Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WightPro

Benimde 5250TL veresim gelmedi. Batarya, 120hz ekran, 3 sene güncelleme alıcak telefon. Başka fark yok gibi. İşlemcisi sorunluymuş diyorlar birde. Tek korkum 2 sene sonra dolar uçarsa telefon değiştirememek.
    şu an elinizde nakit 5250 TL varsa ve doların yükseleceğini düşünüp ileride telefon alamayacağınızı öngörüyorsanız bence o parayı dolara çevirmeniz daha mantıklı :)

bu arada aynen Türkiye ye gelen işlemciyi de tavsiye etmiyorlar.. s21 de bu hatadan dönülebilir ya da snapdragonun karşısına daha ciddi çıkabilir.. exynos 1000 serisinden ümidim var açıkçası ve 5g de geldi mi tamam :)
  • Ben bir daha içinde exynos olan Samsung almam. Alamıyorsam da Samsung almam.
  • kckfrk kullanıcısına yanıt
    Samsung sesle yazma uygulamasını devre dışı bırakın google sesle yazma aktif olur direkt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiye ye güvenlik güncellemesi gelmiş arkadaşlar . fazla bir şey yok galiba sadece güvenlik güncellemesi diyor .

https://samfrew.com/tr/model/SM-G960F/region/TUR/
  • artık sadece güvenlik gelecek demek ki yapmaya gerek duymuyorum artık kapadım güncellemeyi gittiği kadar gitsin
  • S9 telefonum var arkadaşlar. Root nasıl yapılıyor? Root yapıp bloateware’leri silmek istiyorum ram ve hafızayı temizleyebilmek için.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    nette androidmakale diye aratın orada var ama doğru dosyaları seçmeniz lazım daha önce yapmadı iseniz bir bilenden yardım alın .root sonrası samsung health , ve ota dan güncelleme alamayacaksınız .
  • Artik android 8 i guncelliyim diyorum telefon samsung s9plus ne.dersiniz hic.bir guvenlik yamalarini bile.alamadim kaldik 8 de geciyim uste artik diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desi116

Artik android 8 i guncelliyim diyorum telefon samsung s9plus ne.dersiniz hic.bir guvenlik yamalarini bile.alamadim kaldik 8 de geciyim uste artik diyorum
    Kesinlikle geçmelisiniz, 15 dakika fazladan batarya süresi alacağım diye 3 sene öncenin yazılımını kullanmanın anlamı yok bence. OneUi 2.1 gerçekten çok stabil. Çok başarılı bir iş çıkarılmış Samsung tarafından. Samsung son zamanlarda kendini çok güzel silkeledi, yeni cihazlarına 3 sene sözü verdi. S9 ve N9 için de OneUi 2.5 yolda.https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-note-9-s9-eligible-one-ui-2-5-update/

• desi116 kullanıcısına yanıt
    Güncelle geç hocam. Eksiğini yaşamaz fazlasını görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %10dan sonra bataryanın 1 dk içinde boşalması garanti kapsamına girip pili ücretsiz değiştirirler mi ?
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    denemekten zarar gelmez pcye bağlanıyor telefon batarya durumu gözüküyor değişirler ama

• Yaz geldiğinden beri batarya yine perişan durumda. Hem aşırı ısınıyor hemde yarım günü bile göremiyor. 2 saat ekran süresi alsam bayram ediyorum. Neyse artık 10bin lik powerbank aldımda rahatladım. Başka yolu yok
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle günde 3-4 defa şarj ediyorum bende. Sıcak yaramıyor telefona.
    Powerbank demişken bi görüş paylaşmak istiyorum. Daha 1 ay önce yeni model type-C li Xiaomi powerbank almıştım kullanıyordum. Arkadaşım beğenince ona sattım Samsung aldım indirimde iken yine type-c model.

Birkez daha anladım ki Samsung yapıyor gerçekten
    Xiaomi ile şarj ederken hem powerbank hem de telefon ısınıyordu biraz. Samsung u kullanınca ne powerbank da nede telefonda ısınma yok denecek kadar az. Ayrıca Samsung daha fazla şarj ediyor gibi geldi bana. Bilmiyorum artık uyumdan mı, ısınmadığı içinmi ama baya gidiyor.

İkiside 10 bin mah fakat samsung çok daha ince, dar ve kısa. Xiaomi nin 5 binliğini de kullanmıştım, onun biraz uzunu gibi, taşıması çok rahat. Almak isteyenler ilk Samsung düşünsün bence. Zaten fiyat farkı da çok az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 24 Ağustos 2020; 2:0:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Aynen öyle günde 3-4 defa şarj ediyorum bende. Sıcak yaramıyor telefona.
    Powerbank demişken bi görüş paylaşmak istiyorum. Daha 1 ay önce yeni model type-C li Xiaomi powerbank almıştım kullanıyordum. Arkadaşım beğenince ona sattım Samsung aldım indirimde iken yine type-c model.

Birkez daha anladım ki Samsung yapıyor gerçekten
    Xiaomi ile şarj ederken hem powerbank hem de telefon ısınıyordu biraz. Samsung u kullanınca ne powerbank da nede telefonda ısınma yok denecek kadar az. Ayrıca Samsung daha fazla şarj ediyor gibi geldi bana. Bilmiyorum artık uyumdan mı, ısınmadığı içinmi ama baya gidiyor.

İkiside 10 bin mah fakat samsung çok daha ince, dar ve kısa. Xiaomi nin 5 binliğini de kullanmıştım, onun biraz uzunu gibi, taşıması çok rahat. Almak isteyenler ilk Samsung düşünsün bence. Zaten fiyat farkı da çok az.
    Ah be keşke daha önce söyleseydin :) Bende şaomi nin hem type c hemde normal tip şarj girişli 10binlik powerbank aldım. Kaliteli ürün ama bana biraz büyük geldi. Ama şimdilik memnunum. Samsung konusunda da hak veriyorum hatta teknosadan alacaktım bir ara vazgeçmiştim. Biraz daha kullanayım bakalım olmazsa değiştiririm.

• Bu sarj sorununu okuyunca iyiki sanpdragona gectim dedim aha önce exynos vardı inaılmaz ısınıyor ve sarjlı kılıfla geziyordum , su an 2800 pil saglığı var ,,% 20 nin altına inince sarj ediyorum %80 de şarjdan alıyorum gunde en fazla 2 kere şarj ediyorum yoğun klla nımda totalda 5,30 - 6 saat ekran görüntüsü var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Eagle1903

Bu sarj sorununu okuyunca iyiki sanpdragona gectim dedim aha önce exynos vardı inaılmaz ısınıyor ve sarjlı kılıfla geziyordum , su an 2800 pil saglığı var ,,% 20 nin altına inince sarj ediyorum %80 de şarjdan alıyorum gunde en fazla 2 kere şarj ediyorum yoğun klla nımda totalda 5,30 - 6 saat ekran görüntüsü var .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:14:29 >
  • Karanlik mod kullanıyorum , wifi, döndürme, edge ekran, nfc haric cogu kapalı yoksa 2800 batarya yetmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Eagle1903

Karanlik mod kullanıyorum , wifi, döndürme, edge ekran, nfc haric cogu kapalı yoksa 2800 batarya yetmez.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:19:27 >
  • Guc modu kapalı.

• 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.