın içinden çıkamadım, neleri nereye yedeklemem lazım

• Xiaomi i 8 ile S9 Plus arasında kaldım. En son tercihimi samsungdan yana kullandım ve şuanda çok pişmanım. Kesinlikle Mi8 kamerası daha iyi abimin telefonuyla yan yana test ettim. Slow motion videolarda mi8 çok keskin ve daha net görüntü veriyor. Ön kamerada aynı şekilde mi8de daha başarılı. Düşük ışıkta ana kamera ile çekimde ise s9plus daha iyi. Ama genel olarak kamera önceliğiniz varsa s9plus gerçekten berbat ötesi. Nasıl bu kadar övmüşler anlam veremedim. Ayrıca parmak izi okuma hızıda mi8 de çok daha iyi. İade etmeyi düşünüyorum hala kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Xiaomi i 8 ile S9 Plus arasında kaldım. En son tercihimi samsungdan yana kullandım ve şuanda çok pişmanım. Kesinlikle Mi8 kamerası daha iyi abimin telefonuyla yan yana test ettim. Slow motion videolarda mi8 çok keskin ve daha net görüntü veriyor. Ön kamerada aynı şekilde mi8de daha başarılı. Düşük ışıkta ana kamera ile çekimde ise s9plus daha iyi. Ama genel olarak kamera önceliğiniz varsa s9plus gerçekten berbat ötesi. Nasıl bu kadar övmüşler anlam veremedim. Ayrıca parmak izi okuma hızıda mi8 de çok daha iyi. İade etmeyi düşünüyorum hala kararsızım.
    Madem bu kadar beğenmediniz hâlâ neden düşünüyorsunuz şansınız varsa iade edin ben teknosa da bütün üst segment telefonların kamerasını inceledim s9 plustan iyi olan kameralı telefon huawei p20 pro ve mate 20 pro yu görebildim. mi 8 kamerası bana ortalama geldi çok çok ahım şahım bir kamerası yok.

• kostok78 K kullanıcısına yanıt
    TT volteyi destekliyor hocam bilginize..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Xiaomi i 8 ile S9 Plus arasında kaldım. En son tercihimi samsungdan yana kullandım ve şuanda çok pişmanım. Kesinlikle Mi8 kamerası daha iyi abimin telefonuyla yan yana test ettim. Slow motion videolarda mi8 çok keskin ve daha net görüntü veriyor. Ön kamerada aynı şekilde mi8de daha başarılı. Düşük ışıkta ana kamera ile çekimde ise s9plus daha iyi. Ama genel olarak kamera önceliğiniz varsa s9plus gerçekten berbat ötesi. Nasıl bu kadar övmüşler anlam veremedim. Ayrıca parmak izi okuma hızıda mi8 de çok daha iyi. İade etmeyi düşünüyorum hala kararsızım.
    şaka mı bu mesaj
  • Takmışlar bi parmak izi okuma hızına.

Gerçekten parmak izini kullanıyor musunuz ya aldığım 2 hafta süre boyunca yüz/iris tanıma o ka dar iyi çalışmış ki parmak izi eklemeyi unutmuşum telefona.
  • güncellemeden sonra samsung experience servisi durmaya devam ediyor hatası alıyorum devamlı
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    Bence çin mali alacaksan Gm9Pro guzeL

islemciyi bosver kamera en iyisi gm9pro

çin malLARi arasinda

OIS KAMERA DEGISKEN DIYAFRAM BUNLARI BILMEK LAZIM

• Android 9 dan 8 e geri dönüş yapabilen var mı?

Çin malı bir telefona o para dökülmez garantisi bile ithalatçı saçma sapan. Kamera konusunda kesinlikle yanılıyorsunuz. Ben video da p20 pro Dan bile önde olduğunu düşünüyorum s9+ In. P20 min fotoğrafları photoshoplanmış gibi çıkıyor. Eğer kaliteyi föndoten sürülmüş gibi çıkaran kamera olarak görüyorsanız o zaman başka. Yaptığım 4k çekimleri görenler telefon ile alakalı tüm bilgileri soruyorlar fiyat marka model

• onurs27 kullanıcısına yanıt
    Dostum beta da dönerken format atmak gerekiyordu. Şu an nedir durum bilmiyorum. Büyük ihtimalle temiz kurulum yapman gerekecek.

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Romu indiriyorum şuanda umarım sürüm düşürmeye engel koymamışlardır.
  • quote:

https://8wayrun.com/attachments/close20door-gif.25346/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 31 Aralık 2018; 12:58:0 >

Mi8 iyimi Kullanmasam iyi derdimde kusura bakma alakası yok mi8 ile s9 un gece fotoğraf resmen çamur mi8 in

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Kahkaha attım ofiste hahahhahaha
  • Bizim cihazlarda ki tansiyon ölçme muhabbetine ne oldu yaklaşık 1 senedir hala geliştirme aşamasında deniyor.

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.