Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 fiyatı sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.000 TL ye çok güzel telefonlar var.gereksiz pahalı elbet bu balonda yakında patlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 veya 2012 tam emin degilim Htc One X almistim. O zamanin Amiral gemisi diye tabir ettginiz bir telefondu. Fiyati da tam tamina 1100 Liraydi. Yanlis anlamayin millet dolar degil lira.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    S7 EDGE mağazalarda halen 3099tl bence eskisi gibi indirim olmazcihazlarda s9 zaten iphone kafa kafaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

bu cihazlar türkiyeye özel üretilip satılmadığına göre hayır

Ben de Dünya için dedim zaten. İphone X bile 100 dolar aşağı iken hedeflenen kadar satılamıyorsa, S9 un hiç şansı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 19 Şubat 2018; 19:40:25 >
  • Farki........... Fiyati.............

• Xiaomi felan diyoruz ama onunda fiyatlari yukseldi yakinda onuda alamayacagiz

• Bu işlemcilerin %30 performansli olup batarya ya yansimaci cok sacma olmuş 3000amh baya düşük hemde böyle bi donanimli cihaza ama gel gör ki fiyatlar 6000-6500 arasi olucagini düşünürsek beş para etmiyecekk yazik etmişler donanim olarak birini kisip birini yükseltmek pek kar saglamiyacak gibi müşteri kaybetmeye devam edin...4-5 ay sonra 4500 inin görelim sizleri.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 19 Şubat 2018; 19:52:10 >
  • $1.250 mı?

Allah kimseyi müşterisini aptal yerine koyan bir firmayı savunacak kadar düşürmesin.

Samsung açık açık dalga geçiyor bunlarla. Müstahak.
  • Vartolu’ya bağlattılar ...

• ozancn kullanıcısına yanıt
    Bende almıştım, üstelik o dönemin Samsung modelinden daha iyidi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Birileri 5000 TL'dan bahsetmiş, kelimenin tam anlamıyla "RÜYANIZDA GÖRÜRSÜNÜZ", 999 dolarlık iPhone X 6000 TL'dan çıktı, 1100 dolarlık S9 en az 6250 TL olacaktır. Belki Samsung Türkiye'nin katkısı ile 5999 TL olabilir. Tabi yine her zamanki gibi birkaç ay içinde ucuzlayacak ve 4000 TL altını görecektir.

Fakat bize müstehak, biz almaya devam ettikçe bunlar da abartmaya devam edecekler, bugün bir bilgisayara 2000 TL'yı çok gören insanların ceplerinde Galaxy S8'ler, iPhone 8 Plus'lar cirit atıyor... İyi ki Xiaomi gibi firmalar var da aynı hızı ve teknolojiyi biz aklını peynir ekmekle yemeyenler için çok daha ucuza sunuyorlar. Bu politika ile Samsung da Apple da yolun sonunu görecekler gibi görünüyor. En kısa sürede Xiaomi ve Oppo gibi firmalara karşı önlem almaları gerekiyor.

@mu5tafa S7 Edge için nereye baktığınıza bağlı, şu anda 2250 TL'ya da pekala bulunabiliyor...

samsung ve apple turkiyede aynı fiyat politikası ile satış yapmıyor. Apple burada ne fiyata satsak zaten istediğimiz gibi tokatlarız düşğncesinde çünkü burada insanlar hava civa için apple alıyor. Note 8 ve ipnone x amerikada benzer fiyata satılırken burada note 8 4500 ıphone 6100 seviyelerinde satıldı. Yani yuzde 25 daha ucuz. Samsung bilir 6000 tl yaparsak satamayız millet gider elma alır diye. Haa belki 6000 yapar ama yanında da 1500luk saat verir

• Temizinden bir 6k ile çıkar.

• Kıyaslama için;

S3 ve S4 600 dolardan çıkmıştı.

S5 ise 650 dolardan çıktı.

S6 yı çıktıktan 2 ay sonra sim kilitsiz verizondan 500 dolara almıştım, net fiyatını bilmiyorum. S6 edge ise 900 dolardan çıktı.

S7 600, S7 Edge 700 dolardan çıktı.

S8 750, S8+ 850 dolardan çıktı.

Fiyatta anlaşılmaz bir yükselme var.

• quote:

Birileri 5000 TL'dan bahsetmiş, kelimenin tam anlamıyla "RÜYANIZDA GÖRÜRSÜNÜZ", 999 dolarlık iPhone X 6000 TL'dan çıktı, 1100 dolarlık S9 en az 6250 TL olacaktır. Belki Samsung Türkiye'nin katkısı ile 5999 TL olabilir. Tabi yine her zamanki gibi birkaç ay içinde ucuzlayacak ve 4000 TL altını görecektir.

Fakat bize müstehak, biz almaya devam ettikçe bunlar da abartmaya devam edecekler, bugün bir bilgisayara 2000 TL'yı çok gören insanların ceplerinde Galaxy S8'ler, iPhone 8 Plus'lar cirit atıyor... İyi ki Xiaomi gibi firmalar var da aynı hızı ve teknolojiyi biz aklını peynir ekmekle yemeyenler için çok daha ucuza sunuyorlar. Bu politika ile Samsung da Apple da yolun sonunu görecekler gibi görünüyor. En kısa sürede Xiaomi ve Oppo gibi firmalara karşı önlem almaları gerekiyor.

@mu5tafa S7 Edge için nereye baktığınıza bağlı, şu anda 2250 TL'ya da pekala bulunabiliyor...

2250 tl ye dün sıfır xz1 aldım. 2 yıl güncelleme garantisi de var. o yüzden sadece xiaomi almak gerekmiyor aklı kaybetmemiş olmak için

• Ula doların ucuz olduğu zamanlar, 3000 Tl'ye iphone 8 plus getirtmiştim.

F/p dibine vurmuşum Bu ülkede birdaha da telefon değiştirilmez.
  • Note9 7000tl sonraki iphone 7500 desek s10 7800 sonraki iphone 8300 iyi iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyafram araligi degisken kamera mibicaklar var ve oynuyo mu yerlerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Ula doların ucuz olduğu zamanlar, 3000 Tl'ye iphone 8 plus getirtmiştim.

F/p dibine vurmuşum Bu ülkede birdaha da telefon değiştirilmez.

tam da bir dh sicak firsatcisina yakisan hareket

• quote:

Yaw he heeee, sana öyle geliyor. Sen dünün haberi olan "En çok parayı Apple kazanıyor" u okumadın her halde.
    Samsung Apple ile bir mi. Samsung 1000 Dolarlık Note 8 i 5000 den satmadı mı?
    Apple mı ki bu 999 luk şeye 6100 desin. Kazıkçı Apple ile karıştırma...
  • Şu diyaframı değişen kamerası yüzünden bekliyorum telefon almayı erreledim bunun yüzünden psiman olmamak için fakat kamarasi tras çıkarsa. Direk Google pixel 2 veya u11 Alaçam e kötu de not 8

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.