Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1068. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı sıkıntı var da ben de %7 8 gibiyken aynı durum söz konusu oluyor yalnız. Ben de gidip bir göstereyim o zaman belki kabul ederler. Teşekkürler.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    o ultra incelere bir türlü güvenemedim ben. tamam elde kaydırmıyor, masada çizdirmiyor ama yere düşerse ne derece darbe emip koruyucu oluyor?
  • DeePHydrA D kullanıcısına yanıt
    Bataryayla beraber ekran değiştirdiler mi? İkisi birleşik vs diyorlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba

Android 8 e dönmek mümkün mü s9+ için bilgisi olan var mı? Telefon çok ısınmaya başladı Android 10 dayım şuan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece batarya değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

o ultra incelere bir türlü güvenemedim ben. tamam elde kaydırmıyor, masada çizdirmiyor ama yere düşerse ne derece darbe emip koruyucu oluyor?
    arkadasta aynısı var bence saglam bır kılıf. Ben pek telefon dusurmem daha cok cızılmeler ıcın aldım. Arka camı korumak ıcın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

ikisi birleşik değil. Kasa değişirse ekran değişir. Ekranla kasa birleşik. Batarya tek başına değişiyor
  • Android 10 ile aracında android auto kullanabilen var mı ? Önceki sürümde apk olarak yükleyip kullanabiliyordum. Android 10 ile telefona gömülü geliyor ancak araca bağladığımda uygulama ne telefonda ne de araçta açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Birleşik değil ancak yetkili serviste değiştirsen samsung un sayfasına göre alınan ücrete batarya değişimi de dahil;

https://www.samsung.com/tr/support/ekran-degisimi-fiyat-bilgisi/

Üstte şu yazıyor;
    (Ekran, ekran bandı, işçilik ve S/Note serisi modellerde batarya bedeli dahildir.)

• Starrk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben activity launcher ile açtım android auto yu.

• Burada 9 dan 8 e düşürme var ama siz çalışmayam işlemlere bir bakın sorun olmayacaksa yparsınız telefonunuz için doğru twrp yi bulup rootladıkdan sonra yapabilirsiniz . Bu konud acemiiseniz tavsiye etmem. Benim eski s 8 root lu idi yazın ateş gibi oluyordu .

https://androidmakale.com/samsung-galaxy-s9-ve-s9-plus-android-8-1-lineage-os-15-1-yukleme/
  • S9 için kılıf arayanlar varsa spigenler 29.90 https://www.hepsiburada.com/spigen/cep-telefonu-kiliflari-c-16102?filtreler=uyumlumarka:Samsung&siralama=artanfiyat

Neo Hybrid Urban Gunmetal - 592CS22887 bu bayağı sağlam bir model . S9 plus içiçn sadece şefaflar var ucuz onları pek beğenmiyorum .
  • Bu adaptif parlaklığı nasıl sıfırlayacağız? Eskiden ayarı vardı şimdi kalkmış. Sapıtmaya başladı yavaş yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: DeePHydrA

Batarya %15,10 a gelince bazen saniyeler içinde 1 e düşüyodu.Durumu izah ettim,değişim talep ettiğimi söyledim.2,3 saat sonra teslim aldım.Rework kit kullanıyolar.Önce bataryanın sağliğını özel yazilimla pc ye bağlayıp sağlığını ölçüyolar.Benimki %87 çıkmıştı.
    Arkadaşlar ayni durum bende de var garantisi bitmeden değiştireyim diyorum istanbul anadolu yakasinda bildiğiniz değişim yapan yetkili servis var midir

• saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Ben Ankara da Simge Elektroniğe yaptırdım.İstanbul için bisey diyemiyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Bu adaptif parlaklığı nasıl sıfırlayacağız? Eskiden ayarı vardı şimdi kalkmış. Sapıtmaya başladı yavaş yavaş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:13:49 >
  • quote:

Batarya %15,10 a gelince bazen saniyeler içinde 1 e düşüyodu.Durumu izah ettim,değişim talep ettiğimi söyledim.2,3 saat sonra teslim aldım.Rework kit kullanıyolar.Önce bataryanın sağliğını özel yazilimla pc ye bağlayıp sağlığını ölçüyolar.Benimki %87 çıkmıştı.
    Aynı şekilde de bende de sıkıntı vardı. %77-78 çıkıyordu değiştirtene kadar on takla attım. Sürekli 0-100 şarj ederek AccuBattery'den ölçüyorum 2700 Mah(s9+) doluyor normal diyor, sıkıntı gözükmüyor diyor, Değişmesi için illa batarya 5 kat şisecek veya telefon falan yanmalı heralde. Ben götürdüğümde format attılar (adına yazılım atıldı diyorlar, garantisi olmayan cihazlardan da para talep ediyorlar sıfırla tuşuna basmak için). Düzelmezse 1 hafta sonra getirin dediler daha kötü oldu. Götürdüğümde 1 saate çıkar gitmeyin yakınlarda bekleiyn isterseniz dediler. 2-3 saat sonra çıkardılar cihazı.

düzenleme:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 1 Eylül 2020; 16:10:27 >
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Servis ten servise değişiyor olabilir.Ben Ankara da ikamet ediyorum.En iyi servis diye google dan araştirdim.Simge ye karar verdim.hiç bi zorluk çıkartmadılar.Sorun da düzeldi.

• quote:

Servis ten servise değişiyor olabilir.Ben Ankara da ikamet ediyorum.En iyi servis diye google dan araştirdim.Simge ye karar verdim.hiç bi zorluk çıkartmadılar.Sorun da düzeldi.
    Ben de oraya götürdüm. Ben zaten servisi suçlamıyorum belli ki prosedür bu. Samsung Türkiye'nin saçmalığı. Bende de değişim sağlandıktan sonra düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.