Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam yarın gidip telefonu sorayım. Şayet harika olur eğer o fiyatı çekerlerse.
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    S20 için 3250TL. S20+ için 3750TL. Note20 için 3800TL. Cihaz sorunsuz ekranı kırık değilse bu fiyatlar. S9 plus 64gb. Samsung mağazına sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WightPro -- 18 Ağustos 2020; 0:40:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Xiaomi'nin MIUI 12'de sunduğu süper duvarkağıtlarını kullanmak isteyen varsa bırakacağım linkten yardım alarak kurabilirsiniz. Ben S9 Plus'a kurdum çok hoş oldu, tavsiyemdir.

Süper Duvarkağıtları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ınscrıb -- 18 Ağustos 2020; 9:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WightPro

S20 için 3250TL. S20+ için 3750TL. Note20 için 3800TL. Cihaz sorunsuz ekranı kırık değilse bu fiyatlar. S9 plus 64gb. Samsung mağazına sordum.
    s20+ için gittim ancak üstüne 5000tl daha koymak gerekiyor ki , s20+ ın yapıp da benim telefonumun yapamadığı şeyler kesinlikle 5000tl lik farkı hak etmiyor..

gözle görülür tek artısı 8k video çekmesi , 1000mah daha fazla pil o kadar.. hayır 5G li model olsa yine eyvallah alır 3-4 sene kullanırdım ama şimdi 5G arifesinde 4.5G li telefona 8750TL vermek hiç mantıklı gelmiyor..

şimdilik telefonum ile devam etmeye karar verdim, 5000tl ye de dolar aldım bakalım sonumuz hayrolsun

yeni bir tlefon isteği ağır basarsa da samsung servisinde ekran ve batarya değişimi 1250TL , birde rom atarım tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 18 Ağustos 2020; 10:7:55 >

• Benimde 5250TL veresim gelmedi. Batarya, 120hz ekran, 3 sene güncelleme alıcak telefon. Başka fark yok gibi. İşlemcisi sorunluymuş diyorlar birde. Tek korkum 2 sene sonra dolar uçarsa telefon değiştirememek.

• elinizdeki cihaz 0.5 saniye whatsappı geç açıyor.

pubg yi full ayarlarda oynuyor.

Kamerası oldukça iyi

Nabız sayıyor oksijen ölçüyor

Kıymet bilmek lazım.

Banada değişimde 3250 tl çıkıyor. düz olanı alsam 4250 para vercem. Ne değieşecek ki hayatımda ? Telefonum olmasa düz s20 alırdım boyutu uygun yaz ayları için.

120 hz ekran
    2gb fazla ram
    bir miktar fazla pil için 4250 ciddi bir fark. Hiç biri ekstra birşey katmayacak.

5g li telefonlar iyice yaygınlaşana kadar ülkede 5g ağı yaygınlaşana kadar 5g li telefon düşünmüyorum.

2 sene daha üzmez s9 lar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WightPro

Benimde 5250TL veresim gelmedi. Batarya, 120hz ekran, 3 sene güncelleme alıcak telefon. Başka fark yok gibi. İşlemcisi sorunluymuş diyorlar birde. Tek korkum 2 sene sonra dolar uçarsa telefon değiştirememek.
    keşke android 8 de olabilsem. Güncelleme işi hikaye benimi için. İsterse 10 sene desteklesin.
  • 2 hafta önce batarya ve anakartı değiştirttim garantiden. en az 2 sene daha benim de kafam rahat. samsung güncelleme desteğini kesince, -çıkarsa- s30 / s40 portunu basarım ya da lineage os'dan devam ederim. amiral gemisi telefon alınmaz daha bu ülkede.
  • anilkoc A kullanıcısına yanıt
    S30-S40 port değil de note 10 lite portu yapılır, daha stabil olur. Kısaca note 10 lite android 10 ile çıktı aynı işlemciyi kullanıyoruz, 2 güncelleme alsa android 12 portlanır bize, hatta samsung en son yeni cihazlara s10 dahil 3 sene güncelleme vereceğini söyledi, s10/note 10 lite da alırsa 3. güncellemeyi android 13 port buyur. Cihazın kıymetini bilin ileriye dönük, android 8 ile geldik portlayan olursa ki olur android 12 belki de şansa göre 13 kullanırız, alın 5/6 sürüm güncelleme daha ne..

Edit: Benim de garanti bitmesine az kaldı, garantiye vericem pil değişsin diye, şimdi banko ekran da değişiyor değil mi pille yanlış anlamadıysam. Ekranda ufak çizikler var bide sağ altta ufak bi darbe izi umarım bunlara bıdı bıdı yapmazlar beni de yormazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 18 Ağustos 2020; 15:39:26 >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    NFC'yi kontrol edin, sıkıntı varsa onu da söyleyin. anakartı ve NFC antenini de değiştiriyorlar.

S9'larda %70in altında NFC çalışmıyor, kronik sorun var.
  • bataryayı değiştirmek için ekranı da değiştirdiklerine emin misiniz ?

Bir de benim parmak izi okuyucu yüzeyi soyulmaya başladı. onu da değiştirirler mi ?
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    Değilim işte ekranda çizikler var ufak tefek, ve sağ altta ufak bi darbe deformasyonu. Değişmişken ekranda değişirse fena olmaz hani, öyle dediler hep batarya ekran birleşik diye forumda. Gidicem bakalım umarım deli etmezler beni servislerle geçmiş tecrübelerim hoş olmadı hiç.

Nfc sıkıntı yok bende sürekli kullanıyorum, o yüzden anakart değişeceğini sanmıyorum, ihtiyacım da yok zaten. Sizden fatura istediler mi serviste?

• almanya yazılım guncellemesı geldi neler var acaba
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Bi halt yok guvenlik guncellemesi sadece

• note 10 4 , 5 kusur ve s20 de 8 bin civarina dusmus . 128 gb . 10 binlerden piyasaya surulen telefonun haline bak .. degse bari . 8k resmen fiyasko . Gecen sene bu aylarda cektigim resim ve video larla karsilastricam telefonun bu seneki cektiklerini .akicilik guzel fakat kalite farki var gecen sene daha iyi gibiydi . Deginecegim bir konu daha var . Filmic mis baska seylermis . Su ana kadar 3. Parti yazilimlarin denedigim opsiyonlari dahilinde konusuyorum stock pro video modu cok daha iyi is cikariyor . Eger kullanmayi biliyorsaniz gece cekimleri sifir kumlu ve maximum netlikte . Sahilden cekimler yaptim nerdeyse %90 karanlikta uzaktaki mekan isiklari cok netti pixel pixel . Resmen dogru pozlama ve diger ayarlar ile kumlanmasiz net cekimler elde ettim . Filmic in su ana kadar denedigim ayarlarinda bu kadar kalite elde edemedim . Tabii pro video modunda manuel focus larsaniz daha iyi . Karanlikta pek dogru odaklayamiyor oto focus ta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 18 Ağustos 2020; 18:59:42 >
    Benim NFC de de sorun yok.

• Son güncellemeden sonra sesle yazma olayı gitti. Bunu çözen var mı? İllaki gboard mu kuracağız?

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    ben fatura götürmüştüm ama istemediler ne hikmetse. görüyorum sistemde dedi.

2-3 sene önce s7 telefonumu faturasız götürdüğümde ise servis girişi yapamıyorum diyerek değiştirmemişlerdi pilimi.

o yüzden siz yanınıza alın. ne olur ne olmaz.

• 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.